• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMIZa málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš)
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    nevíte v praze o nějakým podniku kde je all you can eat složný z něčeho zajímavýho?? rád bych někam pozval rodinu, ale hovězí už nám leze krkem, sushi a mořský plody nikdo nejí a těstovinama s pizzou se nechceme zacpat
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    JELLYBEAN: uz ju zvysili na 125kc z 109kc
    https://www.facebook.com/IBNPrague
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    BOSOMT: to vypada super....nevidim tam nikde cenu all you can eat. Spatne koukam?
    OMI
    OMI --- ---
    ...tak já nějak nestíhám Prhu obrážet, se přiznám.
    A jediné, které znám, je RuningSushi a co jsem koukal, začínají Čongové dělat polední AYE-bufet.
    MIRANU
    MIRANU --- ---
    koukam ze to je zde mrtve...
    MIRANU
    MIRANU --- ---
    Zdravim, muzete tu napsat seznam vsech tvale all can eat(drink) restauraci v Praze?
    zkousel jsem se dostat na stranky nekterych, ale nemohu je otevrit, nebo zjistit z nich, jestli tato nabidka plati pro vse ci bezmasa a pod.

    Dekuji mockrate
    OMI
    OMI --- ---
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: Se přiznám, že jsem si to moc neprohlížel, ale odpovídá to tomu, co už řikám druhej měsíc: dealy prostě skončily, zapoměňte, teď už se toho chopili managoři a je to jenom další šméčkovej kanál podřadnejch pracích prášků a slev na úvěry.
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    OMI: uz jsem na to koukal a prijde mi to jako zlodejina s klasickymi priznaky:
    - kupujes si kupon na slevu, aneb nechci slevu zadarmo
    - konzumace neni neomezena, ale mas proste slevu 70% z celkoveho uctu
    - ceny v jidelaku mi prijdou extremne nastrelene, tak aby po ty 70% sleve to vychazelo cca normalne
    - sleva samozrejme neplati na napoje
    OMI
    OMI --- ---
    BAHI
    BAHI --- ---
    Tak už jsme se ofiko rozjeli na full - http://www.alfaslevy.cz/


    Na stránkách najdete skoro všechny aktuálně platný hromadný slevy pro celou ČR a nějaký i pro SR.

    Je jich tam každý den přes 1000, ale můžete si je libovolně filtrovat a když je nechcete sledovat každý den tak je tam prima funkce Strážce.

    Mám nastvený 2 strážce. Jednoho na Steaky a druhýho na sushi. Vždycky pak ráno když jsem po snídani (před snídaní nedoporučuju) slintám, co je všechno v nabídce.

    Koukněte se prosím na AlfaSlevy.cz a napište mi jak se vám to líbí :)

    Přepošlete prosím kamarádům a známým - nenutím, jen bych byl rád aby se to dozvedelo co nejvic lidi a třeba se to nejakym lidem bude i libit a oblíbí si stránky.

    Udelali jsme i soutěž spolu s portálem akčníceny.cz
    Soutěž - Velká soutěž o squashovou raketu HEAD Nano, kredit na nákup hromadných slev a batoh EXItrek - AkcniCeny.cz
    http://www.akcniceny.cz/souteze/velka-soutez-o-squashovou-raketu-head-nano-kredit-na-nakup-hromadnych-slev-a-batoh-exitrek-777/


    Díky

    Bahi
    OMI
    OMI --- ---
    Za 490,- Piva a levných kořalek co vypiješ, k tomu tatarák a lahev piva DeliriumTremens s sebou
    Voucher pro 1 osobu zahrnuje neomezenou konzumaci piva z 13ti českých a moravských pivovarů (dle denní nabídky), neomezenou konzumaci tvrdého alkoholu (vodka, tuzemák, zelená, jablko, moravská švestka, fernet citrus, griotka) a nealko nápojů, Tatarský biftek (z pravé svíčkové 200g + 6x topinka) a láhev belgického piva Delirium Tremens jako dárek v restauraci Svět piva na Žižkově.
    Voucher je platný od 15.12. do 31.5. 2011.
    NUTNÁ REZERVACE

    Svět piva na Žižkově.
    OMI
    OMI --- ---
    AllYouCanDRINK
    Za 140,- vše co vychlaščeš!
    PIVNÍ SÁMOŠKA
    Praha 3, Havlíčkovo náměstí 7 pod restaurací Svět piva.

    Nutná tlf reservace.
    OMI
    OMI --- ---
    zapakatel.cz: za 215,- mají 2 lidé 1,5hod zabijačku v rytmu "sněz co můžeš" v Amfoře v karlíně (Sokolovská 71)... není to ten podnik, jak pořádá ty úterní řízky?
    OMI
    OMI --- ---
    Neomezený počet piv a neomezený počet panáků za 189Kč AllYouCanDRINK :-)
    Akce na neomezenou konzumaci piva
    a panáků se vztahuje na točená piva
    dle aktuální nabídky provozovny
    a na oblíbené druhy panáků 0,05 l:
    - Vodka,
    - Tuzemák,
    - Zelená,
    - Jablko,
    - Moravská švestka,
    - Fernet citrus.
    1 voucher platí pro 1 osobu
    Rezervace NUTNÁ na tel.: 736 447 332
    Z našich samoobslužných 6 PÍP je možné točit pivo pouze do našich sklenic k tomu určených!
    Pokud odejdete nebo vynesete sklo z provozovny, tak voucher končí!

    PIVNÍ SÁMOŠKA - Kácovská pivnička, Havlíčkovo náměstí 7, 130 00, Praha 3


    nebeSlev je divej server, ale kdybyste někdo kupoval, zvažte možnost udělat mi radost: reefer, registrace nového mailu.
    OMI
    OMI --- ---
    není to sice úplně AllYouCanEat... ale svým způsobem tak trochu taky jo:
    540 Kč za oběd nebo večeři na golfYacht pro LIBOVOLNÝ počet osob. Hodina simulátoru v ceně.
    Máte ve svém okolí někoho, kdo miluje golf a přemýšlíte čím ho překvapit? Nebo jenom miluje dobré jídlo? :)
    Golfově-lahodné kupony budou k dispozici jen do PONDĚLÍ 23:59 na www.cupolis.com
    OMI
    OMI --- ---
    AllyouCanEat -- křidýlka: nějak to blbne, takže kdyby vám to otevřelo odchlupení, musíte kliknout "na tu druhou Prahu", je tam v městech dvakrát...
    Snězte křidélek, žebírek a kolen co můžete Vyhlášená restaurace LÉTA PÁNĚ
    115,-, původní cena 200,- (což mi přijde dobrý i bez tý slevy...)
    Křidýlka si můžete vychutnat v pondělí
    žebírka si můžete vychutnat v úterý
    kolena si vychutnejte ve středu

    Restaurace Léta páně , Národních hrdinů 3 , Praha 9
    o povinném reservování si stolu nikde nic nepíšou.
    OMI
    OMI --- ---
    restaurace Made in Japan, podle mapy je to Rytířská ul., to je pod Můstkem:
    Podle pravidla All you can eat můžete okusit veškeré druhy sushi a sushi specialit včetně oblíbených tempur! Zaplaťte přitom jednotnou sumu 449 Kč! Pouhou polovinu obvyklé ceny
    (kdyby něko náhodou... tak reefer)
    O kvalitě nic nevím... možná to bude v tom seznamu vyzkoušených sushi?
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: a jak tak koukam, je tam taky ALL you can EAT! na zebirka a kridla..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam