• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PALEONTOLOG: Ta tvoje zázvorová limča bez zázvoru stála 52 korun, takže pivko vyšlo na 41,60 za kus. Mně to zas tak strašné nepřijde, ale trochu mě zaráží, že na stránkách nikde nemají cenu piva uvedenou.

    CYBERWOLF: Jídlo nebylo špatné a mělo některé výrazné klady, ale představovala bych si, že bude výrazně víc kořeněné a ochucené na to, že to mělo být mexiko. A teď nemluvím o chilli, ale o římském kmínu, paprice, koriandru, oreganu, limetě a dalších. Překvapivě nejlepší kulinářský zážitek pro mě byl Majčin karamel. Ale i v tom mi chyběla sůl :-))

    Když to celkově shrnu, tak to pro mě byl velmi příjemný zážitek. Společnost 5/5, jídlo 3,5/5, hluk 2/5. Ráda se příště dostavím na samé místo, ale kdybychom měli jít jinam, tak bych neprotestovala moc hlasitě.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: já jsem na speciály zvyklej, vc.jejich ceny, ale ať počítám jak pocitam, ta desítka kamenice vyšla min na 45 vočí. Bohužel, pil jsem Kamenicky speciály v Nový včelnici před dvěma lety a staly ty tři pětky. Chci tím říct, že fakt, že to pivo někdo přiveze dodávkou z Tabora do Prahy pro mě není důvod platit takovou přidanou hodnotu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: Pivovar Šedivák má super pivo asi za tři pětky, ale to už bude hádám mimo tvoji dojezdovou vzdálenost. Vlastně, do Bohnic je to šílená štreka odkudkoli, kromě Bohnic.

    Je to složitý...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: jo ale za mě je prostě 260 kachli za 5 desítek a vodu s ledem dost. A to jsem ani nejedl, s takovejmaá pohostinskejma službám bych brzy přišel na buben. :-/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF: Já bych klidně dala ty 3 krále :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Bylo to tak dobrý, že to budeme muset někdy zopakovat.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Chtěl bych poděkovat za společnost. Dámy byly okouzlující, nápoje osvěžující, prostředí hlučné.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    CYBERWOLF: Já budu mít zpoždění. Mám koláč v troubě.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Se mate.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Připomínám, že dneska v šest to vypukne
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: fakt ? t omě nedošlo
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    A degustační menu jsem neobjednával, takže co budeš nebo nebudeš jíst a pít je čistě na tobě
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: to máš fuk, ten sraz je v hospodě :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    POZITRON: vezmi prcka s sebou, potýráme ho

    CYBERWOLF: to je celkem rozumná hospoda, ačkolikv ani jedno pivo neznám. když nebude žádnej jinej program, tak se stavím. spíš na pivo než na jídlo a spíš do hospody než na sraz. uvidím.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    SRAZ se koná v pátek 29. 11. od 18h v Pivním baru Diego. Je to otevřená akce, takže přijít můžete i bez předchozího objednání a klidně můžete dorazit i později. Jen, prosím vás, přijďte někdo na tu šestou, protože když tam budu sám do desíti, tak mě buď vyhoděj, nebo mě najdete v existenciální rozpravě s kouzelníkem a to taky nebude moc legrace. Na stole bude totiž coby poznávací znamení umístěn níže vyobrazený kouzelník.

    Pro úplnost doplním, že rezervace je na jméno Zdařil, tak kdybyste to nemohli najít, nebo dorazili dřív, zeptejte se obsluhy. Já se tam pokusím být na šestou, ale je to trochu s otazníkem, protože do Karlína mám ne úplně ideální cestu.

    Těším se a doufám, že nás dorazí dost na to, abych tam mohl dělat rezervačku i někdy v budoucnu :)

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CYBERWOLF: stejne bych to nemohla slibit na 100%, na me se vubec nema smysl ohlizet. jeste me napadlo zkusit vnutit syna 29. dedovi, muz bude totiz pryc.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    POZITRON: já proti pátku 13. celkem nic nemám, jen bych byl skoro radši, kdybysme se sešli už v listopadu.

    ANICASE: jak ty to vidíš s pátkem 13.?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KOLLUCHA: jj.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Že vám do toho vstupuju - možná i pro někoho dalšího bude (zajímavá) novinka, že Strattera už má generika. Abyste na to v lékárně nevejrali jako já...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    POZITRON: A přišla bys? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam