• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    prosim Vás, kdo máte mrazáky a nakupujete ve velkym... vejde se mi do 180l těch cca 50 kg masa?
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    MAKAZATRI: mno nevim, ale jojobovej olej - normální rostlinnýho původu, esenciální olej - není vhodnej imho ani pro lidi, ale když se kápne jedna kapka do x jojobáku, tzn. vhodně se naředí, nepřijde mi to větší sračka než advantix a spol. navíc když se dávkuje kapka mezi lopatky a na kořen ocasu, taky mi to nepřijde jako že by to nějak narušovalo funkci srsti/kůže.
    ale jak řikám, to je jenom moje selská úvaha, s veterinářem jsem nekonzultovala, proto jsem chtěla vědět konkrétní důvod, proč to není vhodný. abych se poučila :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    Jinak na nástěnku mám ještě http://shop.zufrikteam.cz/
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ha:) tak jsem zde téééž a chci se zeptat, kde kupujete maso???Mám svoje zdroje, okolí Prahy, směr Mělník, ale vždycky se může stát, že není a tak je lepší mít jich víc! Děkuju!
    MAKAZATRI
    MAKAZATRI --- ---
    BLOODY_COUNTESS:
    nejdou vhodný na kůži..rozhodně se držím doporučení svého veterináře....
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    CAMELLA: Já myslela, že to vyloženě špatně nesou jenom kočky a to ještě jenom když si to olížou? Že přes kůži to potíže nezpůsobuje...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TAPINA: bezva informace, diky.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SNELA: https://cit.vfu.cz/vettox/list.php?art=45&cat=57&value=Z%20va%B9ich%20dotaz%F9%20(Z%20va%B9ich%20dotaz%F9)#Tea tree oil

    Ony ty "chemky" jsou na rozdíl od přírodních jedů (co jiného to tak asi je) důkladně otestované, aby zvířatům neškodily. Teď testuju v práci Sergeant´s Green, nové přírodní antiparazitikum. Dám vědět, jaké jsou výsledky, ale obecně tomu moc nevěřím.
    SNELA
    SNELA --- ---
    CAMELLA: a v čem je to jako toxické ?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SNELA: hlavně teatree bych na psa fakt nedávala, je to pro ně celkem dost toxické...samozřejmě ředěné to asi spíš neublíží, ale neředěné teatree na zvířata fakt nedávat, ty otravy jsou docela hnusné.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    DRAKKA: :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    FREETEKK: tak zakup a vyzkousej a muzes referovat :-)
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    MAKAZATRI: z jakýho důvodu nejsou vhodný?
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    MAKAZATRI: ja ti nevim, mne treba tohle http://baron.cz/pes/klistata-blechy/ochrana-klistata-blechy/trvala-ochrana/i-0 prijde rozhodne pro psa prirozenejsi, prirodnejsi a vic eko nez ty chemky
    MAKAZATRI
    MAKAZATRI --- ---
    tydle olejíčky a atd,,,nejsou vhodné na kůži psa....
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    FREETEKK: coz ovsem neznamena, ze nemuzete nekde chytnout :-)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    my jsme teda blechy nikdy nemeli
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    ja bych se u tech prirodnich veci bala ze to bude fungovat mozna na klistata, ale asi ne na blechy...
    SNELA
    SNELA --- ---
    tak já netvrdim, že ho ztratí, ale je to pro ne určite dost nepříjemný/nepřirozený pach.. já nevim, taky bych uvítala tuhle přírodní formu, ale rada bych aby to melo vyznam
    STHENO
    STHENO --- ---
    SNELA: ja by som nepovedala, ze im to poskodi cuch. skus rozriedit vo vode skor olej z citronely a levandule, tea tree tam daj len kvapku - dve.

    Fungovat by malo tiez a malo by to byt menej "agresivne".

    Tiez vraj pomaha pridavat do stravy obcas trochu cesnaku.

    BTW, ked nestratia cuch z tych puchov, v ktorych sa zvyknu obcas vyvalat, tak verim, ze nestratia cuch uz z nicoho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam