• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    DIVA
    DIVA --- ---
    Ta moje fiflena nad veskerou zeleninou ohrnuje nos, jedine ji do ni propasuju v polivce. Takze prilohu varim s kostima (ap.) a zeleninou, max 3 porce, nemam vetsi kastrol. Jinak se ji zuby promeni v pinzety a hotovo.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    KUURA: zeleninu mrazim zvlášť. dycky udelame kotel smesi, napytlikujem a pak jenom taham. jsem jinak lina:)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    Nemrazím se zeleninou, byla by mi zima. (pardon, nedalo mi to) :)
    Jinak ja davam prilohy cerstvy, psiska maji pres den radi zeleninu i ovoce jako odmenu. Zeleninu mrazim nakrouhanou pro nas, pro lidi, do polivek a tu je mi lito coklum dat. Ale znam dost lidi, co si i pro psy zeleninu pripravi ve velkym a zamrazi.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Můžu dotaz k priloham? Mrazite se zeleninou?
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    VELADA: kdyby se maso kazilo takhle rychle, je mi blbe po kazdem mase. Krom toho, pes ma podstatne odolnější zažívání nez člověk ;-)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    VELADA: sekera je ideal, jestli mas tu moznost. Staci zmrzlou stangli naseknout a pak treba o schod rozlomit, jde to krasne a nemusis nic nechavat povolovat.
    VELADA
    VELADA --- ---
    REDDAY8: já mám trochu obavu z toho opětovného mrazení... Aby tam nezačaly už bujet breberky. Doteď jsem kupovala maso chlazený a mrazila právě po tom míchání s přílohama. A po krabičkách pěkně na hromádku.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    VELADA: Ja necham vše rozmrznout, zamicham to spolu, pridam co se mi k tomu hodí a nabalickuju to po davce... Teda když stiham... :-)
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    VELADA: v klidu to nechám povolit a pak to řežu normálním nožem :D
    VELADA
    VELADA --- ---
    HUDOUS_ML: dík za radu. Taky mě napadlo vzít to sekerou na kousky. Nebo asi nějaký silnější nůž.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    VELADA: nechám povolit, nasekám na menší kusy, nabalím do balíčků na den, večer vytahuju z mrazáku.
    VELADA
    VELADA --- ---
    Máte nějaký tip, jak nakládat s mraženým mletým masem baleným po kile (či více)? Vzala jsem teď od Vetamixu dřšťky, mleté hovězí a vepřové s droby a trochu si lámu hlavu s tím, jak to krmit. Mám osmikilovou rok+ starou shiba inu a její krmná dávka na den by měla být kolem 250 g (maso/kosti/přílohy). Když dám to kilový balení rozmrazit, měla by to na pět dní. Vydrží mi to tu dobu v chlaďáku? Mám o to trochu obavu. Bohužel menší balení jak 1 kg jsem u svého prodejce nenašla. Chci to zkusit nějak vymyslet s těma kilovkama.

    Nápady, tipy, rady někdo?
    DIVA
    DIVA --- ---
    CAMELLA: kachni hlavy ji jeste toleruju, z nejakeho duvodu je fakt oblibuje, ale ti kureci prdolci! To je proste hanebnost .)
    KUURA
    KUURA --- ---
    CAMELLA: Uprimne uz par let nenakupuju v Barf prodejnach. Kupuju si maso od reznika, ale co si pamatuju pred peti lety, tak tohle v nabidkach nebylo :)))) proto me to prekvapilo
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: Teda minimálně ta kuratka ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KUURA: To zrovna mají snad všechny barfove obchody :)
    KUURA
    KUURA --- ---
    TATEREZA: Koukam na ty mrazeny mysi a jednodenni kuratka :D musim rict, ze tohle jsem nikde nevidela! Maji v nabidce i jeleni nohy na kousani... diky moc za odkaz, asi zkusim neco noveho
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    OPI: to jo, např. na držkatý blátotlačce si moji psi vyloženě ujížděj:)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    CAMELLA: ja jsem byla v ty mysi skvire tak v prdeli, ze jsem moc nekoukala kolem. a kdyz mi tam pak na vyjezdu zastavilo auto, a ja si predstavila jak s kennelkou na sedackach pres kterou nevidim ven couvam do kopce tou krivuli pryc, malem me omylo :D nastesti pani uz ma praxi evidentne :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Mno vidis, to jsi jela kolem mé haciendy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam