• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: fakt ? t omě nedošlo
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    A degustační menu jsem neobjednával, takže co budeš nebo nebudeš jíst a pít je čistě na tobě
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: to máš fuk, ten sraz je v hospodě :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: vezmi prcka s sebou, potýráme ho

    CYBERWOLF: to je celkem rozumná hospoda, ačkolikv ani jedno pivo neznám. když nebude žádnej jinej program, tak se stavím. spíš na pivo než na jídlo a spíš do hospody než na sraz. uvidím.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    SRAZ se koná v pátek 29. 11. od 18h v Pivním baru Diego. Je to otevřená akce, takže přijít můžete i bez předchozího objednání a klidně můžete dorazit i později. Jen, prosím vás, přijďte někdo na tu šestou, protože když tam budu sám do desíti, tak mě buď vyhoděj, nebo mě najdete v existenciální rozpravě s kouzelníkem a to taky nebude moc legrace. Na stole bude totiž coby poznávací znamení umístěn níže vyobrazený kouzelník.

    Pro úplnost doplním, že rezervace je na jméno Zdařil, tak kdybyste to nemohli najít, nebo dorazili dřív, zeptejte se obsluhy. Já se tam pokusím být na šestou, ale je to trochu s otazníkem, protože do Karlína mám ne úplně ideální cestu.

    Těším se a doufám, že nás dorazí dost na to, abych tam mohl dělat rezervačku i někdy v budoucnu :)

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CYBERWOLF: stejne bych to nemohla slibit na 100%, na me se vubec nema smysl ohlizet. jeste me napadlo zkusit vnutit syna 29. dedovi, muz bude totiz pryc.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    POZITRON: já proti pátku 13. celkem nic nemám, jen bych byl skoro radši, kdybysme se sešli už v listopadu.

    ANICASE: jak ty to vidíš s pátkem 13.?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOLLUCHA: jj.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Že vám do toho vstupuju - možná i pro někoho dalšího bude (zajímavá) novinka, že Strattera už má generika. Abyste na to v lékárně nevejrali jako já...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    POZITRON: A přišla bys? ;-)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOLLUCHA: pritom dalsi patek je 13., to by bylo takovy pekny datum.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF:
    ANICASE: Začíná to vypadat, že se sejdeme ve třech 29. :-)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    dnes článek v Lidovkách, nepodařilo se mi najít online.
    Postrachem doma i ve škole

    Zvolněme. Některé hypotézy naznačují, že dnešní zrychlená doba skutečně napomáhá výskytu ADHD, upozorňuje Julius Bittmann.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    CYBERWOLF: jsem zjistil, že 6. 12. asi nemůžu :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SRNECEK: Máš pravdu, to nemá smysl řešit tady. Obrň se trpělivostí a běž své problémy řešit se šikovnými lékaři, které najdeš.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    KOLLUCHA: No, tak saham po profesionalite, kde to jsem schopen posoudit, viz cekani x hodin, kdyz byl dohodnuty nejaky cas a argumentace ze strany lekare, ze jini cekaji jeste dele. No, pokud chteli davat jinou perspektivu, tak volili hodne neptricne slova a myslim, ze nemaji padat hodnoceni a zavery na zaklade malo informaci o mne, ale asi toto nema smysl resit tady. Ale napr. jsem zazzil psychiatricku, ktere rikam, ze spim dny, jsem demotivovany, v nicem nevidim smysl, myslim na sebevrazdu, a ze myslim, ze mam deprese, tak mi rekla, ze deprese nemam, ze ty se popisuji jinak... A humorne bylo, ze jsem ji rekl pribeh, jak mi bylo fakt zle a chtel jsem se zabit a ona jen reagovala, ze nechape duvod, proc ji to rikam, co s tim ma delat. Tak ti nevim, ale toto dle mne extra profik neni.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: u zdravých dětí s pomalým rozvojem pohybu se začíná od čtyř měsíců do roka, protože až tehdy je jistý, že je nutný dítěti pomoct. A funguje to jedna báseň. Asi u dětí s neurologickým postižením jsou ty potřeby rehabilitovat větší.
    Já jen, aby nevyznělo, že snad vojtovka nemá po třech měsícich smysl. To by byla naprostá hloupost.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PALEONTOLOG: to sice jo, ale nikdy nedosahnes stejných výsledků, jak při zahájení terapie do tří měsíců věku - prostě tam konci okno na to, abys aktivoval paralelní nervové dráhy.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: k vojtovce, kdyby nebyla po 4 měsících účinná, nepoužívá se u dospělých...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam