• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    JOPS
    JOPS --- ---
    JIKE: koupil jsem k tomu klasiku akumulator 18650. Doma jich uz mame :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    JOPS: hehe, tohle je jako dálkový světla :-) koupil jsi taky AKU? nebo jen ty CR123 ?
    JOPS
    JOPS --- ---
    ja k Vanocum koupil tatikovi toto :)

    plus drzak na kolo, difuzer a uvidime, jak to 24. prosince bude svitit. Sousedi budou mit jiste velkou radost :)

    Taktická LED svítilna Fenix TK22 U2
    http://www.kronium.cz/led-svitilny-fenix/takticka-led-svitilna-fenix-tk22-u2/prod_679.html

    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GALENIUS: nehlede na to, ze darek k vanocum z DX muze byti darem danajskym. At si pan koupi Fenixe, stoji to vic, ale je to naporad...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    87HIGHFLYER: Pokud sháníš baterku jako dárek k vánocům, jak psal JIKE, tam je to jedno.
    Ale obávám se, že DX ti to do vánoc nedodá, tam musí člověk počítat tak s měsícem nejmíň.
    JIKE
    JIKE --- ---
    87HIGHFLYER: pokud kupujes z dx tak to je asi fuk...

    pokud treba z shopu v zahlavi. tak jsou ceny jinde
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    zdar, potřeboval bych poradit. Potřebuju sehnat baterku jako dárek k vánocům. Aby s ní šlo jít do lesa a ven, takže trochu něco silnějšího. Koukal jsem různě po dealextreme ale je toho strašný mraky. Cena 10-20 dolarů, led dioda, napájení AA nebo AAA (ne speciální akumulátor). Nemá někdo tip? Na co dávat bacha a co je důležitý? Já to zatim bral podle lumenů, doby chodu a napájení. Díky moc
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak IPT už neprodávat tu mini svítilnu na AAA :-/

    http://www.ledshop.cz/led-svitilna-itp-a2-eos~z7073.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    THX_1138: direct links na zboží. je to jednodušíí, než to hledat, vlatne od toho tu je ten Nyx :-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    kurwa hosi, co kdyby jste misto nazvu obchodu zacali pouzivat linky, tohle je unavne...
    FINSON
    FINSON --- ---
    THX_1138: Hm, to vypadá slušně. Sice drahý, ale jestli to vydrží, tak tak 205W varianta mě zajímá...
    JIKE
    JIKE --- ---
    THX_1138: pecka ! asi to seženu i v obi, nebo baumaxu co?

    myslíš tuhle čelovku?

    Led Lenser H14 R regulated headlamp - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pqrg-o3qg5g
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: kdepak.. nevěděl.. ale je to super náhrada.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    FINSON: ja o nich zatim jenom slysel, ze bych to v obchode videl to se zrovna rict neda. Ale ja taky zarovky nekupuju kazdej patek:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mě docela překvapuje, že jste o těch halogenkách nevěděli - no nad těch 75W (což odpovídá klasické 100W) už se shánějí špatně.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: to je super. to jsem ještě neviděl. pecka. 100W je sehnatelná? IKEA nebo ještě nekde se daj sehnat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    teď jsem krásně využil čelovku, a Leathermana . montoval jsem na auto přítelky rámeček a značku, kterou jí dneska někdo urazil. Zebra je super, jak je směrovatelná, a leatherman .. :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    THX_1138: Jo, barevná teplota bude vyšší, ale barevné podání nezkreslují tolik jako úsporky (o LEDkách už nepíšu vůbec ;-) ). Dokud to nemá studenější světlo než zářivka, tak je to pro mě víceméně pořád OK. Spíš mi jde o spojitost spektra, a tady spolu s klasikou prostě dodnes nemají konkurenci.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TABORACEK: To je peklo. Mně stojí televize cca 40 cm ode zdi, takže si za ní na tu zeď namířím normální lampičku se slabší halogenkou nebo úsporkou - na tohle mi úsporka stačí...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: a navic mi doslo, ze za tu televizi se mi normalni zarovka nevejde:( achjo, to moderni osvetleni je fakt peklo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam