• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SEGA
    SEGA --- ---
    MIRROS: přesně tak...... S08E01: Mercy
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Co je aktuální díl? Co měl včera premiéru, to je série 8 epizoda 1?
    EZEE
    EZEE --- ---
    Tajne jsem v to doufal, nevim jestli to je dobre nebo spatne pac ty postavy jsou z FTWD a TWD uplne jiny a osobne jsme s pritelkyni neprirostli k zadny z FTWD tolik, co ke vsem v TWD.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja jsem prave trochu doufal, ze FTWD by mohl byt serail vyvoje hlavniho zaporaka, se kterym se utkaji v TWD. :) Ale asi ne
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    EVILMIND: jj, Abe nebo Rosita by davali smysl, protoze prisli od Dallasu (resp tam se meli potkat)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    finale S3 FTWD zase nebylo tak spatny, na ten marast cele sezony, i kdyz jsem chvili doufal, ze rez bude jeste hlubsi :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KEB: hele me na to celkem bavi koukat. to, ze vnimam, ze scenaristicky je to zoufala picovina, mi v tom mnohdy moc neprekazi. i picoviny maji v mem watchlistu sve misto...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    KEB: Korekce: stačil první díl první série!
    KEB
    KEB --- ---
    Chápu to dobře, že když jsem dal FTWD jen první sérii a na zbytek se vybodnul, že jsem o nic nepřišel? Já jen abych věděl.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    je pravda, FTWD se nejak utrhlo ze retezu :D cely to moc nedava smysl a jen to od navratu po pauze dal graduje. nejvic me aktualne sere Nick, takova fajn postava to byla a ted takova estrada demence skrz nejaky vycitky asi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ta Fear TWD dvouepisoda mi prisla jako naprostej joke. Az na ten stylovej uvodni Dylanuv song :), jinak ten dej vubec nedava smysl...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tak to zkuste Dying Light, to je teprve mazec. A muzete se tam i pomazat tim hnusem, aby si vas na chvili nevsimali... :)
    ORPA
    ORPA --- ---
    WANAH: celkem nedávno tady k tomu spustili auditko. nehraju, ale jakožto fanda sleduju trendy.

    [ Last Day On Earth: Zombie Survival (Google Play/iOS) ]
    WANAH
    WANAH --- ---
    Btw: sice to úplně nesouvisí s TWD ale nedávno sem narazil na hru "Last Day on Earth: Survival" je to taky na tablety atp. . Zatím to není finální verze a obsah pořád přidávají. Nicméně je to docela dobrý .
    WANAH
    WANAH --- ---
    DOCKINEZ: ono to pořád běží ? Hustý :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Zkusim, ten nadech CEL shadu mne bavi.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    EZEE: Jo, pojd do toho, je to super. A hlavně si vyber region Morgan, ať můžeš časem rozšířit naše rady.
    EZEE
    EZEE --- ---
    DOCKINEZ: Omlouvam se, tak todle jsem si spletl..to jsem nehral, to moje se jmenuje teda jinak. Todle zkusim! :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    EZEE: Taky zlehka ;)

    Btw jakej region hraješ? Já Morgan, Wolves. Poslední faction raid jsme skončili docela pěkně.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam