• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONFotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    CREW MEMBERS FROM EXPEDITION 48 GATHER FOR AN IN-FLIGHT SELFIE. CLOCKWISE, FROM TOP LEFT, OLEG SKRIPOCHKA, TAKUYA ONISHI, ANATOLY IVANISHIN, JEFF WILLIAMS, ALEXEY OVCHININ, AND KATE RUBINS.

    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---



    Our Cassini spacecraft looks down at the rings of Saturn from above the planet’s nightside.
    DACELO
    DACELO --- ---
    PLANDAK: Wow, ten Egypt a arabsky poloostrov je dokonala fotka - Nil, trochu na pobrezi a zbytek mrtvy :)...
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---



    HELIUM
    HELIUM --- ---
    SALVATOR: nééééééééééé, teď jsi mi zničil startrek
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SALVATOR: trysky jsou řiditelné.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tohle je taky z vesmíru a kosmonautiky, žejo?



    NECROMAN: Jako těžkýmu závislákovi na KSP mi to nedá: jak to sakra letí, kam má? JE ten booster nějak lehce natočenej, nebo co?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOXICMAN: zajimavy start i diky tomu, ze to byl po dlouhe dobe prvni start asymetricke rakety - jen s jednim pridavnym boostrem na strane :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    After a successful launch, OSIRIS-REx is speeding toward a rendezvous with the asteroid Bennu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    In honor of the 50th anniversary of Star Trek, an Enterprise icon is being used in Mission Control to show where the International Space Station is flying over the world.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    z dnešního přistání Sojuzu TMA-20M
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    @_RomanTkachenko 14 min.
    Processed image of #Jupiter taken by @NASAJuno
    #NASA #Juno #JunoCam

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to at posoudi jini, mne je to fuk
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DRAGON: Hele tohle jsem vcera cvaknul svym starym ubohym Olympem E-410, na stativu, se setovym ED 40-150mm (viz. EXIF). V Praze, v Bubenci, v parku.
    Vypada to o tolik hur? ;-)

    Samozrejme je to orez pri 100%...


    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BLACKHEAD: s tim extenderem je to moc mekky
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Sorry, ja tam to doostreni vidim az moc. :-(
    Myslim ze by to mohlo dobre vypadat i bez nej. Postnes i original prosim? ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Canon 6D + 70-200/4L @200mm + Canon 2x Extender II, kvalita extenderu teda nutno podotknout, ze nic moc, musel sem trosku priostrit, ale aspon uz je to ok velikost. 100% vyrez. Sel sem do koupelny a bez rozsviceni koukam ze svetlo, kouknu na oblohu a Mesic primo nad hlavou, neslo nedojit pro stativ :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam