• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    THOMASMORTA: Ještě by mohl přijít o oko.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THOMASMORTA: Vůbec :-D On má nějaký svoje téma?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Všimli jste si, že na konci Rickovi začala hrát Guvernérova hudba? :-)
    CNV
    CNV --- ---
    PAULMUADDIB: A Rick si oholil hrudník...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Ale upřímně? Teplej pracovník neziskovky, tlustá brýlatá hipsterka a bývalá politička, co bere slušným lidem zbraně? Já bych to tam vystřílel preventivně...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak se omlouvám, že jsem zase chtěl napsat, že už se dlouho nesprchovali...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO: To by rozhodně zkazilo odpoledne většině přítomných:-) Ale Guvernér je mrtvý, takže leda by to byl někdo, kdo je mu hodně podobný:-)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    A až se brána otevře, tak: http://i.imgur.com/sSqn1sJ.jpg
    NJORL
    NJORL --- ---
    Hele opatrne.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THOMASMORTA: No mně by totiž zajímalo, co bude ta katarze na konci série a vábnička na příští sérii. Myslim, že Lucille by v mnoha divácích vzbudila dost přísný emoce a další série se nemohli dočkat jako blázni.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO:
    A nebylo by to moc brzo? Tohle se snad mělo objevit v komiksu mnohem později. Neměli by tam teď řešit průnik obřího stáda do Alexandrie?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THOMASMORTA: Já se toho dílu tak bojim...
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    WIN_KLO: Ovšem k těm 90 minutám je třeba říct, že standardní vysílací okno je 60 minut, z nichž jsou asi čtvrt hodiny reklamy. Takže když to dotáhnou na 60 minut čistého času, budeme rádi.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Buzna, která pracovala v neziskovce? To nemůže dobře dopadnout...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    NJORL: Kdybych byl zlý vůdce banditů, pouštěl bych smích hrajících si dětí z magnetofonu :D
    KATERINA: Do komiksu jdi, je to super. Seriál mi to vůbec nezkazil. Naopak, bylo zajímavé sledovat, čeho se drželi a čeho ne.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Tenhle psychologickej presah TWD miluju.
    NJORL
    NJORL --- ---
    KATERINA: Asi ze me mluvi sentimentalni otcovstvi ale myslim ze tohle vsechno by Ti bylo uplne jedno kdybys poprve po trech letech slysela uvolnenej detskej smich.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    NJORL: chápu, to co píšeš dává smysl, oba se v tom autě tak hezky uklidněně usmáli, když ty děti slyšeli... ale neviděli. Já bych se mnohem víc na jejich místě ptala: kdo tu skupinu vede? kolik má komunita obyvatel? jaké tam jsou rozhodovací a rozdělovací procesy, jaký je přístup k walkers - nechtěla bych se dočkat přístupu jako měla Guvernérova grupa k zábavním zápasům se zombíkama na řeťězu nebo situace, kdy si každý musí své místo odpracováním zasloužit a ženy si ho zajišťují povolností k mužům jako to bylo v komunitě v nemocnici kde byla Beth...
    NJORL
    NJORL --- ---
    KATERINA: Ad brana. Uklidnili je smejici se a hrajici si deti. Tomu bych veril

    Ad voda. Ani jedna skupina nevi co cekak takze nechat to lezet na ceste s ceduli od pritele je dost racionalni jednani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam