• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    OVERFLOATER: Myslel jsem toho černýho.
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    FLLIP: jestli myslis toho mladyho veznenyho, tak to byl ten kapo terminusu
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Dotaz, ten týpek co se tam objevil v tom posledním záběru už v seriálu byl? Jako přišel mi povědomej, ale nějak si ho nedokážu zařadit.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Ja si taky myslim, ze ten posahanec jenom keca :D
    EJDM
    EJDM --- ---
    co si Daryl ve skutečnosti myslel :]
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    NJORL: nebo rekne (posahanec), ze jim lhal, aby meli nadeji jit dal nebo tak neco...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NJORL: aha.. já se trailerům snažím vyhýbat obecně ;)
    NJORL
    NJORL --- ---
    SPLIFFBOY: tim jsem myslel triler na celou patou serii co tu byl pred mesicem. budou muset spolupracovat aby dostali toho posahance do Washingtonu a ten zachranil svet. Muj nazor je, ze ten posahanec je jen posahanec a ze na to prijdou az ve Washingtonu, kde nikdo nebude :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAULMUADDIB: byli hodný, přišli svině, zlomili je, oni se vzepřeli a přistoupili na to, že seš řezník nebo dobytek. mě se tohle líbilo, takový to neustálý ambivalentní bourání významů dobra a zla. Rick je chtěl vystřílet, že si nezasloužej žít... přitom se s tím jeho skupina taky dávno už moc nesere, byť kanibalismus už je jiný kafe. ostatně kanibalismus se objevuje ve spoustě postapokalyptickejch filmů a je to sice nijak vznešená, ale celkem přirozená reakce pudu sebezáchovy. já na trailery na další díl zásadně nekoukám, takže mi uniklo, že s tím ještě scénáristi dál pracujou, ale potenciál to určitě má. za mě super start série, jsem zvědavej, kam se to bude ubírat.
    NJORL
    NJORL --- ---
    PAULMUADDIB: pozor. sukali a smali se jim. hele to tam bude jeste vysvetleny. z trileru bylo uplne jasny, ze obe grupy budou donuceny spolupracovat. myslim, ze ten jejich pribeh jeste uvidime
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SPLIFFBOY: Jakože je šukali tak museli dělat z lidí halal burgery?
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    To už je venku další díl ?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAULMUADDIB: vždyť to tím rozhovorem Carol s ženskou v té svatyni + tou závěrečnou scénou vysvětlili úplně.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Zase jsem to nějak nepobral, moc nevysvětlili, proč z nich dělali halal. A už se zase dlouho nesprchovali.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Dekujeme za informaci.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    tak zacatek myslim hodne dobrej (jinak bylo jasny, ze jde o gurmany, jak jim na zacatku minule epizody nabizeli ten zvanec :))
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Cim to, ze jsou tu jen epizody do S03?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    THOMASMORTA: Mě nejvíc zaujala ta scéna ke konci, jak Rick sejme naráz čtyři postavy, přičemž jedné zřetelně vypadne z ruky puška, takže to asi nebudou zombíci...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Někdo si dal práci a vyříznul z traileru na 5. sérii záběry, které se mihly na hranici postřehnutelnosti - a navíc v HD:

    10 Things to Look for in Season 5 Trailer | The Walking Dead
    http://www.thewalkingdead.com/10-things-to-look-for-in-season-5-trailer/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam