• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PAULMUADDIB: Závěrečná scéna je úplně jasná? Můžeš mi to prosimtě nějak polopaticky vysvětlit? Já to právě asi moc nepochopil :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    A teď si vezměte že v sanctuary žije zhruba rip lidí pod Neganem. Dovedete si představit, jak by to vypadalo, kdyby tomu velel Rick?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Pokud Evžen není blbej na to, aby mu došlo, že pilule byly údajně pro Negana, není ani blbej na to, aby mu došlo, že ty dvě se Negana bojí natolik, že udělají, co jim řekne a tohle je test.

    Prošel, přesvědčil, získal si důvěru a teď je "totally completly" na stejné straně, jako Dvajtík (který mu pomohl stát se jediným doktorem). A závěrečná scéna je úplně jasná...
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    NJORL: tak ne řešit,jen jsem se nad tím pozastavila..ale teď tedy vidím,ze jsem spíš nepozorne cumela..tze pardon..:-$
    V tom případě pak v pořádku :-D dekuji
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    NJORL
    NJORL --- ---
    MONCHO: Tak pokud to opravdu chce tak resit, tak si vsimni ze mu helma zacina az nad necim co by se snad jeste stale dalo nazvat nosni otvor :)

    MONCHO
    MONCHO --- ---
    NJORL: a tak to nám myslím vysvetlili uz v první epizodě ne..
    Mě jde jen o to,ze jsem po celou dobu seriálu viděla zombiky,kteří o potencionální potravě vždy ví,tím způsobem,ze ji vidí či cítí....Tak mi jen přišlo lehce divné,ze tento nic cítit ani vidět nemůže a jde po něm...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    PAULMUADDIB: tahle rada mi přišla dost mimo...uvidíme
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ICELANDBOY: Zase jak radil Neganovi, aby ze zombíků udělal Viseryse Targaryena, respektive T1000, to je nějaká blbost. Vždyť by se ti zombíci nemohli hejbat.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Me se strasne libil vecer s devcaty u konzole. :) Presne!
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    ICELANDBOY: Podle toho, jak se usmíval, když odcházel, a jak přehrává vystrašeného debila, tak myslím, že má plán.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    jop...jak mě ty díly v Sanctuary nikdy nebraly, tak tenhle byl hodně dobrej...myslíte, že Eugen hraje nějakou hru, nebo se nechal zlomit?!
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    PAULMUADDIB: jj, dobrej díl
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Easy street again!
    NJORL
    NJORL --- ---
    MONCHO: Jo jo. Taky mi to nedavalo vubec smysl. Jak v tom svete muze byt tolik mrtvol, ktere z niceho nic obzivly a pohybuji se ... To je prece nemozny. :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    Jsem se těšila na Rickovu bitku s tím vytunenym mrtvakem a bylo to pěkně trapný... :-(
    Pár věcí nám tam lehce nedávala smysl....jak třeba mohl zombik,který má helmu až k hubě vědět kde Rick je a jít po něm..když ho nemohl vidět,cítit ani v podstatě slyšet...a tak dále...
    A ty skladkovy lidi jsou nějaký uchylne divný...
    :-P:-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ricka nějak opustil jeho policajtskej čuch nebo co, Saviours jsou zjevně lepší volba, než parta z Invaze lupičů těl... :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Nejlepší byl Morgan. U Ezekiela.

    Morgan: "Hele, voni někoho zabili? A koho?"

    Rick: "Abraháma, Glenna, toho pičuse, tu tlusktu."

    Morgan: Pokyvuje hlavou. Jo, jo, ty si nějak matně pamatuju. Whatever.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me by se libilo, kdyby ted Rickovu partu zabili a snedli, a pribeh dal sledoval je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam