• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    OMN: staci si precist ten komix ne? udelej to a budes vedet kera bije taky
    OMN
    OMN --- ---
    jesus fucking zombie christ to jste tady vsichni takhle moudri?
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    SHARNY: tahle cool slecna je i v komiksu, i tema mazlickama...takze ee, theory fail
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    OMN: Já se právě bojim, že na to oni spolíhaj! :D
    OMN
    OMN --- ---
    derp dobre, vypnu priste mozek
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Myslim, že v tom všichni hledáte moc hlubokej význam. Tvůrci potřebovali cool, drsnou slečnu, tak jí dali za zadek dva zombíky na řetězu. Tak to vidim já :-/
    OMN
    OMN --- ---
    CYBERKOTLIK: ale po andree nesli a ta moc zapatlana zombie krvi nebyla...a shane ji prostouchnul, takze hniloba nemohla od nikud vychazet
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Jj pamatuju dil jak se matlali krvi ze strev zombika))) mnam;))
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    OMN: k cemu je to dobry rikaj v tom talking dead co hazel Pueblo - kvuli pachu
    OMN
    OMN --- ---
    PUEBLO: ok toho jsem si nevsim, ale stejne se moc neridili instinkty a na nikoho se nevrhali...jako kdyby byli chtri, to neni dobry
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    DRIZDIK: Ono zial, ja by som to skor povedal tak, ze tak 90% druhej serie pozostava z blbych scenarov. Pricom jedna volovina tvori zaklad pre dajsich x volovin.

    Zoberme si hned prvu cast druhej serky. Na dialnici je buracko/zapcha. Vacsina aut je viac-menej neposkodenych a zjavne pojazdnych. Po ludoch ani stopa, ale svoje zbalene veci nechali v autach. Je tam zopar krvavych smuh. Odhadom je tam tak minimalne 30 aut, to znamena tak 30-90 ludi. A cesta je lemovana relativny hustym lesom.

    A teraz ruky hore, kto v tomto momente radsej neotoci auto a nehlada inu cestu. ;)

    A este mi neda - moja oblubena cast - Otis a Shane zhanaju veci na operaciu pre Carla. Uspesne pridu ku skole, odlakaju zombie aby sa dostali do budovy. A obaja tam vlezu.. Len ako naco? Shane aj tak nevie co vlastne hladaju. K tomu je policaj a mal by mat aspon nejaky takticky trening. On mal ostat vonku, Otis nalozit veci. Dat mu signal - Snahe znova odlaka zombies a hotovo!

    Vzdy som si myslel, ze hlavnou devizou v boji proti zombie ma byt to, ze clovek rozmysla a planuje. Tento serial sa asi snazi dokazat opak. :D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Bohužel to pak celej seriál hrozně sráží. Jestli bude ve třetí sérii zas nějaká taková demence tak to asi vzdam, protože mi pak přijde, že maj diváka za úplnýho dementa. Stejně tak jsem přestal koukat na Prison Break okamžitě po díle, kdy si frajer přišil useknutou ruku a hned mu fungovala.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    SEAMON: Jo, to zatroubení mělo asi takovej smysl jako zběsilý ježdění sem a tam před hordou pomalu jdoucích mrtvol...

    Pokud jde o walkie-talkie, tak bych si dovolil připomenout názornou ukázku, jak postavy ve WD zvládají ovládání základní techniky... :D
    The Walkie Talkie Dead - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=WUxR-ELasrw
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    SEAMON: on ten příběh je speciál kterej vyšel v Playboy magazínu. Proto jsi ho nečetl :)

    Já se ke komiksu dostal až po skoro dvouřadách seriálu a po jeho přečtení mi přijde seriál o dost slabší, protože charaktery postav má komiks podstatně líp zmáknutý.

    Jinak nad tou technikou jsem taky přemýšlel, walkie-talkie by klidně používat mohli a opravdu by to spoustu věcí usnadnilo
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    34 Hilarious 'Walking Dead' Memes from Season 2 from Dashiell Driscoll and Memes!
    http://www.funnyordie.com/slideshows/42066e4cb3/34-funniest-walking-dead-memes-from-season-2
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    FLLIP: Cital som vsetky casti komixu, ktore som zohnal ale henten pribeh si bud nepamatam, alebo medzi nimi nebol. Vzdy ma to rusilo ako si v komixe napochodovala v pohode k branam veznice. Ale uprimne - keby to bolo hentak jednoduche, tak maju postavy vystarane. Dost tam chyba zdovodnenie, preco zrovna hento ma fungovat.

    Trosku logickejsie bolo to pachove maskovanie, ktore vymyslel Rick. A ktore uz nikdy s seriale nepouzili (v komixe tusim aj hej) - napriklad na ziskavanie vybavenia pre zachranu Carla by to bolo priam idealne. Ale zas cela ta cast bola tak odflaknuta scenaristami, ze az strach.

    Jedna vec ma v komixe vyrazne stvala a uspesne ju prebrali aj do serialu - z nejakeho dovodu co svete neexistuje moderna technika. Respektive postavy sa tak tvaria. Ani naznakom sa nepokusili zohnat nejake jednoduche walkie talkie. Jedina vysielacka je ta velka krava co vlaci Rick. A pritom par vysielaciek a nejaka solarna nabijacka bateriek - vyslovene na nezaplatenie. Hlavne ked sa snazia byt ticho - v poslednej casti bolo vyslovene komicke, ked pocas utekanie pred hordou cez lesy Rick oznamuje, ze mu dochadza benzin zatrubenim. :) Super tiche riesenie..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    OMN: nikoho nepokousaji, nemaji spodni celist
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    OMN: koukni na ten komiks co jsem zde postoval, je tam ve zkratce její příběh až do tý chvíle kdy potká v lese Andreu.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já bych ji neodsuzoval, páč o ní zatím vůbec nic nevíme. Asi přijde vysvětlení, že jo.
    OMN
    OMN --- ---
    frajerka v kapuci se nemela objevit vubec...wtf? k cemu je to dobry mit dva bezruky zombiky na retezech? jakoby k pozirani lidi potrebovali ruce...a ta kapuca? jo aha, aby ji zombici nepoznali...velmi chytre...posledni dva dily supr, ale tahle ta mysteriozni postava, ktera uz ted nedava smysl (a hlavne se objevila takhle v lese z cista jasna s dvouma debilama na retezu, wtf? to je byla vyvencit?), ale ok, mnohem lepsi nez finale prvni serie
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    No tak samozřejmě jsem myslel loď, kterou by si napakovali zásobama atd. a jednou za čas udělali vejlet pro další. Ono stejně je to čekací záležitost - pokud se někde někdy vzchopí nějaká armáda (S. King - Mlha), tak můžou zrovna tak bejt tam. Pokud ne, je to jedno.
    Ale dostat se tam někam by asi bylo nemožný a takhle je to samozřejmě každopádně větší sranda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam