• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    SNELA: Ja bych nemela odvahu v soucasny dobe to zkrmovat. Taky bych se bála. Hluboce zamrazit - na to bych tedy nevsazela.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    SNELA: zničí, ale doporučuje se tak na dva týdny hluboce zmrazit. Co se týče masa (pokud taky),udělal bych to samý, protože bývají prolezly parazitama.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Chci se zeptat, naši mi maj přinést kosti z divokýho selete, ulovený myslivcem, ale já se bojim aujeszého, prý se teď v Čr začal vyskytovat. Zničí se vir přemražením ?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: ne. co nestráví, vykadí
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    dala sem psici k večeři králičí hlavu a překvapilo mě, že jí zbaštila uplně celou včetně zubů.. nevadí to?
    INXS
    INXS --- ---
    může se kopr?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    aha
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: koukni na ty stránky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    von má v sobotu otevřeno?
    THEIA
    THEIA --- ---
    INXS: super, diky, v sobotu skusim tiez navstivit
    INXS
    INXS --- ---
    THEIA: ano je
    THEIA
    THEIA --- ---
    prosim vas, ten pan z kunratic je http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html?
    a ak nie tak dotaz c.2 - ma otvorene aj v sobotu?
    dik
    INXS
    INXS --- ---
    to nevim, ale ten pán z kunratic nevypadá nezazásobeně, vozej mu každej tejden v uterý
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    INXS: a zvládne pokrýt větší spotřebu? Aby s ním neskončila jako s Axou...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: ale prosím tebe...:)
    INXS
    INXS --- ---
    ZMYJKA: bych jí doporučila poštváře a kdyby ho brala, tak od ní začnu znovu objednávat, páč mě nebaví pořád otravovat žábu s odvozem z kunratic
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MATHEA: chm, tak já to s paní zítra proberu - dneska už zněla z tý Axy dost nešťastně, že zas strávila den obvoláváním lidí, že Axa nebude.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: kusovky jsou rozhodne naprosto bombasticky, smesi mocn eposoudim - brala jsem vlastne jen 2 druhy - to nejlevnejsi hovezi v kilovejch siskach a dobry, ne skvely, ale dobry.. a pak kilovky hovezi mlety s chrupavkou a to teda moc pekny, ale taky drazsi.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Kdo prosímvás krmíte Falcem? Paní ze Zmrzlíku mi říkala, že na nich začínali, ale nemají dobré zkušenosti se směsma od nich, že dobré bývaly jenom kusovky. Ale jestli se zlepšili, tak by možná zas do Falca i šli, protože Axa jim prostě nezvládá dodávat.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    NICKIE: většinou vepřové. 8 kč cca
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam