• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DELVITLinux pro zacatecniky a obycejne uzivatele (NO FLAMES!)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEKALNIK: Najdi si to .so a nalinkuj v /usr/lib/mozilla/plugins nebo tak nekde

    tahle autodetekce pluginu je dost buggy :)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    yep. ale mam tu hned dalsi problem. a to sice s adobe flash playerem. postupoval sem presne podle navodu tady: http://linux-bsd-sharing.blogspot.cz/2012/04/howto-install-adobe-flash-player-on.html

    sytem sem pro zichr rebootval. kdyz mrknu do system>preferences tak tam ten flash player vidim, ale ve FF proste neni :'(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Po instalaci tech driveru by melo fungovat to, ze okno vboxu muzes libovolne roztahovat :)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COLBEN: tak to nakonec nebude treba. zjistil jsem, ze kdyz je prepnu do rezimu full screen, rozliseni se automaticky upravi podle hosta (1920x1080). To predtim neslo.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    FEKALNIK: fajn. mozna by slo jeste experimentovat ve stylu https://forums.virtualbox.org/viewtopic.php?f=22&t=32812
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COLBEN: máš naprostou pravdu. sice tam nemám full hd ald 1600x1200 je uz mnohem lepsi.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    FEKALNIK: melo by to byt dostupne i ve win verzi
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COLBEN: noo jenze to je pro ty co maji i hosta linux a to ja nemam :)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: vboxmanage setextradata global GUI/MaxGuestResolution any
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    FEKALNIK: namatkou jsem nasel toto video typek tam pise nejakej prikaz pro virtualkbox. tak vyzkousej/hledej tim smerem. vic neporadim virtualbox nepouziam uz dlouho http://www.youtube.com/watch?v=mBAbcwsKog8
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COLBEN: hm tak sem postupoval podle navodu, nikde zadny error. Reboot taky probehl v pohode ale porad tam mam max rozlisko 1024
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    COLBEN: diky!
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    FEKALNIK: musis doinstalovat guest additions uvnitr te virt. masiny

    Chapter 4. Guest Additions
    http://www.virtualbox.org/manual/ch04.html
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Ahoj. Trosku si ted hraju s CentOSem 6.2 pres virtualbox (Jedu na W7). Jen me mrzi, ze nedokazu v gnome nastavit rozliseni vetsi nez 1024x768. Je tady moznost jak nainstalovat lepsi virtualni grafiku nebo zkratka odemknout moznosti rozliseni? Diky.
    AZIM
    AZIM --- ---
    aspon ze si automaticky dela sam zalohy - problem solved ... sorry za blbej dotaz
    AZIM
    AZIM --- ---
    uz sem z toho na prasky ... zase si chci pustit hudbu a gmusicbrowser(zkousel sem hodne prehravacu a tenhle mi sedi nejvic) uz po x-te nema nastavene settings, library je prazdna, nejakej tip ??

    stalo se to nekomu taky ?

    google s timhle konkretnim problemem mlci, pravda je ze sem tomu dal 5 minut hledani a zkousim tady
    LUDO
    LUDO --- ---
    da sa nejak nastavit aby sa pri prihlaseni urciteho uzivatela v urcitej konzole (napr. tty1) spustil automaticky nejaky prikaz?
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    filtr mlčí a gůglem nalezené věci moc spolehlivé nejsou...

    zjistil jsem, že upgradem androidího tabletu na ICS přešel systém z usb mass storage na MTP. zkoušel jsem mtpfs, gnomad2, ale nic z toho se nejevilo jako spolehlivé (gnomad odmítal přesouvat soubory větší než řekněme 1GB, připojení přes mtpfs nenakopírovalo pro změnu nic a nezobrazilo často ani občas složek). používá někdo něco spolehlivějšího případně je mě schopen nakopnout, kde může být problém v mnou nalezených řešeních? díky
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Diky moc vsem za pomoc. Zkusim vase rady hned, jak dneska prijdu domu.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    brace yourself! skype version 4.0.0.7-r2 for linux is in repossitory for install!!!!

    kuci z redmontu na tom zamakali koukam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam