• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
    rozbalit záhlaví
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: Odkud to objednavas? mrknu co tam maji:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WOSHIII:
    TATEREZA:
    super holky, tak ja ho zase objednam, petky na rozliti mam doma.. chcete k nemu jeste neco? Kvasnice apod?
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: Taky mi uz dochazi, tak bych se rada pridala.
    Tentokrat si ho vyzvednu v kratsim casovym useku :D Vzala bych si 1.5l nebo 2l :)NICKIE:
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WESSNA: objednavali jsme minule na krmme.cz a 5l vychazelo nejak 950 tusim
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    DZEJNY: Dobře vědět, díky:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    NICKIE: kolik za 1l?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: já klidně zas litr a půl...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    nemel by nahodou nekdo zase zajem o hromadnou objednavku lososovyho oleje do Modran?
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    S laskavým dovolením admina, bych Vám ráda představila náš nový obchod. Je to takovej rodinnej projekt s malým rozpočtem na reklamu. Proto doufám, že tím nikoho neurazím.
    Otevřela jsem e-shop s kamennou prodejnou na Praze 11 - kousek od metra C - Háje s potřebami pro krmení přirozenou stravou. Naskladňujeme průběžně od různých výrobců vše, co považujeme za kvalitní a máme s tím dobré zkušenosti. Máme večerní otevírací dobu, a vozíme večer objednávky po celé Praze. Na únor jsme pro zákazníky připravili 5% slevu na online nákup nad 300 Kč. Uplatnit slevu lze při zadání hesla v košíku: forbarf
    eshop: www.forbarf.cz
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    LA_PIOVRA: Ja jsem sveho psa (csv) nikdy kocicince zrat nevidel a to jsme roky bydleli s kockama... Ucit ho to vsak neminim:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    Jak psal LA_PIOVRA, mám Belgičáky, jsou to takové psí princezny, žádného jsem neviděla se v něčem válet, hnus mi žrala jedna čuba, když byla štěňátko, teď by na jiného psa jen znechuceně koukala.
    Kočičince mi žrali všichni...
    KUURA
    KUURA --- ---
    LA_PIOVRA: Tak aspoň, že tak. On to udělá třeba jednou za půl roku, ale prostě asi občas neodolá. A to ho nezajímá lidský venku ani mrsiny. Ale kočičí je asi dobry :/
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Priznam se, ze neznam psa, ktery by peknemu kocicinci dokazal odolat:)
    S vyjimkou toho, ze kdyby mela kocka parazity, nejpravdepodobneji skrkavky, tak je logicky prenese na psa, je to myslim neskodny.
    KUURA
    KUURA --- ---
    HUDOUS_ML: Muj pes je velikej... takze to asi neklapne, pac kocka zase nemuze mit zachod u stropu :/
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    KUURA: protoze je to taaaaak dobrý :)
    Jedine dat záchod někam do výšky,kam na nej pes nedosáhne?
    KUURA
    KUURA --- ---
    FIFAJZ: To je zmetek... nedela to nijal casto, ale obcas asi dostane chut no :/ mame malej byt, nejde zachod dat jinam, kam by pes nemohl... muze mu to nejal ublizit???
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    KUURA: Kocicinec je pro psa velka lahudka. Dela to proto, ze ma ke kocicimu zachodu pristup. :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    Mám dotaz. Pes nam obcas vyžírá kocici zachod. Nevite proc to dela??? chybi mu neco nebo je to kvuli kočce???:)))
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    FIFAJZ: včera jsem jí dala večer kus jazyka a křídlo a chvilku na to koukala a pak to všechno snědla, tak snad se vzpamatuje. Je pravda, že je teď v nejlepším s háráním, takže by se možná šklebila na cokoliv. Můra jedna náladová :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ANASTHESIA: mam psa spis vybiraveho (byt po kastraci zacala byt o neco zravejsi), po tofu se muze nicmene utlouct a mohla vzdy.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    HUDOUS_ML: Ten muj zas krky vubec nechce. Za to kdyz citi drstky tak se jde zblaznit. Zelenina je taky boj. Jedine totalne rozmixovat a zaliju olivovym olejem. Ale kachni krky a kureci jatra nee
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam