• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEBaterky & Svítilny =€
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PROTIWEN: Myslím, že zatím dobrý. Pochválila to spousta lidí a též jsem jednu koupil. Svítí to modrě, což mi na malé primárně pistolové svítilně s malou baterií úplně nevadí. Ale dál spousta pozitiv.

    Teď jen doufám, aby vydržela a aby se to nevybijelo uskladnené.

    S tím mě vytrestala Inforce Wild2, po pár měsících prázdné baterie. Což je na zbrani "kdyby něco" velký průšvih.
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    RATTKIN: Určitě se s tím dá dělat něco i po záruce. Stačí buď donést na adresu Římská 20, Praha 2. Nebo zaslat na tutéž adresu společně s popisem závady a kontaktem.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mám problémy s tlačítkem na Fenix HM51R. špatně se mačká a musí se mačkat dlouho.
    Dá se s tím něco po záruce dělat?
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Přišla bída na sedláky a na kroniu se zdražovat. Od 1.10. a dle všeho o 10%. Pokud tedy nedojde k nějaké změně. Což s ohledem na majitele nepředpokládám.
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    LAUNCHER: Já právě nejsem aktivní střelec a nedovedu tohle posoudit. Osobně mi to přijde zajímavé, ale to je tak všechno.
    Každopádně dotazy na ni chodí celkem dost, od té doby co se objevila první zmínka. Cena a provedení bude
    podobné jako u Olightu. Tak se uvidí. Svoji klientelu si to najde, ale bude záležet samozřejmě na rozsahu.
    Akorát si osobně myslím, že s tím měli přijít tak před pěti lety nejpozději, aby to mělo větší smysl.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PROTIWEN: Na Nyxu mi prijde ze vetsina gun lidi nema rada svitilny na pistolich.

    Treba Glock CZ FB group mi prijde svitilnove pozitivni, ale zase tam je to proste Surefire pro ty co si priplati a Olight pro ty ostatni. A mezi tim par exotu jako treba ja s Inforce (miluji jeji maly hotspot a velky spread, podle hotspot se da orientacne strilet, miluji ovladani Wild2; uznavam ze tolik co vase Surefire X300 nevydrzi, nebo to alespon nebudu zkouset).

    Long story short - Tohle je tezka branze, rozhoduje spousta veci a i treba dlouhodoba proverenost znacky pro tyhle ucely. Navic kdo ji chtel, casto uz tu svoji vybranou ma a leckdy po X predchozich pokusech svych nebo kamaradu.


    Kazdopadne nic proti a GL.
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    Třeba to pro někoho bude zajímavé. Fenix bude mít poprvé po letech a po mnoha a mnoha odkladech v nabídce pistolovou svítilnu. Americký distributor už ji má jako předprodej, na kroniu by se měla objevit co nejdříve.
    Osobně zatím netuším zcela, co si o ní myslet.
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    TABORACEK: Ono tyhle servisní díly je možné zpravidla objednat mailem nebo po telefonu. Pokud nejsou skladem, tak se poptávají u výrobce. Některé díly, které jsou žádanější (např. náhradní držák pro HM61R), se vyplatí dát i do běžné nabídky.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    PROTIWEN: Ja jsem ho na kroniu nenasel, ale az to budu resit, tak jim napisu at mi ho dodaj, to je dobrej napad...
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    TABORACEK: Kdyby něco, tak je možné koupit samostatně i ten plastový držák pro V2.0. Není sice oficiálně na kroniu v e-shopu, ale existuje jako servisní díl za 150. Takže při koupi spony, držáku a nového popruhu si člověk de facto udělá takovou Ruby V1.5.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Tak V2.0 a V1 jsou co se tyce klipu kompatibilni. Vyhledove ten popruh vymenim...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Tak jsem objednal hm51R ruby V2.0 a jsem zvedavej. Si trochu lakuju, ze ten trik s tim klipem by se dat retrofitnout i na V1.0, ale to vyzkousim az mi dorazi.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    TABORACEK: Koukni na Armytek
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    RATTKIN: Stará Ruby měla gumovou krytku de facto jenom nasazenou. Ztratit šla lehce, povedlo se mi to asi dvakrát. Nová má krytku chycenou v těle, viz fotka. Půjde asi urvat, ale to jsem zatím nezkoušel.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ad zalepení konektoru na ruby:
    zkoušel jsem to zalepit tavným lepidlem, ale ještě ten den to samo vypadlo.

    gumová krytka mi vydržela cca 2,5 roku, pak nějak expanduje a už tam nedrží..
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    TABORACEK: Jak píše Swist, u V2.0 klips je. Viz obrázek níže. Systém to je docela dobrý. Jediné co, tak třeba díky tomu je oproti předchozí generaci o hůře polohovatelná, neb více drhne. To mi u staré Ruby vyhovovalo více. Ale zas ta spona je fajn, ta už se taky hodila.
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: A to ten nový právě má.. Mají to udělané tak, že na čele svítilny je odejímatelný klip a za ten se to dá zacvaknout do lůžka na gumě kolem hlavy.. Koukni na nějaké video.. Není to úplně špatně vymyšlené
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: ruby mam, ale chci neco s klipsem:)
    PROTIWEN
    PROTIWEN --- ---
    SWIST: Neboj, i tak budeš ještě málo kreativní :-D Před nějakou dobou mi třeba pán donesl rozebranou HL60R s vytahanejma střevama, že se najednou sama otevřela. Nebo třeba včera paní přinesla TK25UV s rozjebaným vnitřkem hlavy, že se to stalo při normální manipulaci.
    SWIST
    SWIST --- ---
    PROTIWEN: Vidíš, zapoměl jsem že tam máte vlastně pětiletou záruku.. :D Ok, tak tam možná nacpu tavku, ta by případně měla jít v pohodě vydloubat.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam