• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_MAGIQUENEHTY - přírodní, umělé, nehtová modeláž, nail-art... aneb klub přátel pěstěných rukou
    STRIX
    STRIX --- ---
    KRKA: pokud se ti už trochu odchlipuji, tak tak pod ně mužeš zajet takovým tim dřívkem na kůžičku, nebo kovovým pilníkem nebo něčím tenkým a pomalu! je jakoby odloupnout,.. nekdy to dost bolí a někdy vůbec a jde to fakt jen když už se ti ze stran odlepují,.. varianta 2. odpilovat,.. což je nekdy celkem na dlouho,.. nevim jak je máš silný.
    KRKA
    KRKA --- ---
    poradte mi prosim, jak nejlepe odstranit akrylove nehty?
    nemam cas chodit na doplneni a uz je mam docela odrostly ...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Boli ste niekedy na karline v niektorom studiu na sokolovskej? Z tramvaje som videla 3.
    STRIX
    STRIX --- ---
    MOOONA: a jaký jsou? a jak šlo tvarování? :)

    btw. doporučila jsem od NSI (mám od nich nejradši asi všechno) a jedny pilníky od nich mám přes rok a furt jsou oukej

    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Stale nikto prazsky kto byy odporucil dobru manikerku? Zn. Nechcem umele nechty. :)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    STRIX: mno pravda to sem nikdy nezkoušela, kupuju pilniky jedine na modelaznehtu.cz
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    PHOE3E:
    LA_MAGIQUE: diky, uz mam od STRIX objednano:)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    NIKA09: :DDDD ty jo,tak ty jsou!!!
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    TARGI: Mám vyzkoušeno, že většinou drží obojí. Pokud si děláš nehtíky sama, tak bohatě stačí jednofázový. Pro profesionální použití jsou lepší 3 fázové gely. Podkladový zlepšuje přilnavost a horní gel zase dodá daleko větší lesk než jednofázový gel.

    MOOONA: Pilníky z drogerie tedy rozhodně nedoporučuju. Raději kup v nějakém nail shopu nebo na netu. Na akrylové rozhodně drsnější pilníky. Drsnost je dána pomocí čísel. 80 jsou nejtvrdší, ale i se 100 akryl v pohodě zbrousíš. Dál jsou pak jemnější 150 a nejjemnější 180. Seženeš např. na http://modelaznehtu.cz/shop.php?list=all&&cislo=3 nebo http://www.enii-nails.cz/pilniky-bloky-lesticky-pilniky-katskup0501.php
    STRIX
    STRIX --- ---
    PHOE3E: kterykoliv asi ne. nedokazu si predstavid jak dlouho bych si acryly pilovala nejakym papirakem z drogerky,.. :D
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    MOOONA: kterykoliv papirovy... :)) ale nevim esi se daji bezne sehnat
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    zkusím to i tady, nevíte náhodou o běžně sehnatelnym pilníku, který si poradí s akrylátovýma nehtama?jen na poupravení tvaru? díky!
    STRIX
    STRIX --- ---
    čaute, máte někdo zkušenost s něčím z tohoto? http://www.orlynehty.cz/produkty/pece-o-nehty-podlaky-nadlaky/posilujici-pece-pro-a-krasne-zdrave-nehty-orly/

    kdysi jsem použivala tzv. defense - a byla výborná, jenže nevím od jaké značky,..

    dík za typy
    TARGI
    TARGI --- ---
    Co myslite, ze je lepsi, jednofazovej nebo 3 fazove gely?
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    LA_MAGIQUE: dik moc, info predam:)
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MODRAPUSINKA: Záleží, co je to za značku. Já moc nejsem zastánce tady těch sad. I u gelů je lepší si připlatit za kvalitu. Jeslti je to čínského původu, tak bych se ani nedivila. Z levnějších a celkem kvalitních značek můžu doporučit Enii-nails a Expa-nails. Např. gel Miláček nebo Eník jsou stavební gely vhodné i pro začátečníky, moc dobře se s nimi pracuje a většině lidí drží. Taky je důležité nehty dobře odmastit a zmatnit blokem před nalepením typů. Před nanesením gelu zlepší přilnavost taky Nail prep. No a v neposlední řadě taky záleží, jak se ty nehtíky udělají. Pokud se gel dostane po krajích na kůžičku nehtových valů a nezbrousí se, tak se z tohoto místa může začít gel pomalu nadzvedávat a povolovat.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Ahoj holky, 15ti leta segra chtela delat nehty,takl jsem ji koupila na ebayi takovou sadu-lampa,pilniky,gely,lepidlo,nehty atd. ,ale dva z tech gelu jsou nejaky divny a lepidlo taky. ty nehty hned druhej den upadaly nebo sly uplnme lehce sundat. muzete mi,prosim, poradit cim by to mohlo byt? tim gelem nebo lepidlem nebo spatnou technikou? a jake bych ji mohla koupit gely? nejaky dobry na takovy to domaci delani a lepidlo? dekuju
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Ahoj holky, chtěla jsem delat nehty, ale moc mi to nešlo, mám tu UV lapmpu, téměř nepoužitou, s certifikátem a nedávno proměřovanou žárovkou, je sice už mimo záručák(kterej mám pořád taky) ale je supr, značky elannails http://www.elanails.cz/elanails/eshop/1-1-GELOVA-TECHNIKA/2-2-UV-LAMPY/5/2-ENF-1-Zarivkova-lampa nová je ted za 700, i kdyz jsem ji koupila za 1400 prodam ji klido za 300, k nicemu mi uz stejne neni...kdybste mela nejak z vas zajem tka posta
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MYJKA: co se týká cen, pohybuje se to mezi 150 - 350,-. Ovšem nejsem z Prahy, takže ti bohužel v Praze nikoho nedoporučím :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam