• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    OMG. Trik se sedm je fajn, ale nikdo nikoho netrefí? Hlavně, že vyfákají miliardu střeliva na okna.

    Jeden borec za autem. Další miliarda střeliva, ale když háže granát, nikdo ani nezamíří...

    Celou dobu jsem čekal, že se z těch nákladních vagonů, co byly do pravéhu úhlu k vozové hradbě zcedne stovka neganovců...

    Aspoň, že je tam muslim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Rick zjevne nakoukal hordu ve Fear, a chtel to taky proste :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ricku, to neni o tobě, sice jsme to plánovali x tejdnů, ale je jedno, že je deset metrů od nás, stačilo by jen přiskočit a dorazit, radši bysme měli jet... fuck logic.
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Pánové na uložto už je verze s titulkama. Tak šup stahovat ať je na co večer koukat :))
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    GEKONZPRAHY: že? nějak to kolem mě úplně proplulo...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Aha, dík, jsem ani nevěděl :))
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    SEGA: Díky díky :))
    SEGA
    SEGA --- ---
    MIRROS: přesně tak...... S08E01: Mercy
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Co je aktuální díl? Co měl včera premiéru, to je série 8 epizoda 1?
    EZEE
    EZEE --- ---
    Tajne jsem v to doufal, nevim jestli to je dobre nebo spatne pac ty postavy jsou z FTWD a TWD uplne jiny a osobne jsme s pritelkyni neprirostli k zadny z FTWD tolik, co ke vsem v TWD.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Ja jsem prave trochu doufal, ze FTWD by mohl byt serail vyvoje hlavniho zaporaka, se kterym se utkaji v TWD. :) Ale asi ne
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    EVILMIND: jj, Abe nebo Rosita by davali smysl, protoze prisli od Dallasu (resp tam se meli potkat)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    finale S3 FTWD zase nebylo tak spatny, na ten marast cele sezony, i kdyz jsem chvili doufal, ze rez bude jeste hlubsi :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KEB: hele me na to celkem bavi koukat. to, ze vnimam, ze scenaristicky je to zoufala picovina, mi v tom mnohdy moc neprekazi. i picoviny maji v mem watchlistu sve misto...
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    KEB: Korekce: stačil první díl první série!
    KEB
    KEB --- ---
    Chápu to dobře, že když jsem dal FTWD jen první sérii a na zbytek se vybodnul, že jsem o nic nepřišel? Já jen abych věděl.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    je pravda, FTWD se nejak utrhlo ze retezu :D cely to moc nedava smysl a jen to od navratu po pauze dal graduje. nejvic me aktualne sere Nick, takova fajn postava to byla a ted takova estrada demence skrz nejaky vycitky asi.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ta Fear TWD dvouepisoda mi prisla jako naprostej joke. Az na ten stylovej uvodni Dylanuv song :), jinak ten dej vubec nedava smysl...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Tak to zkuste Dying Light, to je teprve mazec. A muzete se tam i pomazat tim hnusem, aby si vas na chvili nevsimali... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam