• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: s tím počítám, neboj:)
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: mi připomíná, hodila by se mi vratka :P
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já ted mám naobjednáno z becresu 45 kilo masa, plus na tu dobu dovolený 15 kg granulí za studena a cca 10 kg konzerv..
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    parada, skocim kouknout!:) jinak pobliz ve Wenzigovy je tenhle kramek, oteviraci doba je mi velmi prijemna a mrazeny maso maji Falco, ceny v pohode :) stranky zatim nic moc.. http://gigantcz.cz
    jelikoz zatim nemam poradnej mrazak, tak pro me zachrana:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Jestli jsem to pochopila dobře, tak oni úzce spolupracujou s internetovym obchodem s mraženym masem http://www.bd-yummy.cz/, takže tam krom kvalitních konzerv mají i další věci vhodné pro barf, včetně cdVet a mraženýho masa (nicméně bd yummy mi příjde jako krmné maso dost drahé - kilo kuřecího kolem 65kč, to je už jak od řezníka).
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    CAMELLA: dík. já sem se nejdřív zeptala, než sem si pořádně prošla stránky.)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: píšou že mají.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SRUBKA: oni tam maj cdvet? zdá se mi, že to tam vidim na fotkách... nebo vidim blbě, to je taky možný.)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Tak jsem k všestranné spokojenosti ozkoušela zde doporučované konzervy Topstein a pro Pražáky hlásám, že jsem našla na Vinohradech u zastávky Nuselské schody obchůdek, kde je mají. http://akoira.eu/Akoira/Uvod.html
    855g za 69Kč, takže sice dražší než na internetu, ale pokud jich potřebujete jen pár, nebo jen na ozkoušení, myslim, že ideál.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    pffff!!! :DDD
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak hlásim že dobrý, strouhá to pěkně.)
    IF_
    IF_ --- ---
    INXS: Imho bude lepší zeptat se dotyčné..
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    VERCA_ZABA: jj, já je měla, Mia se po nich mohla utlouct, Amir je moc nežral, ale on je obecně dost vybíravý a granule mu nejedou standartně..., jinak já jsem s nima byla spokojená..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    hele, sušený maso si dneska děláme my, jakože lidi.. z 600 gramů toho bude tak pro dva na zobání k večeři a je k tomu potřeba mít celej den zaplou sušičku.. takže jako doma vyrábět sušený maso pro psa, to se mi fakt nevyplatí
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: no, já nemám odhad, ale říkám si, jestli ta spotřeba energie nebude taková, že se víc vyplatí koupit třeba to práškový, co tu kdysi kdosi odkazoval.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IF_: teď to někdo rešil na fb vbarfový skupině. nakrájet na tenký plátky, troubu na 50 a nechat to přes noc, to mi nepřijde tak strašný
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ZMYJKA: kouknu na to.)


    IF_: po normálních granulích má strašnou sračku:/
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak mu dej normální granule ne... jednoduchá volba.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    VERCA_ZABA: možná zkus ty Taste of Wild - nejsou za studena lisovaný, ale holistický, bez obilí a konzervantů a barviv a chutná to i Lenčinejm nežravkám.
    IF_
    IF_ --- ---
    To je hrozný sraní to ale nasušit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam