• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    CAMELLA:diky, dostala jsem ted od zname virbac omegaderm a jeste jeden co jsou pipety za krk na ctyri tydny, tak zkousim od nedele to, ale zatim zadna zmena...
    a muzu ten surolan pouzit treba jenom na jedno dve natreni? nebo to pak musim dodrzet nejakou dobu? usi jsem mu s tim prelecila uz snad patnactkrat a vzdycky to okamzite zabere, ale bojim se, ze mi casem ohluchne
    taky jsem dostala nejakej potravinovej doplnek na imunitu a pupalkovej olej, tak nevim kde zacit a nechci toho moc michat dohromady
    almykon zni dobre i pro me:] a kdyz jsme teda u toho da se teda pes krmit i syrovejma zampionama?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NICKIE: surolanem můžeš i potírat boltce zvenku.
    nicméně, prostě barf není všehospásný a tvůj pes možná je holt alergik tak velký, že to bez spešl stravy nepůjde...nebo bez nějaké medikace. Můžeš zkusit ten almykon, opravdu s ním máme dobré zkušenosti a je to přírodní přípravek, výtažek ze žampionů..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    tak mi trošku došli nápady..pes tři tejdny na rybach, převážně losos a sumeček a alergie se začala zase zhoršovat.. uši má uplně rudý a i pysky.. klepal hlavou celou noc a já mám sto chutí nasadit zase surolan, jenže ty uši ho asi nesvěděj vevnitř, ale ta kuže kolem ucha, takže zánět ještě nemá smysl léčit.. když půjdu na veterinu, doporučej mi zase hills a jsme zase na začátku... pardon za výkřik do tmy, ale hrozně sem se těšila, jak nás barf zachrání..
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    super, ty zase mají u nás úspěch:)
    INXS
    INXS --- ---
    paráda, my vám můžem dát skelety, těma pohrdá
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: tak já ti tu naší druhou dám, páč u nás moc nejede.. nebo kočičák ji uplně odmítá a arnošt se netváří
    INXS
    INXS --- ---
    nevim co do tý tlačenky dávaj, ale takhle se volizujícího Bonifáce jsem ještě neviděla
    a mě teda taky voněla musim se přiznat
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    INXS: jo, jenže né věichni jezdí do makra :D
    INXS
    INXS --- ---
    lososa dávaj i v makru odřezky (taky celý krásný kusy) za uplnou lidovku
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Můj pes to filéé nejí, to je lepší losos od vetamixu, jsou to krásný kusy masa . . .
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: brala, tak tak se mi vlezla do mrazáku od rohu do rohu
    ještě sme netestli, dávali jsme jen praný držky (nepraný už nebyly), rybu a na večer sem vytahla nějakou kilovku, ale nevybavuju si čeho
    SNELA
    SNELA --- ---
    jsem ráda, že se vám tam holky líbí, já tam chodím hodně dlouho a jsme max spokojení :)

    ale musím říct, že Falco je taky hodně dobrý, takže to budeme střídat
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    fakt super:) my ted zkoušeli tu tlačenku (iva si ji brala taky?) a kočičák teda nic moc, ale pes ji zhltl:)
    jako fakt už nikam jinam jezdit nebudu:)
    INXS
    INXS --- ---
    jj
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    INXS: Já tam chodím taky, jenom jsem tam neviděl rybu, akorát filé, to myslíš?
    STHENO
    STHENO --- ---
    INXS: bola som tam zatial len raz, ale bola som tiez vazne spokojna.
    INXS
    INXS --- ---
    takže report
    MASO PRO PSY
    http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html
    dělá tam moc milej pán co dokonce rozdává dárečky, mrazák měli plnej a měli všechno až na jazyk, nakoupila jsem 30 kg a děsně mě to bavilo
    maso od pošváře, rozdíl neuvěřitelnej, rybu bych si vosmažila sama, doslova voní (kapr sumeček od vetamix nesrovnatelný) a dokonce mi ji i pes žere. koupila jsem i těstoviny s mořskou řasou 5 kg a dokrmujem, páč se mi zdál furt hladovej a to jsme cca na 1 300g masa denně
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    "mamííííí, že nemusim jíst granule?! já je fakt nechci"

    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    SUFFOCATE: Já to taky nevidím jako problém, zas aby to nevyznělo jako že pes prostě "musí" jíst pokaždé něco jiného. Prostě tak jako tak mi to bude nekde ležet - buď 2 dny v lednici nebo cca 4 - 5 dní v mrazáku, takže to obvykle spíš hodím do mrazáku a prostřídám - ono je to lepší i vzhledem k tomu, že tak 2y týdně krmím ráno a večer v práci a tam si právě vždycky vezmu nějakou mraženou pixlu a nechám si ji rozmrznout.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SUFFOCATE: máš pravdu, já ty kilovky porcuju spíš kvůli tomu, aby to neleželo týden rozmrzlý v lednici. lola taky sežere, co dostane
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    ZMYJKA: tak jasně, příště "v přírodě" spíš v uvozovkách ;) Ale to, že dva dny bude mít stejné maso vůbec nevidím jako problém. Samozřejmě nemám psa vybíravého, sní všechno (kromě ledvin třeba, ale ty mu nedávám) a nemusim to s nim tedy tolik řešit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam