• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMARYLLISCrossover - who wins?
    Tolik otázek a tak málo odpovědí... Porazil by Arnold Schwarzenegger, Sylvestera Stallone? Obstál by proti Brucovi W.? A co Batman vs. Spiderman? Lobo vs. Hellboy?Kralíček Duracell nebo Azurit? a spousta dalších... Pojdmě spolu najít odpovědi na tyto věčné a životně duležité otazky. (Zahlaví ve výstavbě)
    rozbalit záhlaví
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AMARYLLIS: Dekuju :) Odted muze vyhrat hellboy proti komukoliv jinymu :) Bude to takove male mezihrdinske spiknuti :)
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    LOBOTECH: Dobře, dobře LOBO wins ..ale když já mám strašnou slabost pro Hellboye :P
    Ach jo..nemám vůbec žádny charakter ...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Sakrys, uznavam, ze tu nemam absolutne zadnou autoritu, ale Lobo proste vyhral :P



    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    AMARYLLIS: ok, chybička se vloudila.. Arnie jako guvernér končí...Sly wins
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    SVORO: Pádny argument,jenže...Sly není guvernér... (osobně jsem za italskýho hřebce ale guverner taky něco málo znamená:/)..
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    :DDD
    Tak a ted přemýšlim jak by se to dalo hodnotit aby se dali postupně započítavat hlasy..zda podle lidi co hlasujou/anketa nebo postupně připisovat argumenty.. no to snad za chvili ještě vymyslim :)
    Nicmeně u Hellboy vs. Lobo musim mlčen nebot' jsem se již dávno rozhodla že mužem mýho srdce je Hellboy a v případě ovdovění mužu jít lovit Loba takže jsem až moc zaujatá. :P

    Nicmeně zatím to tedy (dle argumentu) vypada že
    Spidey vs. Batman na blízko - Spiderman
    Spidey vs. Batman na dálku - Batman
    Spidey vs. Batman + sidekicks - Spidey
    Hellboy vs. Lobo - armageddon,země v plamenech,big bada bum,nikdo nepřežije...
    Robocop vs. Terminátor - Robo je v prdeli...

    Správně?


    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    AMARYLLIS:

    Hellboy vs Lobo

    Lobo
    + moc drsnej umřít normální vraždou/sebevraždou
    + klony, moc klonů!
    + poslední svého druhu
    + v nebi předved, že ví jak se dělá peklo
    + hellboy to ani neuplichti, protoze Lobo by si ho nasel i po smrti
    + je to zmrdozmrd, kterymu neni zadnej podraz dost malej
    + potrénoval proti masce a batmanovi
    + hák

    Hellboy
    - neni to Lobo
    - v tomhle sporu jsem stoprocentne zaujatej z osobnich duvodu :o)
    FANAE
    FANAE --- ---
    SVORO: Jojo, presne tyhle duvody jsem mela na mysli, ale nechtelo se mi je formulovat :))
    SVORO
    SVORO --- ---
    Imho Slaj vs Arnold pokud by byli v nejlepší fomrě tak by vyhrál Sláj a to díky Rockymu (co se říkalo když Slaj trenoval na Rockyho tak prý byl natom tak dobře, že mohl vlézt do boxerského ringu a závodně boxovat) Arnold nikdy co vím nebyl na tom tak dobře aby mohl vlízt do ringu a tam se nějako prát a když to vemu na sílu tak jsou/byli dost podobně :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS:
    Hellboy vs Lobo

    Hellboy
    +syn svého otce ;)
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle světě
    +Mocná ruka
    +Ocas

    Lobo
    +tak nějak nezničitelnej v tomhle vesmíru
    +poslední svého druhu
    +moc velkej magor na všechno
    +radiovej implantát v hlavě

    Hmm takže tady je to remízek nebo by museli stát proti sobě a hlavičkovat se jen by mě zajmalo jak dlouho by se těma hlavama mlatil, než by zjistili, že tudy cesta nevede a šli do hospody to vyřídit panákama....
    SVORO
    SVORO --- ---
    MAXXB:
    Termináto vs Robocop
    Imho torochu nonsense, ale budiž

    Win 4 Terminátor důvod? Jeho základní provozní schopnosti nejsou založeny na organické bazi což u Robocopa jsou (částečně je to člověk) pokud pominu přestřelkovej souboj kterej by byl spíš bez efketu tak na blízko by robocop dostal moc na zadek bo neni tak pohyblivej / flexibilní / ryhclej jako všechny T-stovky a nebudem se vůbec bavit o tekutejch modleche bo tam je robocop fakt stolet za vopicem :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    AMARYLLIS:

    Takže Spiderman vs Batman dost záleží na okolnostech.

    Spiderman(9)
    + trochu pozměněná dna - zlepšený vitální funkce
    +zlepšená regenrace
    +zvášená fyzická síla
    +zlepšené/zrychlené reakce
    +spidersense
    +možnost bezproblemu šplhat pozdech
    +sitě
    +joga
    +dost velký zkušenost s bojem s ostaníma "hrdinama"

    Batman (7)
    + Batcokoliv ... technický zázemí
    +Vybornej bojovej výcvik (ať už dle novejch či starejch filmu)
    +strategický plánování
    +výorná schopnst improvizace
    +Oblek a jeho udělátka včetně jeho schopnosti sním zacházet
    +Evidetně sníženej prách bolesti
    +Cool DARK VOICE behind da Mask

    Tak je to 9 ku 7 pro Spiderman, ačkoliv mám radši Batman neni tak patetickej jako Správňák Spajdy, tak by to Batmanovi natřel v zápase nablízko až střední vzdálenost přeci jen Spajdy umí tak nějak líp a dál skát než Batman. Na vzdálenost větší jak 50 m by to byl spíš win pro Batmana neboť by tam byla dost značná technická převaha.

    Další věc pokud se ještě spekuluje o parťácích Batman radši bych je vynechal protože pokud dát parťáka k Batmanovi tak si vemte, že Spajdy by mohl být ve Venomovi a to myslím, že by Batman s Robinem asi moc nedali.
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Omlouvám se , potíže s netem atd.:(
    Ocenila bych kdyby ste pořád psali nějaky argumenty k Batman vs. Spiderman ale zatím přihodim Hellboy vs. Lobo hm?:)

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    AMARYLLIS: dobře abych Parkerovi nekřivdil - má ty svoje schopnosti jako pavučiny a instinkt - ale stejně bych to videl na 2:1 pro Batmana
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    MAXXB: Tak Robocopa jsme viděla když jsem myla.malá tak musim přiznat že mě taky nezaujal takže též jednoznačně Terminátor :P


    FIONOR: Batman finanční/technická převaha + Robin - Spidey nic?
    2:0 ?
    MAXXB
    MAXXB --- ---


    pro mě jasna volba.. robocopa jsem nikdy neměl rád... za to Termoš mi mi vždycky naháněl strach :-))) takže Ternoš by tohodle plecháče srovnal.. heh.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Batman - když pominu technologickou převahu, kdy si Bruce Wayne může dovolit spoustu zbraní a technologií, které Spideymu přinejmenším ztíží život, má Batman něco, co Peter parker rozhodně nemá - sidekicka
    Zatímco Robin bude odvádět pozornost, Batman se na toho rudo-modrého pavoukovce v legínách snese z temného nebe (dřív něž pavoučí reflexy zareagují) a zpráská ho na hromadu...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    taky sem pro loba
    a když ne lobo tak už jedině doodie man
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Lobo je vykuchá všechny
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    AMARYLLIS: taky bych se klonil spis k batmanovi, ale spiderman ho zowni jako maly dite kdyz se k nemu dostane :)
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    No to teda je, jsem jednozačně za Batmana. Batman má batmobil , bat pod , Batarang , Bat Grappler (čímž se dostava k tomu že to že Spidey má sítě není převaha),peníze, ubercool jeskyni,skvělej obleček který skrýva další spoustu gadgetu a Alfreda skoro vždy po ruce.
    Spider man má co?Sítě a asexuální obleček? :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam