• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    EBARTT: a proč si myslíš, že je Bob zná?
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Nejak jsem nepochopil odkud ten afroamik zna lidi z terminusu. Teda krome toho, ze ho malem snedli...
    SALUT
    SALUT --- ---
    SVORO: díky
    SALUT
    SALUT --- ---
    Máte někdo prosím info kolik času uplynulo od vypuknutí epidemie do posledního dílu - tzn. přibližně od doby, kdy se Rick probudil v nemocnici? (měsíce, roky)
    díky
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Hmm, som zvedavy ci Bob bude mat tu istu funkciu ako Dale v povodnom komixe. :)
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    JOUSEPHINA: je to on, díky. Já věděl že už jsem ho viděl :)
    Morgan Jones (The Walking Dead) - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Morgan_Jones_(The_Walking_Dead)
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    FLLIP: Pokud se nepletu, tak je to ten chlápek se synem, kterej vzal na začátku první série Ricka k sobě do baráku.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    OVERFLOATER: Myslel jsem toho černýho.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    FLLIP: jestli myslis toho mladyho veznenyho, tak to byl ten kapo terminusu
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Dotaz, ten týpek co se tam objevil v tom posledním záběru už v seriálu byl? Jako přišel mi povědomej, ale nějak si ho nedokážu zařadit.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Ja si taky myslim, ze ten posahanec jenom keca :D
    EJDM
    EJDM --- ---
    co si Daryl ve skutečnosti myslel :]
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    NJORL: nebo rekne (posahanec), ze jim lhal, aby meli nadeji jit dal nebo tak neco...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NJORL: aha.. já se trailerům snažím vyhýbat obecně ;)
    NJORL
    NJORL --- ---
    SPLIFFBOY: tim jsem myslel triler na celou patou serii co tu byl pred mesicem. budou muset spolupracovat aby dostali toho posahance do Washingtonu a ten zachranil svet. Muj nazor je, ze ten posahanec je jen posahanec a ze na to prijdou az ve Washingtonu, kde nikdo nebude :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAULMUADDIB: byli hodný, přišli svině, zlomili je, oni se vzepřeli a přistoupili na to, že seš řezník nebo dobytek. mě se tohle líbilo, takový to neustálý ambivalentní bourání významů dobra a zla. Rick je chtěl vystřílet, že si nezasloužej žít... přitom se s tím jeho skupina taky dávno už moc nesere, byť kanibalismus už je jiný kafe. ostatně kanibalismus se objevuje ve spoustě postapokalyptickejch filmů a je to sice nijak vznešená, ale celkem přirozená reakce pudu sebezáchovy. já na trailery na další díl zásadně nekoukám, takže mi uniklo, že s tím ještě scénáristi dál pracujou, ale potenciál to určitě má. za mě super start série, jsem zvědavej, kam se to bude ubírat.
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: pozor. sukali a smali se jim. hele to tam bude jeste vysvetleny. z trileru bylo uplne jasny, ze obe grupy budou donuceny spolupracovat. myslim, ze ten jejich pribeh jeste uvidime
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SPLIFFBOY: Jakože je šukali tak museli dělat z lidí halal burgery?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam