• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SRUBKA: btw, dáváš směsný vzorek, nebo prostě jen vezmeš jeden dva bobky?:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Btw, když tak na ty ceny koukám, odčervení u velkýho psa výjde cenově na stejno, jako rozbor jeho stolice (já ho nechávám dělat pravidelně v nedaleké veterinární laborce za 85Kč, dosud to vždy dopadlo dobře a nebylo následné odčervení potřeba), plus je to přecejenom šetrnější řešení... Co ty na to?
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    SNELA: bejvávalo:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    TYNA_DOLITA: já brávala 1 na 10kg za 10kč :) , ale pokud neseženu, tak se stavim u Vás :) děkuju
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    SNELA: ja teda nevim jakou cenu si predstavujes ale u nas na zbraslavi stoji 1tbl. cestalu,na 10kg vahy asi 30 kc.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Sice trošku mimo dotaz, ale nevíte kde se dají sehnat odčervovací prášky za lepší cenu ?
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    DOLORES: jj, já taky tam chodím, jelikož nemám ještě mrazák :)
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    kdo je z prahy 6: mrazene maso vetamix, bd-yummy, falco a asi i dalsi www.dogbroty.cz
    je to psi pekarna, ale prodavaji i maso - rozdil cen je tak 5 - 10 kc...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: s tím počítám, neboj:)
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: mi připomíná, hodila by se mi vratka :P
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já ted mám naobjednáno z becresu 45 kilo masa, plus na tu dobu dovolený 15 kg granulí za studena a cca 10 kg konzerv..
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    parada, skocim kouknout!:) jinak pobliz ve Wenzigovy je tenhle kramek, oteviraci doba je mi velmi prijemna a mrazeny maso maji Falco, ceny v pohode :) stranky zatim nic moc.. http://gigantcz.cz
    jelikoz zatim nemam poradnej mrazak, tak pro me zachrana:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Jestli jsem to pochopila dobře, tak oni úzce spolupracujou s internetovym obchodem s mraženym masem http://www.bd-yummy.cz/, takže tam krom kvalitních konzerv mají i další věci vhodné pro barf, včetně cdVet a mraženýho masa (nicméně bd yummy mi příjde jako krmné maso dost drahé - kilo kuřecího kolem 65kč, to je už jak od řezníka).
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    CAMELLA: dík. já sem se nejdřív zeptala, než sem si pořádně prošla stránky.)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: píšou že mají.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SRUBKA: oni tam maj cdvet? zdá se mi, že to tam vidim na fotkách... nebo vidim blbě, to je taky možný.)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Tak jsem k všestranné spokojenosti ozkoušela zde doporučované konzervy Topstein a pro Pražáky hlásám, že jsem našla na Vinohradech u zastávky Nuselské schody obchůdek, kde je mají. http://akoira.eu/Akoira/Uvod.html
    855g za 69Kč, takže sice dražší než na internetu, ale pokud jich potřebujete jen pár, nebo jen na ozkoušení, myslim, že ideál.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    pffff!!! :DDD
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    PETRA_CHATEAU: tak hlásim že dobrý, strouhá to pěkně.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam