• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    INXS
    INXS --- ---
    IF_: no jo ale za jakou cenu? má ted pěkne papkat (a ještě má krunejř takže nemůže kosti když nejsem doma)
    IF_
    IF_ --- ---
    INXS: Ale von by se najedl, věř mi.
    INXS
    INXS --- ---
    IF_: ha! to by mohlo bejt řešení ..
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: a bony dva dny nežere a pak se to zkazí..
    rekord měl 3,5 dne.. (u pštrosa) potřebuju ho krmit aby se mu spravili ty vazy né aby panáček stávkoval a já pak platila nehorázný prachy za veterinu
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: tak bonýska nakopej do řiti.. už ho moc rozmazluješ, von papánek nerad uleželou zeleninku, von papánek nerad kuřecí.. nasrat.. arnošt když to nechce, tak to dostává dva dny..
    IF_
    IF_ --- ---
    INXS: Mrazák?
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: když bonýsek to nerad uleželý .. von se mi pak vysere na celý jídlo
    a házet ho po dvou dnech do koše mě taky sere
    INXS
    INXS --- ---
    samozřejmě že budu bojovat a budu se o Bonyho starat na maximum, jen bych ráda našla nějakou shůdnou cestu pro oba...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: tak to nedělej denně čerstvý, to tu z nás nikdo nedělá.. já dycky o víkendu nakoupím, strávím 20 min strouháním a na tejden je vystaráno..

    jako kdybych to měla storuhat každej den, tak se na to taky můžu vysrat:)
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: dělám to denně čerstvý a po včerejšku mi chybí kus palce ehm
    vopruz jako svině !

    chci taky trošku žít a né jen pořád skákat kolem psa, sama víš, jaký je to se sama starat o 40kg (problémovýho) psa.. chci si ten život nějak ulehčit !
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: ciwe ivo, nemáš prachy, tak si kup kurnik struhadlo za 89,- kč a obětuj jednou tejdně dvacet minut strouhání:)
    INXS
    INXS --- ---
    MOULINEX FP212 Masterchef 2000 | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/roboty/moulinex-fp212-masterchef-2000
    Electrolux EFP 4100 | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/roboty/electrolux-efp-4100

    ?
    INXS
    INXS --- ---
    kdybyste narazili na kuchynský robot (na zeleninu) někde v akci, tak mi dejte prosím vedět
    WAMI
    WAMI --- ---
    myslím, že je to součást povídky o Duhovém mostu, že tam ze všech spadnou ty šedivá léta a jsou zas v nejlepších letech... :)))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    WAMI: Doufám, že tam za duhovým mostem budou zase mladí, jinak nás tam čeká pěkná banda nerudných bručounů, až se tam taky vypravíme...
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    WAMI: to je mi lito:-(
    STHENO
    STHENO --- ---
    WAMI: :( nepoznala som ho, ale drz sa!
    WAMI
    WAMI --- ---
    mmch... jak jsme tady nedávo řešili ty přestárlíky...

    tak Deny o slunovratu odešel na svůj poslední Velký trek, bylo mu 14,5... :(((

    kdo jste ho znali, budu ráda za tichou vzpomínku...
    INXS
    INXS --- ---
    INXS
    INXS --- ---
    jak se stěhuje mrazák?
    resp jak dlouho před manipulací má bejt vypnutej a jak dlouho po manipulaci ho můžu zapnout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam