• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    NICKIE: nekde mam na pani vizitku, bere "Do psi misky" a pak ma kusove hovezi orezy cca za 55Kc, coz ma dle meho nejlevnejsi v Praze, ale dlouho jsem u ni nebyla, tak mozna zdrazila... Jedine, co je trochu na prd, tak ze to hovezi je po vetsich kusech, treba po 2,5-3 kg.., trochu neskladny do mensich klas.mrazaku...S pani se da dobre domluvit, otevreno ma myslim par dni v tydnu od 14.hod-18.hod., neco takoveho...a farmu taky poslu:), az se dostanu k pocitaci..., ta je BTW zajimava hlavne pro lidi, bio hovezi za luxusni cenu. ..
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    DZEJNY: to zni dobre:), omrknu a pripadne vyuziju...:)
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    DZEJNY: ahoj, super:) budu rád když něco pošleš. Děkuju moc ;-)
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Kdybyste měli výpadky levných mas, od soukromníků, které já jako překupník nemůžu kvůli vet. správě ofiko prodávat, než budu výrobce(doufejme brzy) a kdybyste nakonec potřebovali něco od oficiálních výrobců, u kterých se pod cenu, abych nejedla rohlíky a můj pes šrot skoro nedostanu - jen občas. Koukněte na www.forbarf.cz Ceny myslím nejnižší v Praze. Sortiment: Maso od Amose - celá nabídka pravidelně za jejich ceny. Barf me! 80%sortimentu - něco od nich neberu, protože jiný výrobce to umí levněji a lépe. Vetamix 90%sortimentu, VetaCan 90% sortimentu, Krmiva Litice(exNýřany) naskladníme 14.3 a počítám že z kapacitních důvodů zatím tak 50% sortimentu. Další výrobci příjdou s dalšími mrazáky -např. Do psí miska je v pořadí...
    Vozím za 49,- Kč po Praze večer až domů osobně po domluvě, kolem Prahy po domluvě za náklady za béňo cca 2,5kč. km cca - většinou čtvrtky, ale jezdím už skoro každý večer v týdnu všude možně - nenecháme psy hladovět :) A jednou měsíčně směr Brdy. Prodejna naše taky otevřená večer 4 dny v týdnu na Praze 11 -Háje. Jinak všechno je možné domluvit, protože je to můj a dalších dvou kámošek koníček po večerech po práci co nás ve skutečnosti živí. Polovinu našich zákazníků od Lysé nad Labem přes Prahu - Řevnice po Říčany tvoří naši známí.

    Pardon za spam.. Admin případně smázne..
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    WOSSI: ledviny jsou průšvih, většinou se ordinuje bezbilkoviná dieta, a maso je jaksi zakázané:/ ... nečetla jsem pokračování vlákna jak kdo reagoval, nicméně ti můžu přeposlat email s doporučeníma od zákaznice, který jsem dodávala od nás z obchodu maso poslední rok, ráda se podělila o všechno co vyzkoušela aby psovi pomohla - boxer - několikrát mu selhaly ledviny, a to mu bylo teprve 5-6 let. krmila masem ale střídmě, určité produkty. Mockrát jsme se o tom bavili připředávce objednávky. Pani nešetřila penězma a vyzkoušela naprosto všechno co existuje, aby psovi pomohla. Určitě bych odkázala na netu - na FB najít dr. Štourače, který umí řešit problémy barf/vs zásadní poruchy, alergie apod. Na přání pošlu rady té paní zákaznice do pošty, která mi dovolila to co napsala posílat dál s tím, že to třeba někomu pomůže když bude řešit problémy s ledvinama, nebo problémy s rozjídáním psa po operaci nebo hospitalizaci...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    MIKEYLA: nemela bys prosim nejaky kontakt na tu Volhu a Letnou? A klidne i tu farmu:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    VERCA_ZABA: já jsem z těch "ořezů" okrájela ještě i nám:), tím, že je to normálně maso ze stejné porážky, pro lidi.... jen s tím rozdílem, že už je tam víc těch blan atd., pro psy fakt luxus..., nevím, jak často ořezy mívají, ale Prahu zavážejí cca jednou za 3 týdny, měsíc..., dám určitě vědět..

    A ještě mě napadl Žufrik..., ten má velký výběr masa a je relativně fin. dostupný..., něco má i od Pošvára..., zaváží i Prahu, s paní jsem byla spokojená....a je ochotná ti objednat i věci z Barona..., půjdu asi do ní...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MIKEYLA: to je dobrá cena teda, bych ty ořezy mohla dávat i kocourovi.. tak jestli si vzpomeneš někdy, budu ráda:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    HYSTERIA: kouknu na to, diky
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    VERCA_ZABA: ouuu to mi ani nerikej:(, kupuju u nej uz asi 5-6 let a byl bezkonkurencni..., ale je pravda, ze pri trose snahy by se asi dalo pokouput i jinde..., kazdopadne diky za info. Jeste me napada tip (pani od leonbergru, hned kousek od nej na Volze), ta ma taky slusny vyber...

    Ja jeste kupuju u jedne pani na Letny (hovezi mlete za 30)- kvalitativne o dost lepsi nez v Kunraticich, zadny rozemlety kosti jako u pana, ale spis chrupavky, kousky masa atd.

    ted se mi podarily bio hovezi orezy za 43 Kc kg (kvalita pro lidi) ze zavozu masa z bio farmy z Orlickych hor..., za me supr kup.., priste muzu dat vedet a objednaf ve vetsim..., maso od nich (pro nas) bereme cca jednou mesicne...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    VERCA_ZABA: my jsme spokojeni s maso masoamos.cz
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VERCA_ZABA: Ja zatim taky nic lepsiho neobjevila. Jedem kilo masa na den. Chce to asi vychytavat a hlidat si kdy zbozi dorazi a objednat ale ja si nikdy nevzpomenu
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NICKIE: aha, tak já nevím. koukala jsem na ostatní shopy a to je min 50 Kč za kilo masa.. to se mi to dost prodraží, když Arnošt sežere tak 25-30 kg měsíčně..
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VERCA_ZABA: Pravda ze posledni dobou ta kvalita byla hrozna, ale hodilo se. Zufrik je vecne prebranej a vyprodanej, u pana jsem to dohanela.. Velka skoda
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NICKIE: myslím, že s takovými cenami už nic není:/ koukala jsem a asi budu objednávat od Zufrika.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VERCA_ZABA: :(( tam jsme casto jezdili.. Co ted? Neni v okoli jeste neci jineho?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jestli někdo jezdí nakupovat do Kunratic, tak pán končí a jde do důchodu. má tam poslední zbytky mas a nebude už objednávat... :(
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    WOSSI: ale maso trochu povarit, to si docela odporuje s Barfem..:) nevím, jak píšeš, je jí 15, což je nádherný věk pro psa. myslím, že v tomto věku už málokterý pes bude mít krevní výsledky tiptop. hlavně ať ji chutná:)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    WOSSI: tak bych asi zkusila přesně toto - dát trochu víc příloh a klidně nějakou tu kůru na regeneraci ledvin a pak test zopakovat
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    HUDOUS_ML: v phdě:) spíš jde o to, že jestli se ten zub nevyléčí antibiotikama(což je pro ní taky zátěž) tak jí nedaj narkozu bo by to už nemusela rozdejchat. Byl jsem u něj poprvé a řekl bych že není vyloženě odpůrce BARFu. Jen říkal, že by bylo dobrý maso trošku povařit respektive dávat spíš 2/3 dávky přílohu..Ale jinej pes jiná ves, tím chci říct že může mít ty ledviny fakt špatnější a její patnáct žejo. Což prostě hraje svojí roli:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam