• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DICK85: no tak kdyz mas nainstalovany wine tak proc ho chces proboha kompilovat? nejak nechapu ceho se snazis dosahnout, z konzole pust "wine instalator_forxpro.exe" ne?

    jinak tady je seznam baliku potrebnych pro kompilaci wine: http://wiki.winehq.org/Recommended_Packages
    DICK85
    DICK85 --- ---
    CHOROBA: ne ne spouští se to na serveru
    DICK85
    DICK85 --- ---
    MR_DAN: při příkazu ./configure --enable-gui se stane to že to chce nainstalovat Xlib/Xfree86 jinak wine mám nainstalovaný. Ačkoliv i to je již nainstalovaný.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DICK85: dobre tak duvod proc si nenainstalujes wine normalne z repozitare? v RPMforge testing je verze 1.4
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no pockej, a to chces aby bezelo na tom serveru? si spis spoustej klienti lokalne z widli a na serveru sou ulozeny databaze ne? pak staci akurat samba
    DICK85
    DICK85 --- ---
    CHOROBA: nj co mám dělat. Máme v tomhle peklu dělanej dispečink s nějákejma skladovejma zásobama tak nemám moc na výběr.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    visual foxpro? :-o
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Taky by me to celkem zajimalo...
    DICK85
    DICK85 --- ---
    MR_DAN: mistra googla používám ke všemu než se ptám. Nicméně potřebuju mít na servru Visual foxpro.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DICK85: nj, zeptej se strejdy googla ... btw muzu znat duvod proc chces to Wine kompilovat?
    DICK85
    DICK85 --- ---
    MR_DAN: pokročil jsem,ale teď jsem se zasekl a nemůžu doinstalovat Xlib/free86
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DICK85: error: no acceptable C compiler found in $PATH
    DICK85
    DICK85 --- ---
    NELDOR: no tady je log z instalace wine

    config.log (5419 B)
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    SEZI: jo... diky za upresneni;-|)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Taky by mě to zajímalo, protože Wine balíčky existují. Například s RPMForge
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    DICK85: Zkus rovnou napsat v cem je ten problem. Tady nejsme ve skole, aby ses musel hlasit dopredu, kdyz se chces na neco zeptat nebo neco rict ;-).
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj. Scháním někoho kdo by pomohl s kompilací Wine. Rád bych rozchodil Visual Fox Pro na serveru s CentOS 6. Návod jsem samozřejmně našel ,ale hned na začátku problém. Díky
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    ANICCKAA: Podle dotazu hadam, ze asi s instalaci Windows nemas moc zkusenosti (protoze tohle neni problem tykajici se Linuxu, ale Windows), takze asi udelas nejlip, kdyz se dohodnes s nekym, kdo uz wokna parkrat instaloval, koupis mu flasku a at ti tam ty wokna nainstaluje ;-)
    SEZI
    SEZI --- ---
    RAGUN: drobná technická - Windows (7) Linux partitions nevyhodnotí jako "empty/free", ale jako "unknown", tudíž se musí ručně smazat (včetně extra potvrzení o výmazu) a vytvořit znovu, jak píše třeba KAERO.
    a
    GILHAD: instalátor tě prostě nepustí dál když nemá místo. a bfu radši ty okna o "ztrátě dat, výmazu systémových dat od výrobce, atd.." raději zavře, než by je potvrdil. jestli se vůbec prokliká do "advanced disk setup" nabídky.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    navic windows tu partisnu vyhodnoti jako prazdnou a tudiz ready for format und install...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam