• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOLLUCHA: kdybys mela prvni dny pocit, ze se motas, tak to po par dnech prejde. jen upozornuju, pamatuju si, ze jsem z toho byla vyplasena.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KOLLUCHA: stojí to za to. Ono to hlavně není moc ke koukání, spíš k poslouchání, tak se u toho dá i něco dělat.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Jinak jsem začala se Stratterou, tak mi držte palce ;-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF: Tohleto mi doporučuje jůťůb už asi tři měsice :-)) Ale odrazuje mě 41 minut... Ale asi na to kouknu, když to doporučuješ ;-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    ADHD - Not Just for Kids (Adult ADHD Documentary) | Only Human
    https://www.youtube.com/watch?v=jyUVc0Iteb0
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    POZITRON: Já ti budu s nealkem sekundovat. Osobně to vidím na malinovku a/nebo domácí limču ;-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Pojďme to nehrotit - točej tam černou horu a chtěji za to normální peníze.

    Navíc, někteří lidé dorazí později jak za tři hodiny a nechceme, aby tam bloumali jak slepý kočičky, že ne...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Osobne jsem rada, ze nejde o vycep a nebudu se s nealkem citit nepatricne. :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MAJKA: Jako treba do sadu (Jak jsou tam ty lavice pod kastanama s vyhledem na Prahu)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    VALKYRA: Hele ale tak po 3 hodinach by vas mohlo omrzet platit za sodovku 50 kc a treba budete svolni se premistit na Letnou na pivaka, co rikate?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    POZITRON: řekl bych, že se bude někdo zapojovat pořád, takže to nebude úplně ustálená skupina. Já to se svým antré vidím tak po 4 hodinách
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    POZITRON: Neboj, my rádi uděláme místo pro další lidi! I kdybychom fungovali třeba deset hodin ;-)*
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VALKYRA: jasny, jen zapojit se do skupiny, ktera uz funguje 2 hodiny, muze byt pro nekoho obtizny.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Doufám, že tam plánujete být dlouho, protože já se tam dostanu až někdy večer a nerad tam bloumal jak slepá kočička, marně hledajíc knížku :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    No tak nevím kdy, ale navrhnu podobnou akci, s konáním U Sadu pod žižkovskou věží. Tuhle akci nevim kdy, ale nejspíš časem vyhodnotím jako nevyuzitelnou. Moje pracovní praxe mě za blíž nespecifikovaný období vyprofilovala tak, že vím do které hospody chci a nechci jít, a název craperie to nijak neovlivní. Patera mám rád, ale v knajpach bez vytoce stojí pivo vždycky za hovno. Krom toho na Letnou se kouknu jen když zavřou blanku. Příště
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ale co, prace pocka. :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VALKYRA: v pracovni den v 15? :-o
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: červen už je v sobotu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: sice to nemám ve sloupečku, ale tuším se to hádali na červen, abych mohl spát na lavičce, ve sloupečku.
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ZUZKAOU: Díky za tipy:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam