• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    PETRA_CHATEAU: platinumky jsou super :) žerou je většinou i nežravci a jsou podle mně dobré i složením ;)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MATHEA: obyč granule mi nesežere. ona je popelnice jen v tom smyslu, že jí neni po ničem blbě, ale zas nežere všechno

    asi zkusim tyhle
    Krmivo pro psy Platinum Adult Chicken - kuřecí pro dospělé psy :: Intershop-krmiv
    http://www.intershop-krmiv.cz/products/krmivo-pro-psy-platinum-adult-chicken-kureci-pro-dospele-psy/

    jednou sme dostali vzorek a chutnaly jí. složení mi přijde ok
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Z toho duvodu bych volila radsi grancle, pripadne jestli si pujdete neco koupit ak treba pro sebe, tak ji vzit kureci krky nebo tak k tomu na jednu porci.. A u tech granuli je na par dni u "poplnicovyho" psa skorem jedno, co vezmes (samo nemluvim o uplnym srotu). Muzes koupit treba 7kg balik Brita pro maly plemena a vzit si s sebou co potrebujes, zbytek si nechat na jiny prilezitosti, chvili to v nejaky uzavreny doze vydrzi.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: právě, muselo by to být dva dny otevřený a to teda nic moc, jestli bude teplo
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: jako jo no, nejmenší 400 gramů no.. což je pro vás dost.)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: ty sou právě v moc velkym balení
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: já dávám Gran Carno, ale arnošt po tom strašně prdí.. ale zase co jinýho no..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: jaký máš ozkoušený?
    jinak lola je popelnice, neposere se snad po ničem
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: moji mají po jakýchkoliv konzervách (i těch Gran Carno) vždycky srajdu, tak jim dávám lisovaný granule, když potřebuju krmit někde mimo ledničku, mrazák atd.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    v sprnu jem s lolišou na festival a já furt nevim, co jí vzít na jídlo. už se tu řešily konzervy, líbily se mi topstein a gran carno, jenže maj jen děsně velký. lola má 11 kg, takže bych potřebovala nějakou malou konzervu, kterou jí dám celou najednou a nebude mi strašit otevřená ve stanu v teple. napadá vás něco?
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    VERCA_ZABA: Objednej si je v Mallu a osobně si je vyzvedni v Dělnický. To co mají skladem, bude nejpozději zítra odpoledne k vyzvednutí.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    sím vás, víte, kde koupit v holešovicích/modřanech/praze 1 (popř. tohle okolí) Gran Carno konzervy? ve čtvrtek jedeme pryč a já na to uplně zapomněla
    INXS
    INXS --- ---
    MIKEYLA: zatim ale mají všechny zásoby uvedené na webu
    já ted objednala ;)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    INXS: to je dobré vědět
    INXS
    INXS --- ---
    Hledáme dodavatele
    Pondělí, 18 Červen 2012 18:14
    Zkušenosti s naším dodavatelem nás donutili k nedipolomatickému kroku, zveřejnění. Firma AXA-Pružina nám dodává 4 druhy krmných masových směsí. Za poslední půlrok jsme zaznamenali obrovský nárůst objednávek na toto zboží, nicméně dodavatel není schopen tyto objednávky opakovaně vykrývat. Zdá se, že není schopen vůbec akceptovat navýšení poptávky. Ať objednáváme jakékoli množství, dostaneme maximálně do 100 kg. Zprvu nedodání zboží omlouval svátky - velikonočními, pak květnovými... nyní prostě, že nemá. Tato situace nás velmi, velmi mrzí. Během prázdnin bychom rádi rozšířili sortiment o jiné, spolehlivější, dodavatele. Pokud máte nějaký tip na regionální výrobce krmných masových směsí, podělte se s námi o něj!

    ZMRZLÍK - distribuce zmrazených potravin
    http://shop.zufrikteam.cz/
    LACERTAZ
    LACERTAZ --- ---
    Já dávám při průjmu vždy 1 den hladovky a pak rýže s kuř. masem (vařenym, přesto že normálně krmím syrovým) a vždy se to srovná, pokud ne tak je na řadě vet...jo a po té hladovce krmit menší dávky a častěji
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    IF_: S tim nesouhlas, x psum by se udelalo jeste hur, pri takovyhle hladovce.
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak hlane den nejlip dva krom vody nedavat nic.
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    JAYBEE: navstevu veta bych zbytecne neodkladala, pravdepodobne to zadnej vaznejsi problem nebude, ale jistota je jistota
    Ta moje kostitraska prujmovita dostala injekci (asi nejakej vitamin B?), antibiotika na par dni a probiotika, srovnala se jeste tu noc a mela jsem klid.
    A to tehdy ani nesezrala zadnou botu, ale jenom kus susenyho kraliciho ouska. A na tyden bylo vymalovano.
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    JAYBEE: Radsi bych dodrzela jeste dietni rezim, uvar kureci prsa bez kuze, mrkev a ryzi, zkus dat vic masa nez ryze, se syrovym bych pockala. Jestli ti prujmuje dyl, tak nech vysetrit trus, esli nema nejaky breberky pripadne i nechat udelat krev, testy na stitnou - pokud rychle spaluje a je vyzablina.
    A hlavne, jestli z nej vyslo vse, z tech nepozivatelnych veci, muze byt problem i treba s nejakym zbytkem ve strevech ci zaludku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam