• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: dělám to denně čerstvý a po včerejšku mi chybí kus palce ehm
    vopruz jako svině !

    chci taky trošku žít a né jen pořád skákat kolem psa, sama víš, jaký je to se sama starat o 40kg (problémovýho) psa.. chci si ten život nějak ulehčit !
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: ciwe ivo, nemáš prachy, tak si kup kurnik struhadlo za 89,- kč a obětuj jednou tejdně dvacet minut strouhání:)
    INXS
    INXS --- ---
    MOULINEX FP212 Masterchef 2000 | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/roboty/moulinex-fp212-masterchef-2000
    Electrolux EFP 4100 | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/roboty/electrolux-efp-4100

    ?
    INXS
    INXS --- ---
    kdybyste narazili na kuchynský robot (na zeleninu) někde v akci, tak mi dejte prosím vedět
    WAMI
    WAMI --- ---
    myslím, že je to součást povídky o Duhovém mostu, že tam ze všech spadnou ty šedivá léta a jsou zas v nejlepších letech... :)))
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    WAMI: Doufám, že tam za duhovým mostem budou zase mladí, jinak nás tam čeká pěkná banda nerudných bručounů, až se tam taky vypravíme...
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    WAMI: to je mi lito:-(
    STHENO
    STHENO --- ---
    WAMI: :( nepoznala som ho, ale drz sa!
    WAMI
    WAMI --- ---
    mmch... jak jsme tady nedávo řešili ty přestárlíky...

    tak Deny o slunovratu odešel na svůj poslední Velký trek, bylo mu 14,5... :(((

    kdo jste ho znali, budu ráda za tichou vzpomínku...
    INXS
    INXS --- ---
    INXS
    INXS --- ---
    jak se stěhuje mrazák?
    resp jak dlouho před manipulací má bejt vypnutej a jak dlouho po manipulaci ho můžu zapnout?
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    DRAKKA: tak to samozřejmě, nicméně po těch jeho zdravotních patáliích bych ráda neměla kostru a už vůbec ne, když jedem za 14 dní na výstavu, což už jsem teda trochu vzdala, že holt vyhublej bude..

    Už se mi v tom nejhorším období i několikrát stalo, že mě na ulici zastavili lidi a začli do mě hustit, že to je chudák pes že ho nekrmim.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Tak já mám psiska malý, takže na přibrání stačí přidat víc masa (a nezbankrotuju kvůli tomu :D), takže přílohy nedávám, jenom rejži když maj srajdu. Ale obecně bych teda pšeničné věci moc nedávala - psi sou na to často alergický (a bejvaj i na oves) a je to jeden z důvodů, proč nekrmit granulema - že je v nich obilí, takže barfovat a docpávat psa obilím mi přijde trochu kontraproduiktivní. Max tu rejži nebo pohanku bych dala, těstoviny spíš ne (ne pravidelně). Luštěniny je nadýmaj ještě hůř než lidi, takže taky žádná sláva.
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: tak ja nevim, ale imho lepsi hubenejsi nez tlustsi, aspon bude mensi zatez pro rostouci kostru. freya byla taky prvni rok veku dost hubena a jaky pekny pes z ni vyrostl :-)))
    STHENO
    STHENO --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: napodobne :D
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    My (stále) potřebujem přibrat, proto i přílohy. Ale už mám skoro pocit, že to do něj můžu rvát horem dolem a nic :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já přílohy dávám fakt ojediněle, psíš v zimě, ted v létě jenom když nám zbyde od oběda nějakej kus těstoviny nebo rejže
    THEIA
    THEIA --- ---
    potrebujem dokupit roboran gel 3kg, nevideli ste ho niekde v prahe?
    TYET
    TYET --- ---
    PETRA_CHATEAU: hrášek je zelenina, luštěnina je hrách (zralý, suchý) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam