• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Nakonec jsem zkusil qmmp a celkem je fajn :) uvidime jak to s nim dopadne :P
    Diky za rady ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FATBOZZ: kazdej grafickej program ma moznost vyberu oblasti dle barvy - urci jako barvu tu zlutou, dej nulovou toleranci, udelej inverzni vyber a smaz vse krom prubehu :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ: aby obrazek zustal tak jak je, proste jen "zamaskovat" osy a legendy
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    nejaky napad jak vytahnout jen prubeh grafu(oranzova) z grafu na bilem/cernem pozadi pomoci imagemagick ??

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DANIELSOFT: pro trochu prijemnejsi ovladani pouzivam ncmpc nebo sonatu
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    TOMINO_I: pokud to nemusí být něco winamp-like a chceš se i něco nového naučit, tak se můžeš mrknout na RADICETOU doporučované mpd

    viz článek na rootu

    MPD: Music Player Daemon - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/mpd-music-player-daemon/

    já sám k němu používám vlastní bashové skripty využívající mpc a zenity
    RADICETA
    RADICETA --- ---
    TOMINO_I: mpd + ncmpcpp nebo xnoise nebo vlc
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MR_DAN: koukam ze sem asi jedinej komu vyhovuje stary dobry rhytmbox :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    TOMINO_I: dej si na audacious skin Refugee a mas to jak starej xmms;)
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    DANIELSOFT: Aha, to jsem hledal v AURu pred hodinkou a nic kloudnyho tam nebylo, az ted me napadlo se podivat primo do default package(u) pro arch :P, dik prubnu ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TOMINO_I: ja mam rad Exaile .. jsou toho fakt kvanta, spouste lidi postaci na hudbu i ten totem
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    TOMINO_I: beep media player
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Caues, jen se chci zeptat, co pouzivate za prehravac MP3, neco na zpusob xmms. Vcera jsem zkousel xmms2 se skinem Promoe, ale bylo to cely nejak moc nahlas a ztracel se zvuk v aplikacich, jak to bylo moc hlasite, nepomohlo ani vyber jinaciho kanalu v xmms demonu a stelovani hodnot volume v xmms2 a v KDE4.
    Dnes jsem naasel qmmp.
    Nebo mate nejaky jinaci oblibeny (minimalisticky prehravac).
    PS: Audicious jsem zkousel, pouzivam na Fedore, ale nejak mi nevyhovuje, nevim ani proc.
    PPS: XMMS me vyhovoval, ale dneska uz je to preci dost stara vec.
    PUPU
    PUPU --- ---
    HONCKA: redhat to mival sveho casu podobne a ten to ma v /etc/sysconfig/iptables
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    iptables-save > caunejasemfirewall.txt
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONCKA: ja to mam v neco jako /etc/sysconfig/suse/susefirewall, ale taky se mi to jako tobe nechce googlovat ;)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mam v praci jeden maly server bezici na SUSE 10, ktery slouzi jako router a firewall, potrebuju to prehodit kvuli stari na jinej komp, nikde jsem nenasel, nikde nemuzu najit conf s udaji, co mam zapsany v maskarade (je toho dost a nechce se mi to rucne prepisovat), ktery bych chtel exportovat na ten novy, muzete poradit? Diky
    GRIP
    GRIP --- ---
    ADMIX: díky, nějak mi nedocvaklo, že jsou ty panely identický a můžu si je přenastavit jak chci, díky...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GRIP: no vyborne, takze uz vime, jakou mas distribuci :)

    How To Add More Panels To Your Ubuntu Desktop
    http://www.addictivetips.com/ubuntu-linux-tips/how-to-add-more-panels-to-your-ubuntu-desktop/
    GRIP
    GRIP --- ---
    ADMIX: hovno trolling. tak to jsem hned zkusil a v nabídce to neni... je tam jen vytvořit: složku, spouštěč, dokument atd. mám Ubuntu a jsem prostě jen zákl. uživatel...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam