• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: chapej, i kdyby to bylo uzitecne sebevic - ta forma!! kdyz jdu na jednani s klientem, urcite neuzaviram byznys tim, ze mu namirim bouchacku pred oblicej ( = udas se nebo zaplatis pokutu). ja bych byl ochoten zauvazovat nad poskytnutim nejakych informaci, ale vubec jsem nebyl presvedcen o spravnosti. nikdo se se mnou nenamahal bavit, proste mi to naridil. a ja to proste obejdu.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NICOLE: jn, argumentace OSN
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VINCA: Tak to jsou zase ty zcela obecne a nic nerikajici odpovedi, event. odpovedi zcela na hlavu postavene - jakoze je fajn se secist, protoze se budou scitat i jinde :))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: neptal. a nevidim duvod proc bych mel. stat po mne neco chce, on to ma zduvodnit. ja jsem to nedostal zduvodnene, tak to nevyplnim spravne no.
    VINCA
    VINCA --- ---
    dobre, otazka pro vscehny: zeptal se kdokoli z vas na upresneni tech duvodu pro scitani ty prislusny statni instituce? nebo jste misto toho radsi vybirali nejaky EU approved smradlavy bombicky?

    _BENNY: chapes to (me) uplne spatne.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VINCA: Jasne, a to je presne to, co rikam, poslechneme, neremcame, stejne bychom tomu nerozumeli, oni to za nas rozhodnou lepe, co je pro nas uzitecne.
    Sorry, ale tohle neberu.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    hele na, tady mas smlouvu, o detaily se nezajimej, o ty se nezajima nikdo, je to tak normalni a tedy spravne.. tady se mi podepis.. a hlavne nepatrej nebo pujdes sedet! ;D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: jenze jak pravil knize, certicek se skryva v tech detailech ;) a ty detaily me pri vyplnovani dotazniku zajimaji, stejne jako me pri podepisovani smlouvy zajima jeji obsah ;)
    VINCA
    VINCA --- ---
    _BENNY: :D tak akzdej nepotrebuje cist 20 stranket textu, kdyz ma vyplnit 2. popsani vsech duvodu by bylo nesrozumitelny, drahy a komplikovany
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FANAE: to abych te mohla lepe sezrat zdanit! ;)
    FANAE
    FANAE --- ---
    VINCA: No a v tom planovani dopravy, skolek atd.. K cemu jim pri tom bude vedet kolik mam televizi, pocitacu a mobilu?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: strasne vagni
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VINCA: zdroj meho ne je zde
    NICOLE:

    a pak taky to, ze ta data jsou zneuzitelna a ze to stoji danove poplatniky penize. A tudiz by to melo mit nejaky duvod.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: budiz. ale me by to taky zajimalo ;) jak se ze statistiky, ktera se provadi jen jednou za XYZ let, provadi celonarodni uzemni planovani?

    NICOLE: no presne! ;)
    VINCA
    VINCA --- ---
    VINCA
    VINCA --- ---
    _BENNY: ja sem tady v diskuzi s urovni jen o malo vetsi nez xchat, nepotrebuju nic obhajovat. jenom si chci popovidat, nechci vic nez vymenu nazoru :)

    NICOLE: takze v podstate nevis nic a jen plkas. a co vis ty, devce zlaty? zdroj tvyho NE! je jenom nejakej pocit, ja mam aspon ty „obecny duvody”
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    _BENNY: Ja si hlavne myslim, ze tohle by mel vysvetlit stat, kdyz to pozaduje, tak aby to i mne bylo srozumitelne. Ze to nedela, to chapu, na to jsme od ruznych uradu zvykli, ale prijde mi tristni, ze tak moc lidi to vezme tak, ze "urad to naridil, tak je to dobre a nebudeme se ptat proc, oni tomu jiste rozumi lip". Takhle tu obcanskou spolecnost nevybudujeme :)))
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    VINCA: takze v podstate nevis nic a jen plkas. A jeste mas tu drzost soudit, jak moc tomu rozumim. Ano, je pravda, ze tomu nerozumim, ale proto se tady na to porad ptam. A aspon nad tim logicky uvazuju. Ty tomu taky nerozumis, ale nepremyslis a rovnou vis, ze kdo nesouhlasi, tak to dela proto, ze je plny zasti nebo ceho. To je mi pristup :))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    VINCA: "cti a studuj" je taky docela hloupy argument. uvedom si, ze jsi to ty (jakozto zastance plosne statistiky) kdo neco po nekom chce. ty bys to mel umet obhajit, nikoliv my.
    VINCA
    VINCA --- ---
    NICOLE: z tvyho prispevku je videt, ze tomu moc nerozumis. zkus se poucit ve vecech urbanismu a uzmniho planovani a budes mluvit jinak. netvrdim, ze jsem expert, ale spousta lidi v mym okoli s tim ma neco spolecnyho a je to vicemene i muj obor zajmu. nebudu ti rikat vic nez ty obecny priklady, co jsem uved, nechci lhat. muzu te jenom na experty odkazat. jestli chces seznam literatury, poslouzim rad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam