• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WANAH: no ale finale to jeste prekonalo teda, az jsem se musel smat chvilema

    Uplne mam strach si ted pustit prvni episodu Fearu...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    To už nemají prachy ani na nějaký poradce?

    Evžen má tu pásku přes ruce tak, že si ji musí držet za volnej konec, aby nespadla. Kdyby dal ruce k sobě tak je Houdini.

    Rozíta míří Evženovi na bradu Glockem, kterej nění nataženej (spoušť je vycvaknutá).

    Doprdele to jsou dětský chyby už.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    WANAH: Protože naděje umírá poslední ale nakonec i na ní dojde :)
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    pořád premyslim,kde ma Maggie pupek..nebo mi neco uniklo?
    WANAH
    WANAH --- ---
    “Tak jo udělejte vichr z hor.”

    Proč pořád doufám, že to přestane být pitomost, když je to horší a horší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MASLIX: ze to je kladna postava jsme tu tvrdili uz vloni, a to jste nam neverili! :-) Navic ten pohled Saviors, ze Rick je hlavni zaporak, pomalu prebira i rezie, tim vic to vynikne.
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    MASLIX: To mě taky napadlo, že by se to mohlo otočit, protože Rickovi podle mě časem jebne :D On a Morgan to je prostě skvělá dvojka.
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    Mam pocit, ze Negan asi nikdy neumre a ze se z nej casem stane kladas. Pro divaky by to byl daleko zajimavejsi obrat, nez jakakoliv bolestna a pomala smrt. Morgan si WD asi plete s nejakym Shakespearskym dramatem, uplne zbytecna vata ty sceny s nim...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    po předminulém snesitelnějším dílu musím přiznat, že ten aktuální díl se mi dokonce i docela líbil. jen ty haluze Morgana mě iritujou, už by ho mohlo něco sežrat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    'The Walking Dead' May Expand To Other Countries On TV According To Robert Kirkman
    http://comicbook.com/...alkingdead/2018/03/17/the-walking-dead-spinoffs-international-robert-kirkman
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ta zombice, co se blížila k Dwightovi poté, co zapálil auto, to byla Sherry?
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    Tak co, už přistáli mimozemšťani?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MIRROS: S08E10: The Lost and the Plunderers

    Epizody - Sezóna 8 | The Walking Dead (Živí mrtví) | Edna.cz
    https://www.edna.cz/walking-dead/epizody/?season=8
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    Prosím jakej ted běžel poslední díl? Epizoda, série. Díky
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Jestli Negan brzy někoho nevezme pálkou po hlavě, tak asi někoho vezmu pálkou po hlavě.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    bylo to koukatelnejsi, ano. scena s altankem ale uplne zbytecna a na pest. libila se mi dramaturgie dily, jak to vystaveli jakoby po jednotlivejch postavach. hodne me libil Negan v rozhovoru o Carlovi. docela me bavila Jadis, obzvlast jak je zahrana. Nicmene linku se Simonovou svehlavosti moc nechapu a neladi mi s tim, jak jsou z Negana vsichni posrany.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    novej dil relativne koukatelnej po tom vsem odpadu za posledni dobu mi prislo. Patetickysrance jen ze zacatku, u serialu to proste nefunguje, kdyz se navic chovaj nelogicky ale ok. Zajimavy mi prislo kde jako vzali energii na rozjeti obri drticky odpadu a taky scena se stitem z dveri auta byla napresdrzku. kdyz pominu, ze ty dvere by byly tezky jak prase, ale jeste si na to naohejbat nejaky jakoze bodaky, no konec...

    neprijde vam, ze maj cim dal mensi rozpocet i na maskovani nebo to jen flakaj? fakt traga posledni dily ty zombici.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak tenhle dil byl dle ocekavani patetickej... plus cely to poselstvi Carla, jak soucit zvitezi nad zlobou nebo co... a vize budoucnosti, ktera nebude. jo a Morgen me teda taky sral, zadny ze diky nemu se to dalo... jde z extremu do extremu, nejdriv by se spis nechal sezrat, nez zabit cokoliv, ted zas krvelacny vyvrazdovacky, i kdyz vlastne "nechce"... celej ten serial se utapi v nesmyslech, nema to hlavu ani patu. a ted predpokladam cela druha pulka osmy serie bude pokracovani valky s Neganem az do finale osmy rady... jako nevim, jestli na tohle chci mrhat casem, vlastne uz se tesim na konec rady a navrat Fearu...
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    Takze porad je to velky spatny?! Priznam se, ze jsem skoncil u 3.dilu posledni serie a snazim se to nejsk vytesnit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam