• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    a to sem vám chtěla říct, naši maj štěně a už k vánocům dostali kromě knížek o výchově i knížku o Barfu.. a včera mi volá máma, že jí začla číst a že je to všechno strašně zajímavý a strašně logický:)
    akorát si prej nedokáže představit, že jako psovi mele hrušku s meruňkou a tvarohem, že to by se měl líp jak ona.)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    PETRA_CHATEAU: no holky mi po nich zhubly a vic kadily (prej maji hodne vlakniny), krmila jsem s nema skoro tri mesice. Jeden pytel ma 1,5 kilo, mam tu kureci s lososem a hovezi s jinou rybou.
    A Ti je dam, kdyz nebudou vyhovovat, tak mi aspon neurves hlavu, zes dala prachy za nejakej hnus.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LOVETHIEF: jestli těma lukullus nekrmíš a jsou jinak dobrý, tak bych si od tebe nějaký koupila, potřebuju jen na víkend, takže tak kilo. platinum sem eště neobjednala
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    PETRA_CHATEAU: Peto, ja tu mam dva pytle za studena lisovanejch Lukullus, ale uz jsi ty Platinum objednala, vid
    Na Platinum pozor v tom smeru, ze po nich bude mit extremni zizen, Cookie se treba 5x za noc budila, aby se sla nalemtat. A to byl unor, takze z vedra to nebylo. A hovna cerny a jakoby mastny neboco, no pokazdy si zaneradila chlupy. No po trech dnech ji stejne prestaly chutnat, takze nebylo co resit :-))))
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tak rozhodnuto. když si náhodou vymyslí, že to nebude žrát, tak za dva dny hlady neumře
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    PETRA_CHATEAU: platinumky jsou super :) žerou je většinou i nežravci a jsou podle mně dobré i složením ;)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MATHEA: obyč granule mi nesežere. ona je popelnice jen v tom smyslu, že jí neni po ničem blbě, ale zas nežere všechno

    asi zkusim tyhle
    Krmivo pro psy Platinum Adult Chicken - kuřecí pro dospělé psy :: Intershop-krmiv
    http://www.intershop-krmiv.cz/products/krmivo-pro-psy-platinum-adult-chicken-kureci-pro-dospele-psy/

    jednou sme dostali vzorek a chutnaly jí. složení mi přijde ok
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Z toho duvodu bych volila radsi grancle, pripadne jestli si pujdete neco koupit ak treba pro sebe, tak ji vzit kureci krky nebo tak k tomu na jednu porci.. A u tech granuli je na par dni u "poplnicovyho" psa skorem jedno, co vezmes (samo nemluvim o uplnym srotu). Muzes koupit treba 7kg balik Brita pro maly plemena a vzit si s sebou co potrebujes, zbytek si nechat na jiny prilezitosti, chvili to v nejaky uzavreny doze vydrzi.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: právě, muselo by to být dva dny otevřený a to teda nic moc, jestli bude teplo
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: jako jo no, nejmenší 400 gramů no.. což je pro vás dost.)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: ty sou právě v moc velkym balení
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    PETRA_CHATEAU: já dávám Gran Carno, ale arnošt po tom strašně prdí.. ale zase co jinýho no..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MIKEYLA: jaký máš ozkoušený?
    jinak lola je popelnice, neposere se snad po ničem
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: moji mají po jakýchkoliv konzervách (i těch Gran Carno) vždycky srajdu, tak jim dávám lisovaný granule, když potřebuju krmit někde mimo ledničku, mrazák atd.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    v sprnu jem s lolišou na festival a já furt nevim, co jí vzít na jídlo. už se tu řešily konzervy, líbily se mi topstein a gran carno, jenže maj jen děsně velký. lola má 11 kg, takže bych potřebovala nějakou malou konzervu, kterou jí dám celou najednou a nebude mi strašit otevřená ve stanu v teple. napadá vás něco?
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    VERCA_ZABA: Objednej si je v Mallu a osobně si je vyzvedni v Dělnický. To co mají skladem, bude nejpozději zítra odpoledne k vyzvednutí.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    sím vás, víte, kde koupit v holešovicích/modřanech/praze 1 (popř. tohle okolí) Gran Carno konzervy? ve čtvrtek jedeme pryč a já na to uplně zapomněla
    INXS
    INXS --- ---
    MIKEYLA: zatim ale mají všechny zásoby uvedené na webu
    já ted objednala ;)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    INXS: to je dobré vědět
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam