• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    OKENA
    OKENA --- ---
    Poslední díl série je krutopřísnej! Já spokojená, já radost!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    A teď čekat až do února... :(
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    REDSNAKE: Toho jsem si taky všim a divil jsem se co je to zač :-D Sakra jsem čakal až se něco stane a najednou titulky, ať už je midseason finale
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    midseason finále chci chci!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    poslední díl je totalitně megabrutální! Až na nějaké nesrovnatelnosti, jako zlomená puška, kterou si hrdinně a pyšně nese jeden z obránců města ve službě na barikádách.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Právě jsem dohrál druhou epizodu a přistihl jsem se, že jsem měl otevřenou pusu a bál jsem se :D Je to fakt super.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    SHARNY: 3 stovky za vsechny epizody? to je parada. hned to beru
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Walking Dead The Game - Ještě 21 hodin 50% sleva :) Je to super.
    http://store.steampowered.com/app/207610/
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Takže Hershel se zachoval velmi diplomaticky. Ohledně toho telefonu...
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    REDSNAKE: Taky mě napadlo vypnutí nebo rádiovej klid. A výhody podle mě hodně převyšují rizika :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NJORL: to je podle me spatny argument. Kdyz jsou z nich ted zombie ultimate killeri, tak by se snad mohli naucit dodrzovat treba i radiovy klid pripadne si vysilacku v pripade, ze by me mohla prozradit vypnout...
    Vysilacky jsou dobra pripominka.
    NJORL
    NJORL --- ---
    SEAMON: protoze vysilackou muzes v nevhodnym case druhou stranu dost ohrozit ... napriklad kdyz se pred nekym schovava atp...
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Inak jedna vec co ma srala v komixe a je uspesne aj serialy. Preco nemaju vysielacky? Uplne suntove walkie-talkie? Napriklad - vo vazeni nemaju straze vysielacky? Imho je to nemala komunikacna vyhoda a ak maju v meste solarne panely a podobne vychytavky, tak preco nie vysielacky?
    JAMALORD
    JAMALORD --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    zrovna na to koukám. Tak pokud mu jenom jebe, tak ok, beru zpět. Uvidím..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    REDSNAKE: dokoukal si vubec aktualni dil? pokud ano, mel bys vedet, ze se rozcilujes totalne zcestne...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    co to doprdele....Může mi někdo vysvětlit, jak je možný, že kdoví jak dlouho po té, co selže naprosto jakýkoliv systém je možné se dovolat telefonem? Proč? Proč...proč...proč mě každý nový díl musí nasrat hned v úvodních pár minutách, když je to naprosto zbytečné...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAZE: ne, nevzalo... jenom se z toho zblaznil a zacal povidat s telefonem, jinak byl uplne v poho :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    podle me se objevi, t-dog se obetoval,aby se dostala ven, pak nasli jen satek... jeste nekde vyplave :D ze ji v nevedomosti vykopali hrob dle meho nic neznamena.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Aha, tak asi jo.
    Say the Word - Walking Dead Wiki
    http://walkingdead.wikia.com/wiki/Say_the_Word
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam