• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Jo, finale bylo dost divny...melo to skoncit o dil driv
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To finale byla imho teda hruza. Uplne nesmyslne umele vyvolana zapletka - vubec nebylo jasny proc vlastne odchazeji, jsou tam jak dlouho, deset let? Takze to nebyla jejich prvni zima.
    WANAH
    WANAH --- ---
    HOMOLKA: Já sem spokojenej s celou sezonou, některé díly se mi líbily dost.
    Zdá se mi, že nejvíc pomohl příběhu větší odklon od komiksu, přesněji řečeno zamichání s linkami jednotlivých postav. Uvidíme jak to půjde dál.
    Aktuální linka co probíhá v komiksu, mě teda moc nebere.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Me se to celkem zaverem sezony zase zacalo libit
    WANAH
    WANAH --- ---
    PAULMUADDIB: Aha, to mám za to, že nekoukám na trailery k jednotlivým dílům :)
    WANAH
    WANAH --- ---
    PAULMUADDIB: Cožeto? :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Winter is coming!
    ORPA
    ORPA --- ---
    nova "kamera", vidim dobre? jako by to melo vic vtahnout.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAULMUADDIB: pfe, kdyz jsi chytrej, udrzis si klidny a sedavy zamestnani i v zombie apokalypse, takze nezhubnes - viz Eugene.
    SMETI
    SMETI --- ---
    ted me spis prislo ze prave Negan ztratil nak vahu docela, a tak nejak vypadal jako by akorat vysel z lochu
    SMETI
    SMETI --- ---
    PAULMUADDIB: mas jak v USA vychod vs zapad, na vychode taky zerou levny sracky po kterejch tloustnou pac je tam draha zelenina, ktera je na zapade cerstva a za babku :D
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    PAULMUADDIB: Když uvážíme fakt, že populace se během Z-apokalypsy smrskne ze statisiců až miliónů (lokálně) během chvíle na několik set jedinců tak to celkem odlehčuje zdrojům. Zásoby trvanlivých potravin v supermarketech, chov dobytka, rybolov, kukuřice roste v Emerice všude...pokud je to těžká váha a ještě v feudálním společenství, nemá problém imho si obstarat dost žrádla...(díl, jako posledních x sérii jsem neviděl, tak jsem možná trochu mimo)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Já porřád nechápu, proč tam dávají ty vyžrance. Když zatloukali hřeby do Ježíše, tak tam stál borec v červeným svatru co byl hodně overweight. To by dopytle při zombie apokalypse nebyl nikdo...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Easter egg: místo, kde teď Negan házel šavli, je prej místo, kde zabil Glenna...
    Že by nějakej symbolismus?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GANDHI: jistěže ne, jen v tom seriálu už dlouho není a teď tam je jako guest star, v soft verzi, žádnej drsňák
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NAVARA: a to je neco zvlastniho vzhledem k tomu, ze od zacatku hraje fotra Winchestera?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    V posledním díle Supernatural (S14E13) si hraje Negan :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nahodou Darylova detekce Whisperers na moste byla dobra :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Twd se koukam dostava na nove dno..... a to tahle serie nezacala uplne spatne. Co predvadi judith je vylozene iritujici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam