• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMIZa málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš)
    Do ČR se pozvolna dostává styl stravování oblíbený zejména v Americe, ale i v jiných částech světa - All you can eat (sněz kolik dokážeš). Při zaplacení paušální částky je možno v neomezeném množství konzumovat vše, co podnik nabízí. Uspořádání bývá buď bufetové, kde si sami můžete vybrat z nabízených pokrmů, nebo jste průběžně obskakováni číšníky, kteří vám neustále doplňují talíř vybranými lahůdkami. V tomto klubu chceme zejména doporučení na kvalitní podniky, kde se dá za investované peníze nejen nacpat žaludek, ale i ochutnat různé specialitky a hlavně se dobře pobavit s přáteli. ---------------------------------------------------------v A rozcestník užitečných poboček:
    [ Za málo peněz hodně muziky: PRODEJ ZE DVORA, FARMY, UDÍRNY... ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!! ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: DEALy, vouchery a hromadný nákup -- linky, zkušenosti. ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš) ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: RECENZE, TESY, HODNOCENÍ, DOPORUČENÍ výrobků, služeb... bez ohledu na reklamy. ]
    rozbalit záhlaví
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: Se přiznám, že jsem si to moc neprohlížel, ale odpovídá to tomu, co už řikám druhej měsíc: dealy prostě skončily, zapoměňte, teď už se toho chopili managoři a je to jenom další šméčkovej kanál podřadnejch pracích prášků a slev na úvěry.
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    OMI: uz jsem na to koukal a prijde mi to jako zlodejina s klasickymi priznaky:
    - kupujes si kupon na slevu, aneb nechci slevu zadarmo
    - konzumace neni neomezena, ale mas proste slevu 70% z celkoveho uctu
    - ceny v jidelaku mi prijdou extremne nastrelene, tak aby po ty 70% sleve to vychazelo cca normalne
    - sleva samozrejme neplati na napoje
    OMI
    OMI --- ---
    BAHI
    BAHI --- ---
    Tak už jsme se ofiko rozjeli na full - http://www.alfaslevy.cz/


    Na stránkách najdete skoro všechny aktuálně platný hromadný slevy pro celou ČR a nějaký i pro SR.

    Je jich tam každý den přes 1000, ale můžete si je libovolně filtrovat a když je nechcete sledovat každý den tak je tam prima funkce Strážce.

    Mám nastvený 2 strážce. Jednoho na Steaky a druhýho na sushi. Vždycky pak ráno když jsem po snídani (před snídaní nedoporučuju) slintám, co je všechno v nabídce.

    Koukněte se prosím na AlfaSlevy.cz a napište mi jak se vám to líbí :)

    Přepošlete prosím kamarádům a známým - nenutím, jen bych byl rád aby se to dozvedelo co nejvic lidi a třeba se to nejakym lidem bude i libit a oblíbí si stránky.

    Udelali jsme i soutěž spolu s portálem akčníceny.cz
    Soutěž - Velká soutěž o squashovou raketu HEAD Nano, kredit na nákup hromadných slev a batoh EXItrek - AkcniCeny.cz
    http://www.akcniceny.cz/souteze/velka-soutez-o-squashovou-raketu-head-nano-kredit-na-nakup-hromadnych-slev-a-batoh-exitrek-777/


    Díky

    Bahi
    OMI
    OMI --- ---
    Za 490,- Piva a levných kořalek co vypiješ, k tomu tatarák a lahev piva DeliriumTremens s sebou
    Voucher pro 1 osobu zahrnuje neomezenou konzumaci piva z 13ti českých a moravských pivovarů (dle denní nabídky), neomezenou konzumaci tvrdého alkoholu (vodka, tuzemák, zelená, jablko, moravská švestka, fernet citrus, griotka) a nealko nápojů, Tatarský biftek (z pravé svíčkové 200g + 6x topinka) a láhev belgického piva Delirium Tremens jako dárek v restauraci Svět piva na Žižkově.
    Voucher je platný od 15.12. do 31.5. 2011.
    NUTNÁ REZERVACE

    Svět piva na Žižkově.
    OMI
    OMI --- ---
    AllYouCanDRINK
    Za 140,- vše co vychlaščeš!
    PIVNÍ SÁMOŠKA
    Praha 3, Havlíčkovo náměstí 7 pod restaurací Svět piva.

    Nutná tlf reservace.
    OMI
    OMI --- ---
    zapakatel.cz: za 215,- mají 2 lidé 1,5hod zabijačku v rytmu "sněz co můžeš" v Amfoře v karlíně (Sokolovská 71)... není to ten podnik, jak pořádá ty úterní řízky?
    OMI
    OMI --- ---
    Neomezený počet piv a neomezený počet panáků za 189Kč AllYouCanDRINK :-)
    Akce na neomezenou konzumaci piva
    a panáků se vztahuje na točená piva
    dle aktuální nabídky provozovny
    a na oblíbené druhy panáků 0,05 l:
    - Vodka,
    - Tuzemák,
    - Zelená,
    - Jablko,
    - Moravská švestka,
    - Fernet citrus.
    1 voucher platí pro 1 osobu
    Rezervace NUTNÁ na tel.: 736 447 332
    Z našich samoobslužných 6 PÍP je možné točit pivo pouze do našich sklenic k tomu určených!
    Pokud odejdete nebo vynesete sklo z provozovny, tak voucher končí!

    PIVNÍ SÁMOŠKA - Kácovská pivnička, Havlíčkovo náměstí 7, 130 00, Praha 3


    nebeSlev je divej server, ale kdybyste někdo kupoval, zvažte možnost udělat mi radost: reefer, registrace nového mailu.
    OMI
    OMI --- ---
    není to sice úplně AllYouCanEat... ale svým způsobem tak trochu taky jo:
    540 Kč za oběd nebo večeři na golfYacht pro LIBOVOLNÝ počet osob. Hodina simulátoru v ceně.
    Máte ve svém okolí někoho, kdo miluje golf a přemýšlíte čím ho překvapit? Nebo jenom miluje dobré jídlo? :)
    Golfově-lahodné kupony budou k dispozici jen do PONDĚLÍ 23:59 na www.cupolis.com
    OMI
    OMI --- ---
    AllyouCanEat -- křidýlka: nějak to blbne, takže kdyby vám to otevřelo odchlupení, musíte kliknout "na tu druhou Prahu", je tam v městech dvakrát...
    Snězte křidélek, žebírek a kolen co můžete Vyhlášená restaurace LÉTA PÁNĚ
    115,-, původní cena 200,- (což mi přijde dobrý i bez tý slevy...)
    Křidýlka si můžete vychutnat v pondělí
    žebírka si můžete vychutnat v úterý
    kolena si vychutnejte ve středu

    Restaurace Léta páně , Národních hrdinů 3 , Praha 9
    o povinném reservování si stolu nikde nic nepíšou.
    OMI
    OMI --- ---
    restaurace Made in Japan, podle mapy je to Rytířská ul., to je pod Můstkem:
    Podle pravidla All you can eat můžete okusit veškeré druhy sushi a sushi specialit včetně oblíbených tempur! Zaplaťte přitom jednotnou sumu 449 Kč! Pouhou polovinu obvyklé ceny
    (kdyby něko náhodou... tak reefer)
    O kvalitě nic nevím... možná to bude v tom seznamu vyzkoušených sushi?
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: a jak tak koukam, je tam taky ALL you can EAT! na zebirka a kridla..
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: No, to je jena porce pro jednoho člověka. Ona na podiu a dvacet čumilů kolem, bych to tak viděl.
    Napřed o tom nechtěla ani slyšet, ale aspoň o tom uvažuje, uvidíme. Byla by to fakt maturita... .-)
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    OMI: hezky! Pekne sis vybasnil slevicku, gratuluju! :) Tak za 400 myslim budete mit s rodinkou velmi prijemny zazitkovy vecer, to se mi moc libi :)

    Ja bych si klidne ten 2kg steak dal jako skupinovou veceri tak pro 10 lidi :)
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: aha, tak litrik je fer;)
    ACIF
    ACIF --- ---
    JEZZEK: pocitam tak 1500, ale den pred tim beru takze vcajk;)
    mno mam jasnou strategii - den pred tim si desne roztahnu zaludek a v ten den D se rano desne moc vyhulim;)
    OMI
    OMI --- ---
    OMI:
    Dobrý den,
    jelikož jste formuloval Váš dotaz formou "polobásně", což je mi
    sympatické a hlavně bych moc chtěl aby 2 kg steak, po zástupu chlapů,
    už konečně zkusila nějaká žena, můžeme se dohodnout na symbolickém
    poplatku 400 Kč (normální cena je 1000 Kč).
    Celá akce probíhá tak, že pro Vás připravíme speciální stůl prostřený
    kravskou kůží a čas Vám měří odpočítávací hodiny.
    Pokud závodník (v tomto případě závodnice) steak zdolá - stává se
    členem klubu 2000g (který má pouze 4 členy - 94 zkusilo - 90
    prohrálo), získává tričko s logem a pořadovým číslem člena klubu,
    místo na zdi slávy a doživotní 20% slevu ve STEAKHOUSE U SVĚTOBĚŽNÍKA.
    Pro zajímavost - nejrychlejší čas dosáhl Ondřej "Paklíč" Makal, který
    monstrum zdolal za 24 minut 47 sekund.
    OMI
    OMI --- ---
    ...chjo... s váma je teda práce.. tak jsem tam napsal, zejtra bych měl vědět.
    Dobrý den,
    co se stane, když vyzyvatel steak pokoří, to vidím. Ale co s stalo těm, co jej nepřemohli?
    Mám ženu, drobnou a hubenou, ale snědla zamlada černou díru. Kuchaři se na ní choděj koukat, nevěřej, že tím, co si objednává, nekrmí zbytek hospody. Štamgasti se vsázej, že tu druhou mísu rizota už nemůže nikam nacpat, ledaby jí chyběly vnitřnosti.
    Co by mne stálo posadit ji proti takovému pohoří, pokud jej nepokoří?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Prvni odhad co mam je asi 2.000 Kc - (protoze ostatni steaky stoji svou vahu v gramech), ale u takovychto akci to klidne muze byt uplne mimo hlavni cenovou linii.
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: Hledal jsem to tam, i špajzkartu jsem skouknul... a nevím.
    Zeptáš se jich ty, nebo já?
    Protože moje drahá, když byla malá, snědla černou díru.
    Jako si holky na ni sednou a ona jim už zůstane obtisknutá zespoda, tahle ji snědla.
    Takže když jde nějak do restaurace na pokec a večeři, kuchař se chodí dívat, jak je todle možný a štamgasti se vsázej, jestli fakt ta vychrtlina dá ten velkej tatarák s osmnácti topinkama :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam