• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    vsechny informace ohledne scitani lidu, ktere probehne v breznu roku 2011. http://www.czso.cz/sldb2011/redakce.nsf/i/home

    scitat se...

    74 hlasy od 74 respondentů

      Sečetl jsem se

      66 hlasy od 66 respondentů

        rozbalit záhlaví
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        FANAE: i kdyz bych primhouril obe oci a nasadil si slepecke bryle, tak bych musel konstatovat, ze DUNAR_ neprispel vubec nicim. az bude mit svou kritiku podlozenou necim jinym nez svymi nezvladnutymi emocemi, RO mu s radosti zrusim.
        FANAE
        FANAE --- ---
        _BENNY: Nojo, tak se taky smazu:)
        ...Nevim jestli to RO je uplne ok, jenze slovo "blbecek" me vytaci k nepricetnosti a mit jedinej argumet "ty jsi blbecek" je smesny. Jo, takze to vlastne ok je a at si klidne ztezuje v [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_ ma RO, protoze se chova jako debil
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        THOMASMORTA: to mas pravdu. Ale nejak pochybuju, ze se tak deje kvuli scitani :)))
        THOMASMORTA
        THOMASMORTA --- ---
        NICOLE: No, nevím, jestli to stát dělá, ale moje zkušenost s úřady v Liberci je taková, že co pár let si zpřehází budovy, takže když si chci nechat vystavit novou občanku, jdu pokaždé jinam, i když je to ten samý úřad... Předpokládám, že ve větších městech vlastní radnice obdobné množství budov, takže předpokládám, že kdyby se jim opravdu chtělo, prostředky by k tomu měli... Jestli je to efektivní si nejsem jistý:-)
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        DUNAR_: chces rict, ze stat vybudoval v miste A za nemaly peniz urad a kdyz se ze scitani dozvi, ze vic lidi dojizdi do mesta B, tak tem lidem usnadni zivot tim, ze od nich vybere vic dani, aby mohl prestehovat urad do mista B? :)))))

        Navic mam pocit, ze se tam neuvadi misto, kam dojizdis a vzdalenost. No ale pravda, na prusecicich kruznic by se snadno daly ty lokality objevit :))))))

        Hele, tohle je samozrejme blbost. Vis o tom neco, nebo mas jen potrebu sdelit svetu, ze Benny je blbecek :)) ?
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_:

        PS: ty nevíš, že se podle dojížďky do práce a do škol umisťují úřady, aby lidi jezdili tam, kam jezdí i za prací?

        a co ja s tim?

        Takže jsi blbeček.

        jeste jednou a budes vyhlazen
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        _BENNY: postaveni v zamestnani patri castecne do prvni a castecne do treti skatule
        DIVA
        DIVA --- ---
        jo a bavila jsem se o tom se známou, ta to bojkotuje tak, že všude kde to lze, uvádí průměrná data. takový tichý protest. taky alternativa. nicméně já raději svou nevoli ozřejmím
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_:

        co uz stat ma:
        jmeno
        prijmeni
        statni obcanstvi
        bydliste
        rodinny stav
        registrovane partnerstvi
        nejvyssi dokonce vzdelani
        obor vzdelani
        pocet zive narozenych deti celkem
        pocet zive narozenych deti v poslednim manzelstvi
        ekonomicka aktivita
        zamestnani

        ktere informace si muze stat snadno dohledat:
        matersky jazyk
        bydliste matky v dobe narozeni
        odvetvi ekonomicke cinnosti
        misto pracoviste nebo skoly
        postaveni v zamestnani

        do ceho statu NIC neni:
        dopravni prostredek
        doba trvani dojizdky do zamestnani nebo skoly
        frekvence dojizdky do mista pracoviste nebo skoly

        je to uz jasne? linky ti hledat nebudu, ty si najdi sam. chovas se jak stat, neco po nekom chces a ani poprosit nedovedes ;)
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: znovu, jeste jednou pomaleji a na blbecka - STATY TY INFORMACE UZ MAJI!
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: bohuzel, nedaji mi visa, musim zustat tady ;-)

        DUNAR_: a pak kdo je tady ten krikloun :D
        DIVA
        DIVA --- ---
        DUNAR_: nejde, máme na to totiž zákony.. (smutný vtip že)
        DIVA
        DIVA --- ---
        DUNAR_: však beny si stačí sám, a úředníky jako by shazovali ;) rozdíl je jen v měřítku, situace je proporční
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: ano, jake prekvapeni, je to proste uplne jiny pripad, srovnavas hrusky s automobilem
        DIVA
        DIVA --- ---
        btw přemýšlela jsem nad tím eště, já tu desítku jednou za dekádu prostě oželím. za tu aspoň vím co si kupuju. podobnou cifru bestak státu sypu každý měsíc a nedostanu za to nic, ani to očesané právo na soukromí
        DIVA
        DIVA --- ---
        DUNAR_: zeptej se jestli k získání těchto dat sčítal svůj "lid" ;) jak už padlo, stejně jako on i stát takovéto info může získat bez navrhovaného opatření
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: nemas zac
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: na tvou hloupou otazku, ktera s tematem souvisi velmi, velmi vzdalene, jsem ti uz odpovedel. jestli mas neco k tematu, prosim. jestli se mi snazis dokazat, ze pracovnepravni vztah, kdy oba (zamestnavatel a zamestnanec, zadavatel a kontraktor ) svou dobrovolnou spolupraci ziskavaji, je srovnatelny s mafianskym vyhrozovanim statu, ze pokud mu nevyplnime nejake lejstro, tak nas okrade o penize, tak se zkus jeste jednou nad tim vsim v klidu zamyslet, a neboj se tomu dat vic casu.
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: tyto informace uz stat ma. vi kolik ma muzu a zen, vi kolik jim je a odkud jsou a jake maji dosazene vzdelani. tohle vsechno stat uz davno vi, jestli mu mam pomahat s vyplnovanim samozrejmosti, at mi za tu praci zaplati jako kazdy jiny kdo po mne neco chce ;-)
        _BENNY
        _BENNY --- ---
        DUNAR_: ano, ridil jsem kolektiv. a nelustroval jsem zivoty kazdeho jedince. takze?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam