• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SRUBKA: mno, to je špatně. vajíčka parazitů se nevylučují neustále, naopak, někdy je dost složité je ve stolici zachytit, proto se dělají směsné vzorky, kdy se sbírají vzorky bobků minimálně po tři dny (dávají se do jedné skleničky a uchovávají v lednici) a až tenhle směsný vzorek se posílá na testování.
    Testovat jeden bobek je uplně na nic.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    CAMELLA: Dělám to jak řikáš, vzorek z jednoho dvou bobků. To je blbě? Nikdy se mě na to v té laborce neptali, jak jsem jim to namíchala. :) Prostě jen zažádam o rozbor na vnitřní parazity a pak mi pošlou výsledky, jestli je má, nebo ne.
    SNELA
    SNELA --- ---
    SRUBKA: no mám tři psy a mám je na mase, takže i když je mi jasný, že to neni nejšetrnější, jistota je jistota..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SRUBKA: btw, dáváš směsný vzorek, nebo prostě jen vezmeš jeden dva bobky?:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Btw, když tak na ty ceny koukám, odčervení u velkýho psa výjde cenově na stejno, jako rozbor jeho stolice (já ho nechávám dělat pravidelně v nedaleké veterinární laborce za 85Kč, dosud to vždy dopadlo dobře a nebylo následné odčervení potřeba), plus je to přecejenom šetrnější řešení... Co ty na to?
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    SNELA: bejvávalo:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    TYNA_DOLITA: já brávala 1 na 10kg za 10kč :) , ale pokud neseženu, tak se stavim u Vás :) děkuju
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    SNELA: ja teda nevim jakou cenu si predstavujes ale u nas na zbraslavi stoji 1tbl. cestalu,na 10kg vahy asi 30 kc.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Sice trošku mimo dotaz, ale nevíte kde se dají sehnat odčervovací prášky za lepší cenu ?
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    DOLORES: jj, já taky tam chodím, jelikož nemám ještě mrazák :)
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    kdo je z prahy 6: mrazene maso vetamix, bd-yummy, falco a asi i dalsi www.dogbroty.cz
    je to psi pekarna, ale prodavaji i maso - rozdil cen je tak 5 - 10 kc...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: s tím počítám, neboj:)
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: mi připomíná, hodila by se mi vratka :P
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já ted mám naobjednáno z becresu 45 kilo masa, plus na tu dobu dovolený 15 kg granulí za studena a cca 10 kg konzerv..
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    parada, skocim kouknout!:) jinak pobliz ve Wenzigovy je tenhle kramek, oteviraci doba je mi velmi prijemna a mrazeny maso maji Falco, ceny v pohode :) stranky zatim nic moc.. http://gigantcz.cz
    jelikoz zatim nemam poradnej mrazak, tak pro me zachrana:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Jestli jsem to pochopila dobře, tak oni úzce spolupracujou s internetovym obchodem s mraženym masem http://www.bd-yummy.cz/, takže tam krom kvalitních konzerv mají i další věci vhodné pro barf, včetně cdVet a mraženýho masa (nicméně bd yummy mi příjde jako krmné maso dost drahé - kilo kuřecího kolem 65kč, to je už jak od řezníka).
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    CAMELLA: dík. já sem se nejdřív zeptala, než sem si pořádně prošla stránky.)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRA_CHATEAU: píšou že mají.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SRUBKA: oni tam maj cdvet? zdá se mi, že to tam vidim na fotkách... nebo vidim blbě, to je taky možný.)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Tak jsem k všestranné spokojenosti ozkoušela zde doporučované konzervy Topstein a pro Pražáky hlásám, že jsem našla na Vinohradech u zastávky Nuselské schody obchůdek, kde je mají. http://akoira.eu/Akoira/Uvod.html
    855g za 69Kč, takže sice dražší než na internetu, ale pokud jich potřebujete jen pár, nebo jen na ozkoušení, myslim, že ideál.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam