• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    coo?? to snad nee..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    GANCARCIK: v rijnu.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    PAULMUADDIB: jo už si vzpomínám, a ted jsem si to ještě našel na wiki http://walkingdead.wikia.com/wiki/Morgan_Jones_%28TV_Series%29
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    no a co bude ted? bude pristi tyden dalsi dil?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FLLIP: v treti serii
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    FLLIP: Ještě tuším ve druhé, nebo třetí sérii ho potkali v tom opevněném baráku, jak měl spousty zbraní a "musím čistit". A nějak se nepohodli, a sebrali mu ty zbraně.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    PAULMUADDIB: to bylo kde, kdy? Já si pamatuju, že se krátce objevil na konci předchozí série
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    KOZINA: Byl tam víckrát. Akorát co si pamatuju, tak mu naposledy dost hrabalo v kouli a s Rickem se nerozešli zrovna v dobrým.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    KOZINA: pust si prvni dil
    NJORL
    NJORL --- ---
    he he :) stejnej dotaz snad uz popate
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    Tak a sem ztracenej.. kdo je ten černoch? už se tam objevil? a koho podřízli u tý brány?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    THOMASMORTA: jo, důraz na fear a název současnýho seriálu v podtitulu na nalákání diváků by dával smysl, ale nevím, zda to tak bude. viděl jsem už i nějaký ofiko logo, kapitálkama bylo celý a i když byl fear většíma, zas tak upozaděný the walking dead nebylo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SPLIFFBOY: No, ještě bych si uměl představit, že bylo velkými písmeny FEAR a zbytek by byl podtitul. Fear mi nepřijde špatné jméno seriálu - zbztek je asi kvůli zachování obchodní značky.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    THOMASMORTA: dnes to potvrdil na twitteru Robert Kirkman jako oficialni nazev show.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SPLIFFBOY: Opravdu to je oficiální název? Naposledy, když jsem o tomhle jménu slyšel - a to už je nějaký měsíc -, tak bylo prohlášeno za pracovní název, pod kterým se natáčel pilot.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a jinak teda spin-off už jméno má, ale je tak hloupý, že doufám, že to ještě někomu dojde a bude z toho jen pracovní název :D má se to jmenovat Fear The Walking Dead
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja se na spin-off tesim, ten clanek he ale zoufale matouci... spin-off nebude mit s dejem soucasneho serialu nic moc spolecneho
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    REDSNAKE: me ten titulek prijde trochu zmatecny... v clanku samotnem se o nove rade (serii) nepise nic, tento prequel jeste ani nema zname jmeno
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Hrdinové seriálu Živí mrtví se vrátí v nové řadě na začátek zkázy - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/...video_spm#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

    Z toho moc radost teda nemám...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam