• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    PUGUSERES
    PUGUSERES --- ---
    JAYBEE: nebo si ho usus sam .. taky reseni
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    STHENO: dekuju, vcera mi v jednom petshopu taky potvrdili ze je potom srandera, tak asi budu muset poridit neco drazsiho nebo se tahnout na dovolenou s konzervama :D
    STHENO
    STHENO --- ---
    JAYBEE: ja som to kupila, parkrat som to psom dala a mali z toho pekelnu srajdu, tak neviem, ci som im to zmiesala v zlom pomere, alebo kde je chyba. :( S inym susenym masom nemam skusenost. Ale pecene odmeny su z toho vyborne, stretla som len jedneho vyberavca, ktory by po tom nechcnapol, aj vacsina tych, co nezeru taketo veci, si vdacne dala.
    IF_
    IF_ --- ---
    Tady někdo kupuje?

    maso pro psy - DRAKIMA vše pro BARFování
    http://www.drakima-barf.eu/2-barf-pro-psy
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Zdar, nemate nahodou nekdo zkusenost s timto produktem Susene maso drcene? http://www.masokrmiva.cz/drcene-maso/max-drcene-maso-700g/

    Narazil jsem jeste ok K9 a ZiwiPeak, ale ty jsou nesrovnatelne drazsi. Tak by me zajimalo jak je natom ten z odkazu. Chystam se na tyden se psem do hor tak abych se nepronesl tak bych uvital prave to suseny. jenze kde je v te cene zakopany pes...?
    SNELA
    SNELA --- ---
    TERRORIST: no Airina na to taky hodně trpěla, ale tak vždycky se to dalo nějak korigovat, ale po tech štěnatech je to šílený.. na hovno je, že jsem ji prihlásila na výstavu, která je sice za měsíc, ale když jí necham ležet doma, tak se ji to protáhne dvakrát tolik.. Kastraci taky zvažujeme, ale nejsme ještě na ˇ100% rozhodnutí jestli nechecme ještě jedny štěnda, tak ještě chvíli vyčkávám, taky chci něco pořádnýho o kastraci prostudovat než se do toho pustíme..
    WAMI: děkuju, večer natrhám a zkusím a normálně stačí zalejt vroucí vodou ?
    IF_: známa na má taky trpící feny na falešky a ta dává homeopatika a nevypadá, že by jí to pomáhalo.. Je teda fakt, že její feny měli těžký falešky a i snad nějaký záněty..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jinak budu brát asi časem tady http://krmme.cz/ryby-maso.html teď neni v mrazáku dost místa, abych objednala za 500
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IF_: obilný přílohy nedávám vůbec. chci jí dát i nějakou rybu, protože kromě kapra jí chutnaj. proč mýte dietu?
    IF_
    IF_ --- ---
    Např: http://www.nejkrmiva.cz/detail/drubezi-s-rybou-mleta-smes-2-kg/

    Hele my máme taky dietu, hlavně to chce snížit krmnou dávku, dávat libovější věci a preferuju kuřecí maso... ty ryby až tak nutné nejsou. A dřív jsme třeba dávala i těstoviny, teď už ne.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: a co to bylo za ryby?
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: jj
    IF_: to byla já, ale Bony to nežral a nikdo jinej to nechtěl
    IF_
    IF_ --- ---
    PETRA_CHATEAU: Někdo tu bral zbytky ze sushi restaurace.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: jakože jsou schopný přijet třeba na sedmičku, půl osmou? jestli jo, tak příště je zkusím
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jaký berete ryby a kde? potřebuju něco jinýho než lososa na lolino hubnutí. rybí mletý sračky z vetmixu nepřipadaj v úvahu.)
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: jo ale dá se s nima domluvit na ráno před prací
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    IF_: to právě netuším.. já koukala i na toho zmrzlíka, ale prostě to zavážej ve všední den přes den.. a to já nemám čas jako..
    IF_
    IF_ --- ---
    VERCA_ZABA: Hmm a co ta Axa, jak to vůbec mají se závozem, bere jí tu někdo?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    IF_: cca. 35 - 40 kg
    IF_
    IF_ --- ---
    VERCA_ZABA: A kolik bereš na jeden závoz?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    já ted objednala z becresu a pěkně mě serou.. jedinej krám, kterej zavážel ve všední den večer a prej kvůli zdražení pohonných hmot už nezaváží a odběr jednou za dva tejdny.. přesto sem objednala a přišlo mi, že ve středu mezi pátou a sedmou si mám přijet vyzvednout maso na nějaký parkoviště na prahu 5, takový makový auto a čau.. to je teda přístup!
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak jsem dnes byla šopovat na Arbesáku a opět spokojenost. Nově mají v ZOO ve dvoře slevu 10% při odběru nad 10 kg. Vedle v masně jsem navíc vzala pěkné skelety (14 kc/kg), morkovky a žebra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam