• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHKřížková výšivka
    IORETH
    IORETH --- ---
    GENEVIEVE: Je to ještě aktuální? Na nyx už chodím minimálně, takže mi spousta věcí uniká, koukám...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    chtěla bych vyšít polštář s motivem dvou stromů, propletených. A potřebovala bych nějaký vzor jak na to. A neumím vyšívat, esp. jenom málo, takže potřebuju trochu návod jako pro dementy. Mám představu něčeho takového jako tyhle obrázky. Poradíte prosím někdo jak na to?

    http://nd01.jxs.cz/224/888/ac6a181b3c_44209111_o2.jpg

    http://2.bp.blogspot.com/-zLhRFC6SLUU/TXQdxRUKhcI/AAAAAAAAD40/mpKqhH5__es/s1600/Tree.jpg

    http://img11.deviantart.net/87d2/i/2011/085/9/9/the_two_trees_by_jankolas-d3cfp1b.jpg
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nejsem si uplně jistá, jestli to dávat i sem... ale třeba někoho zaujme... a zahlasuje pro založení... :-)

    [ NIENNA @ nyx :: kluby :: hobby, sport ]
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    MONELLE: wow.. Respekt.. Já mám rozdělanou mona lisu a to není zdaleka tak složitá
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    Už mi z toho jebne.. 40x30 cm to bude (zatím část jednoho dítka) a 64 barev.

    MAYKA
    MAYKA --- ---
    daruji za odnos dva vyšívací dřevěné kruhy a několik časopisů se vzory, Praha Hostivař
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    MONELLE: už vím, 407 :)
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    Prosímvás nevíte čím je nahrazeno dmc 3773? okolní 3772 a 3774 jsou výrazně odlišné. A v obchodě mi paní řekla, že toto číslo nemá ani v nabídce - není na to stojan, jinak měla všechno. Díky.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Vražda účtu
    www.needleart.pl
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    IORETH: :D
    prosím tě, nemohla by ses jich ještě poptat, jestli jim neříká něco bubínkový, struhadélkový nebo pupínkový steh? Je jasné, že se to dělá na rámu a na počítané niti, mělo by to být výřezovou technikou, tedy nějaké nitě se vytahují. Ale víc už se mi fakt nepodařilo zjistit :(

    Děkuju
    IORETH
    IORETH --- ---
    NATHAELEN: upřímně, taky z toho nejsem moc moudrá :-)
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    IORETH: ahoj, díky, ale tomuhle vůbec nerozumím :o) každopádně si ale nemyslím, že by ty staré vyšívačky dělaly každý uzlík zákrutou na tužce :D I tak moc děkuju
    IORETH
    IORETH --- ---
    NATHAELEN: Tady je reakce na tu druhou variantu:

    "Ty vyšívky - nejsou ty stehy vidět. co tak udělat několik zákrutu (na tužce) a pak už tradiční dírku smykovacín stehem a propíchávat do toho kolečka.Tu mřížku nerozpoznám.Otočené nitě vodorovně a svisle?

    Zákruty - no myslím otočit okolo tužky - dookola (přízi) - kolečko s příze :-)"
    IORETH
    IORETH --- ---
    NATHAELEN: jasně :)
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    IORETH: mohla bych poprosit ještě o jeden? Získala jsem fotku novější verze, která nemá tak výrazný ten uzlík. Přesto jsem ho nedešifrovala :(


    moc děkuju
    IORETH
    IORETH --- ---
    NATHAELEN: ještě by to mohlo být něco jako "diamond eylet", ale to je podle googlu podstatně placatější.
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    IORETH: moc děkuju :o) Dostala jsem ještě nějaké tipy, tak možná se na tohle vykašlu a použiju novější typ uherskohradišťského zdobení. Tam je to střídání krokvičky, saténového stehu a obyč uzlíkového :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    První polovina alegórie zemského elementu :)

    IORETH
    IORETH --- ---
    Anděl podle staré předlohy. Dokončila jsem to, i když bych tu předlohu nejraději překopala od základů.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Dlouho jsem se nechlubila :-)

    Polštářek pro dceru, zadání znělo "modrej".


    Polštářek pro syna. Chtěl allosaura, takže je to allosaurus, jasný!? :-))


    A hotová díla:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam