• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Už v CS4 je problém otevřít CS3 soubory, ale ještě to nějak šlo - něco jsme tehdy na netu našly. Ale už si to moc nepamatuju a hledaly jsme to dlouho, ale podařilo se :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    CYBER7: Sorry, ale Indesigni spolu nepracujou.. Je to hold problem no.. V praci jsme meli CS3 a ja mel doma CS5 a byl jsem v prdeli .. proste to neslo
    SELAVIE
    SELAVIE --- ---
    CYBER7: Do z nizší výsší verze by to melo jit.
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    CYBER7: jako ve vrstvach?
    CYBER7
    CYBER7 --- ---
    ahoj potrebuju preulozit dokument z indesign cs3 do cs4. pomuze nekdo? dik
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: není to špatný, ale máš na víc...

    Neseděj mi tsm ty 4 brushe u těch rohů... + nevim proč, když to máš vycentrovaný - přijde mi že ten nadpis je víc vpravo než vlevo. Asi je to těma pruhama - optickej klam, ale klame :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Ukončil jsem anketu o soutěži. Tak začneme:
    Kazdy může nahodit 2 letáky
    Letáky je možný zasílat do 10.7.2011
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Delal jsem novej webdesign.. Co myslite?


    Vytvoreno ve Photoshopu
    Vlastni obrazky: ano
    Vlastni brushe: ne
    Uroven autora: webdesigner amater
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Když už kýč, tak pořádnej :DD Aneb jen tak pro srandu :)



    Vytvořeno v: Ps, Fl, Ai
    Vlastní obrázky: ilu by ADE_ZEWL
    Vlastní brushe: ano (kreslenej v AI a exportován jako brush)
    Úroveň autora: momentálně infantilní trouba

    inspirace:

    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    další plakát pro kamarády ze zeleného údolí :)



    nástroje: tužka, papír, fix, Corel, PS
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    MONOTYPEK: ten prvni je fajn, jen se mi tam nehodi barevne ten blesk.., vypada jak roztahlej z nakyho malyho gifu / a ty sponzori jsou fakt mini.. to nejde precist a odlesk te hvezdy dole vlevo je podle me taky out..

    rozhodne oproti tem dole je top! bejt tebou tak pastuju uz jen minimalne takovehle ;)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    občas něco udělám. jsem spíš takové grafické prase než cokoli jiného :)

    na objednávku spíš takové komerčnější téma no...


    jinak většinou spíš jednoduché...






    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Jojo, to mas pravdu :DD A dik za link, inspirace neni nikdy dost.
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    GENERIXX: nikdy neni cas :) mrkni na tohle, treba ti to k necemu pro priste bude http://www.flyerinspiration.com/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Vim, taky s tim nejsem spokojena, ale nebyl cas :) Je to na patek a ja to delala vcera jen tak z nudy. V devet vecer jsem si rekla ze uz to nebudu trapit a radsi to poslu at to ma jako letak jeste vubec smysl :) Kazdopadne dik za nazor. Mam sama dojem, ze co se tyce typa, tak mam jeste daleko vetsi nedostatky nez v ostatnich oblastech, ale kamoska graficka mi slibila, ze mi da takovy maly skolenicko (je to hlavne typografka a pismomalirka) tak doufam, ze to k necemu bude :)
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    GENERIXX: top fajn, ilu taky, pozadi klasika.. jen to typo dole je slabsi.. zkus si priste pohrat s tim textem

    jinak cenim
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    GENERIXX:
    jako ja na PS a AI nedam dopustit. nic jineho v podstate nepotrebujia ani nehledam..)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: Vsak tak jsem to myslela, nekdo to nam lenochum nejdriv musi rict - kze diky ;))) Nad tim tabletem porad premyslim, ale vzhledem k tomu, ze se grafikou nezivim a pravdepodobne ani nebudu + navic jsem fakt brutalni lama tak bych rekla, ze se nejdriv asi naucim poradne pracovat s tema programama v zakladu a pak si teprve poridim tablet. I dkyz slintam na nej uz dobrejch par mesicu :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JAHRIDER: Hele jak jsem psala uz odpoved Butcherovi - PS je almighty program a defakto s dobrou vstupni fotkou jsi schopen z toho vytahnout neuveritelny veci.. Se podivej co s tim dela treba takovej Derek Lea ... ten dela temer vyhradne pouze v PS a dokaze v nem udelat i veci ktery ve vysledku vypadaj jak z jinejch programu vcetne 3D :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam