• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: muzu znat ty vedlejsi ucinky? Ne ze byc necetl letak, nebo weby, ale zajima me co prakicky se u koho vyskytlo.
    Me strattera neni neprijemna, pripomina mi najezdy lsd, co mi ale vadi je snizena chut k jidlu. Nektery holky to mozna potesi, no me to jako chlapa netesi vubec :) stalo dost namahy se vyskrabat na 85 kg a nechci o to prijit :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: po třech měsících, kdy nedělala nic moc, kromě vedlejších účinků, jsem ji prostě přestala užívat (ze 100mg) a nic.Respektive asi tři dny po vysazení jsem měla nesmírně efektivní den, kdy jsem byla fakt dobře soustředěná, což bylo něco, co jsem chtěla po stratteře, ale ta to nějak nedoručila.
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ...nemáte taky někdo zkušenost s vysazenim Strattery? Jak to šlo s prací, únavou, spánkem atd.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UNREALONE: stesti preje dobre uzivajicim :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BETTER: já jsem po vysazení několik dnů víceméně prospala, a v těch chvílích, kdy jsem byla vzhůru, jsem byla podobně funkční, jako kdybych spala.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    PALEONTOLOG: vítej! a hodně štěstí! :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    é, čau lidi, tak mě tady máte :) strattera 4 den ,)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Mě už se to nestává, ale je to celkem na prd.
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    ECLECTICA: nejlíp funguje na tu věc co člověka víc baví, což bohužel nebývá ta důležitá

    často něco dělám a najednou zjistím, že jsem se brutálně zasek na něčem úplně jiném a mám pocit "wow uběhly 2 hodiny - jak jsem se sem dostal?" :-D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    POZITRON: nn, teď beru jen venlafaxin.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ECLECTICA: to bude spis tim ritalinem, ne?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    POZITRON: hyperfokus. Vždycky suverénně na tu nejméně užitečnou věc. Za normálních okolností nepřečtu v kuse víc než půl stránky.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ECLECTICA: cele hodiny? to ma bejt nejaka provokace nebo co? :)
    ja dam tak 10-15 minut u jedny cinnosti max. :/ neprectu na jeden zatah ted vic nez jeden stredne dlouhej clanek a i tak mi myslenky xkrat stihnou utyct jinam a musim se vracet, protoze nevim, co tam bylo. :/
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Tak... jen abyste si udělali představu. Asi jsem přece jen šmrnclá i aspergerem.
    China Airlines B747 TOUCHES DOWN OFF THE RUNWAY!
    https://www.youtube.com/watch?v=fC8_JQhn66c
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    ECLECTICA: to je úplně normální... bohužel :-D

    Na druhou stranu mám radši období kdy nadšeně něco sjíždím než když mám depku a v letargii ležím někde v koutě :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Tak jo, zatímco předminulý týden jsem si celé hodiny četla o původních obyvatelích Severní Ameriky, od včerejška vyplňuju své volno sjížděním videí se záznamy z řízení letového provozu.

    Uklidněte mě prosím, že nejsem jediná, kdo má tyhlety úlety :)
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Mikeše jsem promazal a zabanoval...sry pár dní jsem nebyl a tak jsem neviděl že zas řádí. Ignorace evidentně nestačila....
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Všiměte si, že odborník na otázku, co by dával odpoví, že by nedával ritalin, nepřipadá mu divný ptát se lidí na medikaci a další citlivé věci na veřejném fóru, není schopen svá tvrzení ničím podložit a je tak mimo, že si myslí že někdo cpe preventivně půl tablety 3x denně ročnímu dítěti.

    Seems legit.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak vlnky dobry! jen by prej doporucila odklad do skoly, ale ted uz to hrotit nebudu.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    diagnozu zatim nevim, ale paralyzku znam mooc dobre :-)

    jinak zejtra jde synek na 2 hodky na neurologii, esi neni "normalni", dokopu se nekam konecne i ja :-)

    verdikt rekne doktor asi hned, podle tech vln nebo ceho, nebo da vedet az detskej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam