• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYSčítání lidu 2011
    GORG
    GORG --- ---
    Všechny na sobě měly evidenční štítky, na některých byla dokonce i jména konkrétních lidí. Správce polikliniky, do níž se vchází ze třídy Svobody, přitom o žádné ztrátě neví.

    // no ale ampulky s krví, DNA a jménem zas tak podstatné nejsou, takže jsem trochu demagog :) Poliklinika ani neví, že se jim to ztratilo.. to je úžasný .kdyby se víc sčítalo, jistě by se víc vědělo?Možná, kdyby stát věděl, že lidé mají rádi ochranu svých údajů, že by se víc snažil v konkrétních okresech vyjít občanům vstříc a více se staral o ochranu obyvatel, ne jejich sčítání ,)
    GORG
    GORG --- ---
    GORG
    GORG --- ---
    čím víc čtu ta veřejná vyjádření ČSU a jejich trubek v médiích, tím víc mi ta jejich pohádka přijde čudná :) jakože hasiči potřebují vědět, jak to tu mám postavené, ale nemůžou to zjistit ze stavebních plánů?
    100% záruka, že data neuniknou? je vůbec statisticky možné, aby šlo něco takového 100% zaručit? horseshit,) panikařej, že jim to tentokrát lidi nesežerou
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Nechci být sečten!
    http://www.nechcisecist.cz/
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Data ze sčítání potřebují i záchranáři - Pardubický deník
    http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/data-ze-scitani-potrebuji-i-zachranari20110303.html

    zbyva uz jen - kdyz se nesectete, zemre tohle male roztomile kotatko :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    _BENNY: Z výsledků sčítání tak pouze zjistíte, že např. v Bruntále v Jiráskově ulici žije žena, které je 35 let, má dvě děti, každý den dojíždí do práce vlakem do Opavy, vystudovala vysokou školu a narodila se v Ostravě, ale nikdo už nikdy nezjistí, jak se jmenuje ani jaké má rodné číslo.

    To je Bronislava Vařečková podle popisu...

    Každej bonzák, soused a pošťák, nebo domovní důvěrnice to zjistí...

    "Z toho vůbec nemějte obavu, žádné otázky na to, jestli vlastníte auto, chatu či televizor ve sčítání nenajdete." Pokud ovšem neuvedete, že jezdíte do rpáce autem jako řidič, a manželka taky, pak je jasné, že máte auta dvě (nejmíň).

    Prostě ani kulový. S hasičema ať jdou někam - to je úplná blbost. Ostatní důvody jsou pro centrální plánování, a já jsem proti tomu. Sečten nebudu.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Disciplína, vy kluci pitomí, musí bejt, jinak byste lezli jako vopice po stromech, ale vojna z vás udělá lidi, vy blbouni pitomí.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    V Brně podle dat ze sčítání plánují stavby nových silnic nebo úpravy v MHD | SLDB 2011
    http://www.scitani.cz/cz/media/brno_komunikace.html
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Desatero k letošnímu Sčítání lidu, domů a bytů – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/scitani-lidu/226650-desatero-k-letosnimu-scitani-lidu-domu-a-bytu.html
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    FANAE: U te otazky 18 musis zase yplnit jmeno tho urednika, co si pro to prijde :o)
    CROSS
    CROSS --- ---
    ATOMOUSEK: tak akce s rytířema Jedi nemá ani původ v ČR... no a když k tomu přidám, že největší křiklouni zase mluvěj o sabotáži, tak neni divu, že si to někdo spojí.
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    _BENNY: velice dobře napsáno!
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    FANAE: ... my tady tak spolu sukame, pane ourado... :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CROSS: Nepodcenuji vsak manipulaci se stadem zavislym na facebooku...
    FANAE
    FANAE --- ---
    ATOMOUSEK: vztahy mezi společně hospodařícími členy bytové domácnosti

    Eh.... Jo, to by me zajimala odpoved na co jim tohle je
    CROSS
    CROSS --- ---
    ATOMOUSEK: né každej to chce sabotovat, leckdo si z toho prostě dělá srandu nebo sleduje nějakou jinou agendu. Zase tu konspiraci úředníků nepřeceňuj.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    jako toto je fakt sila:
    15. seznam fyzických osob v bytě nebo v jiném obydlí -- jméno, popřípadě jména, a příjmení, datum narození,
    16. vztahy mezi společně hospodařícími členy bytové domácnosti,
    17. členové bytové domácnosti pobývající 12 měsíců a déle mimo území České republiky ˙ jméno, popřípadě jména a příjmení, datum narození,
    18. dočasně přítomné osoby ˙ jméno, popřípadě jména a příjmení, datum narození;


    Ostatne, vede se tady porad jeste debata o tom, k cemu nekomu tyto udaje jsou? :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Jinak jsem s dival na ty otazky v dotazniku a nemuzu se zbavit pocitu, ze akci "budeme to sabotovat tim, ze napiseme, ze jsme rytiri Jedi", vymysleli urednici sami. Vyznani je nepovinna otazka a oproti zbytku otazek ma takrka nulovou informacni hodnotu.
    Cili, kdo serozhodl sabotovat dotaznik napsanim, ze je Jedi, nejspis naletel.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Švejkování kolem sčítání je nedůstojné. Odmítnu otevřeně. Blog - Eva Pallotto (blog.iDNES.cz)
    http://pallotto.blog.idnes.cz/c/179655/Svejkovani-kolem-scitani-je-nedustojne-Odmitnu-otevrene.html
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    _BENNY: Já bych se k těm špatně vyplněným formulářům moc nepřikláněl. Je to takové škodolibé, ale zároveň přizdisráčské = no co, odevzdal jsem, nic mi nemůžete. Správný postup je tady: _BENNY: = Ano, neodevzdal jsem, ale nemůžete mi to prokázat, aniž byste prolomili anonymitu sčítání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam