• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    CROSS
    CROSS --- ---
    ATOMOUSEK: tak akce s rytířema Jedi nemá ani původ v ČR... no a když k tomu přidám, že největší křiklouni zase mluvěj o sabotáži, tak neni divu, že si to někdo spojí.
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    _BENNY: velice dobře napsáno!
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    FANAE: ... my tady tak spolu sukame, pane ourado... :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CROSS: Nepodcenuji vsak manipulaci se stadem zavislym na facebooku...
    FANAE
    FANAE --- ---
    ATOMOUSEK: vztahy mezi společně hospodařícími členy bytové domácnosti

    Eh.... Jo, to by me zajimala odpoved na co jim tohle je
    CROSS
    CROSS --- ---
    ATOMOUSEK: né každej to chce sabotovat, leckdo si z toho prostě dělá srandu nebo sleduje nějakou jinou agendu. Zase tu konspiraci úředníků nepřeceňuj.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    jako toto je fakt sila:
    15. seznam fyzických osob v bytě nebo v jiném obydlí -- jméno, popřípadě jména, a příjmení, datum narození,
    16. vztahy mezi společně hospodařícími členy bytové domácnosti,
    17. členové bytové domácnosti pobývající 12 měsíců a déle mimo území České republiky ˙ jméno, popřípadě jména a příjmení, datum narození,
    18. dočasně přítomné osoby ˙ jméno, popřípadě jména a příjmení, datum narození;


    Ostatne, vede se tady porad jeste debata o tom, k cemu nekomu tyto udaje jsou? :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Jinak jsem s dival na ty otazky v dotazniku a nemuzu se zbavit pocitu, ze akci "budeme to sabotovat tim, ze napiseme, ze jsme rytiri Jedi", vymysleli urednici sami. Vyznani je nepovinna otazka a oproti zbytku otazek ma takrka nulovou informacni hodnotu.
    Cili, kdo serozhodl sabotovat dotaznik napsanim, ze je Jedi, nejspis naletel.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Švejkování kolem sčítání je nedůstojné. Odmítnu otevřeně. Blog - Eva Pallotto (blog.iDNES.cz)
    http://pallotto.blog.idnes.cz/c/179655/Svejkovani-kolem-scitani-je-nedustojne-Odmitnu-otevrene.html
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    _BENNY: Já bych se k těm špatně vyplněným formulářům moc nepřikláněl. Je to takové škodolibé, ale zároveň přizdisráčské = no co, odevzdal jsem, nic mi nemůžete. Správný postup je tady: _BENNY: = Ano, neodevzdal jsem, ale nemůžete mi to prokázat, aniž byste prolomili anonymitu sčítání.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    trocha bulvaru...

    Sčítání vovcí II - písek do ložisek!
    http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011022701
    PACHATEL
    PACHATEL --- ---
    chapu to teda dobre, ze si mam prevzit formulare, pripravit si na nich svacinu, odlozit kavu, navlhcit a nechat v eurofolii zaparit a zplesnivet, pote je vlozit do nove ciste obalky, zalepit a s usmevem predat postakovi, ktery je moc sexy na donaseni baliku ale na scitanicko si cas najde?
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    Zapomenul jsem dodat ze dobrem myslim dobro a zlo zlem. Howg.
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    Copak vam nestaci ta jistota ktera je v kazdem z vas? Copak to nesrazi cloveka na pouhy statisticky objekt ? Kde je lidska a tve osobni pravo a hrdost? Jsi odvazny nevyplnit formular pro státtečkačárkasystem když si o to řekne? STB meli podobne praktiky - nespolupracujes - budes potrestan. Jdete už ultrabozi se svymi pokutama doprdele. Jdete do prdele, chci mit u vseho co se mne volitelny rozdil (protoze vzdy volim dobro nad zlem) - takze zkuste si být jen povinně vyplněným listem papíru. Kdyz je systém silny nepotrebuje scitani - ale informaci o své síle, když je slabý taky sčítá slabé a přeživší. Stát má možnost vyžadovat spolupráci - nemuze me i za cenu meho zivota za nespolupráci tresat - pokud neublizuji druhym (jak sam propaguje). Lidé - obžerte se, je mi jedno kolik vas je. I'm.
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    Kazdeho soudruha vyhodim od dveri.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PAULMUADDIB: zajímavé,
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PALEONTOLOG: Dojmy jsou jen dojmy. Prostě počkám na sčítacího komisaře, odevzdám zalepenou obálku s nevyplněným sčítacím archem a počkám, jak se k tomu ČSÚ postaví. Pokud by mi chtěli át pokutu, soud ukáže, jestli je možné prolomit účel sčítání a použít konkrétní a identifikovatelný sčítací arch jako důkaz.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    doposud se nikdo nevyjádřil k tomu, jak to tedy je se sčítacími formuláři a ČSÚ, ohledně nemožnosti použít formulář coby důkazu.. jediný kdo se vyjádřil je PAULMUADDIB, ale ten to taky docela odfláknul, bo tvrzení je takové vratké

    nemáte k tomu někdo něco ? nějakej názor, myšlenku, dojem ?
    CZSHADOW
    CZSHADOW --- ---
    Tak nám zřídili telefonní linku, na které si bezplatně můžete popovídat o sčítání (či odčítání, případně i násobení a dělení).

    Sčítání lidu má bezplatnou telefonní linku. Funguje až do dubna - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/scitani-lidu-ma-bezplatnou-telefonni-linku-funguje-az-do-dubna-pbu-/domaci.asp?c=A110226_081837_domaci_hv
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam