• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    STHENO
    STHENO --- ---
    jasne,ze hej.
    SNELA
    SNELA --- ---
    tak kosti jsem si netroufla, ale mám tu odřezky masa, vařila jsem je na mírnym ohni cca 3 hodiny a ještě je dám pro jistotu zamrazit, myslíte, že to bude ok ?
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    SNELA: Ja bych nemela odvahu v soucasny dobe to zkrmovat. Taky bych se bála. Hluboce zamrazit - na to bych tedy nevsazela.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    SNELA: zničí, ale doporučuje se tak na dva týdny hluboce zmrazit. Co se týče masa (pokud taky),udělal bych to samý, protože bývají prolezly parazitama.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Chci se zeptat, naši mi maj přinést kosti z divokýho selete, ulovený myslivcem, ale já se bojim aujeszého, prý se teď v Čr začal vyskytovat. Zničí se vir přemražením ?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: ne. co nestráví, vykadí
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    dala sem psici k večeři králičí hlavu a překvapilo mě, že jí zbaštila uplně celou včetně zubů.. nevadí to?
    INXS
    INXS --- ---
    může se kopr?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    aha
    INXS
    INXS --- ---
    VERCA_ZABA: koukni na ty stránky
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    von má v sobotu otevřeno?
    THEIA
    THEIA --- ---
    INXS: super, diky, v sobotu skusim tiez navstivit
    INXS
    INXS --- ---
    THEIA: ano je
    THEIA
    THEIA --- ---
    prosim vas, ten pan z kunratic je http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html?
    a ak nie tak dotaz c.2 - ma otvorene aj v sobotu?
    dik
    INXS
    INXS --- ---
    to nevim, ale ten pán z kunratic nevypadá nezazásobeně, vozej mu každej tejden v uterý
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    INXS: a zvládne pokrýt větší spotřebu? Aby s ním neskončila jako s Axou...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    INXS: ale prosím tebe...:)
    INXS
    INXS --- ---
    ZMYJKA: bych jí doporučila poštváře a kdyby ho brala, tak od ní začnu znovu objednávat, páč mě nebaví pořád otravovat žábu s odvozem z kunratic
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    MATHEA: chm, tak já to s paní zítra proberu - dneska už zněla z tý Axy dost nešťastně, že zas strávila den obvoláváním lidí, že Axa nebude.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZMYJKA: kusovky jsou rozhodne naprosto bombasticky, smesi mocn eposoudim - brala jsem vlastne jen 2 druhy - to nejlevnejsi hovezi v kilovejch siskach a dobry, ne skvely, ale dobry.. a pak kilovky hovezi mlety s chrupavkou a to teda moc pekny, ale taky drazsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam