• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    HUGIN: a co bys chtel vědět?
    GWINN
    GWINN --- ---
    HUGIN: Mam MYO XP a super, na normalni pouziti vyborna celovka Mam ji asi 4 roky? Mozna vic. Kazdopadne drzi a to i pres to, ze jsem ji jednou nalozil na 3 hodiny do vany.. Omylem ofc, protoze neni vodovzdorna. Ale po vysuseni funguje dobre. Ja muzu rozhodne doporucit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HUGIN: někdo se tu chvástal jak jsou dobrý :-) kdo to byl??

    jinak kámoš si teď koupil OLIGHT M30 !!!! takže až se s nim uvidim porovnáme s mojí M20 :DDD to jsem zvědavej jako sůva ve dne.
    HUGIN
    HUGIN --- ---
    Máte nějaké zkušenosti s baterkami petzl?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Sice mě nenapadá, jak bych to využil, ale líbí se mi to :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    chtělo by to bílej laser.. tyhel odstíny jako.. no nevim no
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: hele na běžný svícení asi ne... zelený světlo je přecijen, no, doma tě to na se re . ale venku do dálky, a nebo když potřebuješ pomoc, tak super. ale podle mě , kdyby jsi ležel někde na poli se zlomenou nohou, a použil Tiablo, tak taky bude něco vidět. ale je fakt že tohle fakt svítí pořádně podle videa.. a green laser svítí neskutečně. a kor když se z něj udělá baterka...

    chci to vidět naživo, pak uvidim...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    JIKE: Zajímavé, ale nějak si to nedovedu představit... 8-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    a ND 3

    Binox.cz | Svítilna BSA ND3 Laser Genetics
    http://www.binox.cz/svitilny/svitilna-bsa-nd3-laser-genetics/
    JIKE
    JIKE --- ---
    YouTube - www.lasergenetics.eu ND3 ND5 nightvision
    http://www.youtube.com/watch?v=e2FoE4dvP5k&feature=player_embedded
    JIKE
    JIKE --- ---
    no váženi... od ID KA94 mi přišlo tohle. masakr!

    Laserová svítilna Laser Genetics ND5
    http://www.nv-optics.cz/laserov%C3%A1_svitilna_laser_genetics_nd5?keyword=laser%20genetics&category_id=0



    JIKE
    JIKE --- ---
    VERCA_ZABA: jj. má více režimů, a cenově dobrá. takže paráda.. na 1x tužkovku? paráda !
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    JIKE: díky!
    JIKE
    JIKE --- ---
    VERCA_ZABA: mrkni níž žabáku. pokud nehceš čelovku, tak:

    LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm) na 1xA

    a máš jí tu popsanou uplně dokonale :D
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    sháním ruční baterku s bílým světlem, co daleko dosvítí, např. na noční sekání dříví nebo procházku a tak.. cena do 600,-. Poraďte někdo, prosím, díky!
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: mě budeš fakt teď nenávidět :DD
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak Vážení. zde jsem Vám vyfotil pro report svítivost jednotlivých značek a kusů:
    porovnejte :D

    1. FOTO - "Z LEVA" - MAGLITE NA 2xAA,,, VIETNAM s 10diodami na 3xAAA,,, LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm) na 1xA

    1.MAGLITE NA 2xAA - žluté světlo, blbě svítí slabě prostě
    2. VIETNAM s 10diodami na 3xAAA- 10 diod a světlo není ani vidět, co to je? vietnam shit !!! občas díky vaklu nefachá
    3. LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm) na 1xA - co dodat na 1xA ?? nic.



    2. FOTO . "Z LEVA" - LED svítilna TIABLO na 1xA,,, LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm) na 1x A,,, OLIGHT M21 WArrior premium na 1x LION AKU



    1. LED svítilna TIABLO na 1xA, - úzký kužel světla silný
    2. LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm) na 1x A - díky kolimátoru je kužel světla celisvější a o něco mállo slabší než TIABLO. ale je léle síky kolimátoru směrován
    3. OLIGHT M21 WArrior premium na 1x LION AKU - mám komentovat? dosvítí viditelně na protější panelák kruhem jako hovado přes 2 patra, ca 218metrů? paráda ! ostrý silný jasný kužel světla jen pro porovnaná, nedá se s klasickými modely co jsou zde uvedeny srovnávat..
    JIKE
    JIKE --- ---
    pořídil jsem ssi tyto 2 baterky.
    vlastním už OLIGHT M21 WArriorR Premium , na slecial LION AKU, takže jsem musel dokoupit asi za 350 2x AKU + nabíječku.

    ale nyní jsem si zvolil tyto 2:

    1. LED svítilna Tiablo TL-1 I.D.C. (230lm)
    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-tiablo-tl-1-idc~z7971.html

    - překvapila mě konstrukcí, bytelná.
    - kvalitní silikon kroužky
    - kvalitní závit
    - přepínaní režimů a zapínaní dobré
    - svítivost na hi režim na to že to je na AA opravdu super
    - rozevbíratelnost na 3 kusy
    - AA v pouzdru celkem dobře sedí tak dávám 8/10 (při zašroubování pohyb AA není)
    - celokov
    - okolo optiky je fluerescentí nasvěcovací kroužek (svítí po nasvícení ve tmě)
    - kovová ochrana optiky je opravdu důležitá, poškrábat, nebo si rozbít sklo?
    - tlačítko na obrázku je stříbro, ale polepšili se, dělají už černé





    2. LED svítilna MTE C3-907M Cree R2 (170lm)
    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-mte-c3-907m~z1181.html

    - v první řadě mě dostala na kolena svítivostí, je totiž díky kolimátoru v optice srovnatelná, a řekl bych i že výsledný BOD světla je jasnější a kulatější než u předchozí svítilny. COž jak je vidět, optika dělá orpavdu hodně i zde, a ne nadarmo se o tom i píše. ztráty na optice.. někteří je ale neuvádějí...
    - silikon kroužky jdou
    -závit je malý, a přijde mmi, že tam mám už od toho hliníku nějakej ošoupanej bordel, takový ty piliny..
    -přepínání režimů také dobré, jiné než u předchozího modelu, ale více možností
    - po vypnutí a zapnutí se nahodí nejsilnější svit. takže když se zamotáte v režimech, tak vypnout zapnout je řešení
    - spínač je z fluorescent materialu. takže po nasvícení svítí v noci nějakou dobu. takže jí najdete když se zhasne, kde má čudlik:-)
    - kovová ochrana optiky je opravdu důležitá, poškrábat, nebo s
    i rozbít sklo?
    - rozebíratelnost, jen závit na baterku.
    - AA sedí před zavřením v pouzdru tak nic moc, plandá tam trochu tak 7/10, při zašroubování bez vaklu AA. takže super.
    - celokov až na tlačítko









    --Shrnuto. svítí obě celkem stejně, na to že druhá je o polovinu levnější, ale kvalitativní zpracování je lepší u té TIABLO. na to že to jsou svítilny na 1x AA, jakoukoliv, tak to je opravdu parádní světlo. zkusíte a nebudete chtít své staré modely se starými typy LED....--



    JIKE
    JIKE --- ---
    GALENIUS: no právě. výdrž naprd, ale když je nutnost. já si pořídil 1, jednu na ryby, a jednu do města a na běžný usage. recenzi hodim. stručně a jassně, parametry jsou na webu..

    FINSON: já to vím :D ale nakonec mi budeš děkovat, že v situaci tě nezklamal shit :D

    JOPS: presne tak. já jí mím dycky u kalhot nebo někde. je fakt, že je nejlepší bíl= světlo. měnil jsem v autě pojistky ve tmě, a měl jsem jen modré světlo, a uplně k hovnu barvy. všechny pojistky buď zelený , černý. no děsný. :D


    FINSON: koukni na tu recenzi co du napsat.. myslim že se rozhodneš asi jinak, nebo ulně, ale tohel je nástřel že eee...

    FINSON
    FINSON --- ---
    GALENIUS: Jasně. Osobně pro čelovku moc využití nemám, takže mě tohle netrápí...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    FINSON: Mě šlo o to, že se k TL-1 dal objednat pásek pro přidělání jako čelovka. Takže ideální kvůli geocachingu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    GALENIUS: Hodně mě taky lákají tyhle:
    LED svítilna iTP SC1 Eluma - LED svítilny Olight, EagleTac, LED Lenser a Tiablo
    http://www.svitilny.eu/svitilny-itp/led-svitilna-itp-sc1-eluma/prod_132.html
    LED svítilna iTP A1 EOS - LED svítilny Olight, EagleTac, LED Lenser a Tiablo
    http://www.svitilny.eu/svitilny-itp/led-svitilna-itp-a1-eos/prod_112.html

    Jsou sice větší, ale do kapsy by se mi pořád vešly. A svítí to jak blázen :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam