• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_MAGIQUENEHTY - přírodní, umělé, nehtová modeláž, nail-art... aneb klub přátel pěstěných rukou
    ARZA
    ARZA --- ---
    EZKATER: šelak nevim:))
    Ale shellac nebo jakejkoli gellak by se měl dostat dolů z nehtů acetonem. Vem alobal, vatový tamponky nebo tak něco, namoč je v acetonu, připlácni z vrchu na nehty, na cca 10 - 15 min zabal konečky prstů do alobalu a pak by ti to mělo jít poměrně snadno ožďoubat nebo rovnou stáhnout. Pak už jen vyleštíš a očistíš nehty blokem. Nezapomeň na hydrataci, aceton dost vysušuje.
    Ovšem bacha na to, už jsem se spálila i u český značky, která prodává "gellaky", který jdou dolu leda pilováním :// Takže záleží, co na těch nehtech máš.
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    s.o.s. je nejaky zpusob, jak doma dostanu z nehtu selak?
    ARZA
    ARZA --- ---
    ARZA: zatím naplněno, díky!
    ARZA
    ARZA --- ---
    Ahoj,
    vyhledove shanim modelku nebo dve na nafoceni gelovych a gellakovych nehtu. Podminka je mit hezky ruce (potrebuju nafotit nejaky fotky, takze zadne burtiky nebo ohryzany zaderovaty okolo nehtu a pod) a nechat vizaz nehtu na me:)
    Idealni pro nekoho, kdo treba uz gelovky nosi a chtel by nehtiky zadarmo:)
    Nehty delam pravidelne, takze dotycna hand-modelka nemusi mit obavu, ze by byla pokusny kralik:)
    fotky inspiracky toho, co bych chtela vytvaret mohu na prani dodat.
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    chtěla bych akryl nebo gel (protože je chci trochu prodlouzit)
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    Mám prosbu je mi jasné, že už tady takové dotazy byly, ale moc prosím o aktuální radu. Potřebuji poradit nějaké nehtové studio nebo nehtařku v Praze co mi udělá perfektní nehty:) vyšší cena mi nevadí, pokud to bude kvalitní práce. Mám už 1,5 svoje předtím jsem měla akryl a chodila jsem k jedné Rusce, která je dělala super, bohužel jsem na ní ztratila kontakt:( předem díky..
    KATCHENQA
    KATCHENQA --- ---
    Ahoj,
    pardon za OT, ale prodávám gelové laky OPI . Původní cena cca 900 Kč, prodám 1 za 500 Kč nebo se dohodnem, sešlo se mi jich víc než využiju. Úplně nové nepoužité.
    Díky moc,

    FUNNY BUNNY

    A GOOD MAN-DARIN IS HARD TO FIND
    NATALY89
    NATALY89 --- ---
    Zdravím, je to někdo kdo dělá nehtovou modeláž a hledá ruce na zaučení? :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---


    STRIX
    STRIX --- ---
    holky, nechcete někdo?
    válí se mi to doma
    za litr fakt hafo věcí

    [ OFFERINGNABÍZÍM: věci na AKRYLOVÉ NEHTY / praha / 1000 CZK ]
    ANDY_C
    ANDY_C --- ---
    nejaka rada, co si vsechno a odkud koupit na domaci delani gel laku na nehty? chodim do salonu, ale radsi uz bych si je delala sama (penize, cas apod. )
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Zdravim, potrebovala bych doporucit nekoho, kdo umi dobre francouzskou manikuru, nebude mi "nutit" zadne "umele" nehty a neni zbytecne predrazeny. Diky moc.
    SANDARINKA
    SANDARINKA --- ---
    ahoj holky,
    procitala jsem vase nazory na peci o nehty.
    jsem kosmeticka a delam nehty uz pres 10 let.delam gel a co tyce akrylu,tak se da pouzit jako prvni faze na zpevneni.ale ja osobne preferuji gel.akryl jako takovy bych na nehty nedala,sice je tvrdsi ale ma spoustu nevyhod.gel je cisty,flexibilni a nehty vypadaji prirozene.vzdy je to na manikerce,jaky nehty udela a jak kvalitni material pouziva.p-shine je uzasna metoda na posileni a zpevneni nehtu,nemuzu dojit k poskozeni,pokud je pouzit k tomu urceny pilnik.jde o tak tenky a jemny pilnik,ze snad ani nejde jim nehet poskodit.
    a pokud jde o paleni pri vytvrzovani,tak to gel sam o sobe nedela(stat se to muze,ale je to mala pravdepodobnost),bud je nehet hodne propilovany,nebo je gel spatne naneseny.
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    Movember ;)


    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---

    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam