• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Mě baví, jak se nám tu projektuje to ad hominem. To nevymyslíš!
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUZKAOU: ?....nebudu ti bránit :). Díky za názor. Nechci se s tebou hádat. Mám Petersona rád a oslovuje mne...jestli jsem u tebe tupec je mi jedno. děkuji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUKK: :-D :-D :-D

    vygoogli si co znamená projekce. A pak se dlouze zahloubej nad tou vlastní. Zejména to že Petersona vidíš jako " jednoho z významných intelektuálů století " by tě mohlo navést k řešení tvé kognitivní disonance.
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUZKAOU: hele já nezpochyňuju faktické informace o které opíráš celé své tažení, jen ti vyčítám emoce tobě vlastní ,kterými ho obaluješ a dál servíruješ pootočené tak že pořád vychází jednostranně ...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUKK: ad hominem, a než aby sis ověřoval data, tak já ho nenávidím. jo jo, to bude vono. 🦞
    LUKK
    LUKK --- ---
    Dr Russell Barkley on ADHD Meds and how they all work differently from each other
    https://www.youtube.com/watch?v=LnS0PfNyj4U
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUZKAOU: ty ho musíš teda nenávidět.hm. přesto co píšeš ,to vidím jinak. Tvůj pohled je originální ,ale něco mi tam skřípe. Nejen forma.


    a nebudu jen kecat: tenhle pán je taky zajímavý...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUKK: peterson má živnost na tom, že rozdává instantní rady na tom jak má bejt člověk drsnej a s pevnou vůli. Pak se dvakrát nechá málem zabít na podivné klinice v Moskvě a Bělehradu, jen aby si nemusel přiznat, že prostě má svoje démony a musí jim čelit. Tomu se říká pokrytectví.

    A ne, není významný intelektuál, je to nědko kdo umí prodat základní fráze velmi specifické populaci. Poslechni si ho v oné taškařici se Žižekem. Ve skutečnosti ve většině případů Peterson netuší o čem je řeč a odpovídá na itelektuálníé úrovni chytřejšího maturanta.

    Prodává nefunkční poppsychologii a sám ji svým životem popírá.

    Ohledně akademické kariéry - za tu slavný není, slavný je tím, že si našel niku na internetu.
    LUKK
    LUKK --- ---
    CYBERWOLF: já začnu srát duhu z těch reakcí na random téma jen proto ,že člověk kterýžto kumuluje frustraci aniž by o tom věděl , intoxikuje svůj úsudek ...a kanalizuje myšlenky ve strojeném postoji někde na nesmyslných barikádách názorového opevnění....
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Koukám, že lustrování Petersona je teď na internetech něco jako kdysi gify s létající kočkou co sere duhu. Srandovní je, že nebýt lidí co jsou z něj nakřivo, tak bych ani nevěděl že existuje. I tak mi to ale přijde horší než nyan cat.
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUZKAOU: ruku na srdce : kdo z nás vás nemá nebo neměl problémy s užíváním látek ovlivňující psychiku? za mně je to samozřejmá a první věc ,která mně zajímá ...pokud má člověk nefunční nebo poškozené komponenty v mozku ....a sám se plácá. Ale to už obhajuju relevanci položené otázky. Ty trošičku převracíš posloupnost a návaznost vůbec. U mně to funguje jinak. Peterson je jedním z významných intelektuálů století a to že si vypěstoval závislost na benzácích ho v žádném případě v mých očích nijak nesnižuje (především hodnotím to co říká a píše). A řešit jeho už tak exponovaný život či hodnotit výchovu jeho dcery....to nemyslíš vážně, že ne.
    LUKK
    LUKK --- ---
    UNREALONE: samozřejmě...
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Nevím na čem je nebo není závislý, ale nedávno jsem na něj narazil a přišlo mi, že mluví o spoustě věcech docela rozumně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LUKK: zuzkaou právě domonstrovala přehnanou reakci, snad by ses na ni nezlobil :)

    petersona neznám, ani jeho dílo, ale přiznejte si, že konstatovat pravdu může i předseda mao,
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUKK: od něj ...

    Lonská anabáze za účelem neřpiznat si že má normální úzksotnou poruchu a je normální pacient - jak z adikgologických skript.

    Na posledních pár videích už není tak zmatlaný, tak snad našel adekvátní normální léčbu a při troše štěstí se dočkáme něčeho autentického, ale jaksi do té doby ztratil jakýkol morální nárok vydělávat si radami o tom, že je potřeba uklidit si v pokojíčku, zatnou zuby a nebýt slečinka....

    Peterson Family Update - February 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=DTwEFa5NW2k


    (Reposted) - Peterson Family Update June 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=GzRbEMzr0k8

    (tohle je naprosto wtf)


    Return Home
    https://www.youtube.com/watch?v=6_6zwVNn88o

    (a tady je zmatlanej jak tělocvikářka v předůchodovém věku)

    Jako bonus by si taky mohl přiznat, že dost zmrvil svoji dceru a že to jak jí je mizerně je i důsledek jeho výchovy, ale to už je velká nadstavba a vlastně by to neměl dělat veřejně, leč v soukromí.
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUZKAOU: Peterson je závislý na benzácích? to jsem nevěděl....odkud to máš? A "lustrovat" je zcestný výraz na otázku....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUKK: ty tady lustruješ něčí životná návyky a pak sem postuješ Petersona závislého na benzázích, který místo toho aby si přiznal že je závislý na benzácích se nechá skoro zabít na podezřelých kliníkách co rejžujhou na tom, že bohatým závislákům slibují že je "vyléčí" ze závislosti bez toho, aby museli měnit svou psychiku? A nechá se skoro zabít dvakrát?
    LUKK
    LUKK --- ---
    Is ADHD over diagnosed? - Jordan Peterson
    https://www.youtube.com/watch?v=wVtj-lQsxV0
    LUKK
    LUKK --- ---
    SUK: tohle zapomínání ti opravdu nezávidím... piješ alkohol či bereš nějaké drogy ..?
    Na denní bázi myslím.bez urážek.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    K4N3C: no toto!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam