• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHWEPZOccupy Wall Street
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NAGASAWA: to je jinej level... já žádný informace nemám a neprodávám. prodávám reklamní prostor ... demokracie vadila, tak navrhuju tržní řešení.
    CRANK
    CRANK --- ---
    NAGASAWA: Kdybych mohl, dám těch plusů milión.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NAGASAWA: já nejsem anonymous. a můžu tě ujistit, že já tady žádné alter-ego nemám. ostatní lidi neznám... jsou to pro mě "skuteční uživatelé". nevím, kdo z nich třeba má dvě id a hlasoval 2x
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: to by skvele odpovidalo principum Wikileaks, kdyz Assange zacal informace, ktere driv oznacoval za verejne, prodavat a mohl se zblaznit, kdyz balik informaci prebrala media a zacala si je sdilet mezi sebou a on z toho nemel ani cent.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    XCHAOS: mno vzhledem ke skladbe zdejsi subkultury co se tyce zamereni klubu, to skutecne usmevne je :) To je jako vyvolat "demokraticke" hlasovani na srazu Anonymous z 4chanu. Samozrejme si principy demokracie kazdy vyklada uplne jinak.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: to jsem neřekl. hele, možná se v téhle konferenci zachovám tržně, jako na burze.

    prvních 10 příspěvků za den bude zdarma. když budeš chtít víc, budeš si muset zaplatit za placenou inzerci (mě osobně, ne NYXovi) :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: takze ty mas skatulky,,, skutecni a neskutecni uzivatele :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: uz jsem premejslel jestli vubec zijes.. mel jsem pripravenej pro tebe na poslani pohrebni venec...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: ne. hlasujou v nich skutečný uživatelé NYXu. já je beru vážně, aby mi z téhle debaty nezdrhli do jiné.
    FESTER
    FESTER --- ---
    ty tvoje ankety jsou joke...
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    FESTER: Caj strejdo, koukam ze ti Obama az zas tak kridylka nepristrihnul, kdyz si muzes dovolit i premiovou verzi nyxu ;)) No jo, the american way, premium platis cash ale barak budou splacet i tvoji vnuci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: nadávej si komu chceš, ale dnes o půnoci doběhne anketa, jestli to bude max. 10, 20 a nebo 50 urážek denně.

    a nebo předám moderátorství klubu id SCHWEPZ, když mě unavíš, a budeš mít utrum (víš, jako to udělal Pilát...)
    FESTER
    FESTER --- ---
    XCHAOS: takze se pak nediv pokud bude na me vulgarni tak mu budu oplacet stejnou... tez demokracie...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    RADIQAL: problém je, že rozproudění je dobré první 1-2 dny. pak lidi vidí v tomhle klubu 200 nových příspěvků a hned si řeknou "to nemám čas číst". je to forma DoS útoku :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FESTER: stávka a demonstrace jsou dvě věci (leda by šlo o "okupační stávku", tomu říkáme blokáda, a je to v EU poměrně běžné, když se něčeho dožadují třeba zemědělci či autodopravci)
    FESTER
    FESTER --- ---

    XCHAOS: mate v cesku to cemu se rika shromazdovaci povoleni ...
    rekneme ze piratska strana chce jit na vaclavak stavkovat...
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    XCHAOS: ok, souhlasim, ikdyž jsem hlasoval jinak...
    z principu bych ale pro omezovani počtu přispevku nebyl - zakalda se na autoritě zhora. v protikladu k tomu dávám právě autocenzuru - zodpovedna uvaha nad tim co sám postuju.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SCHWEPZ: popravdě, FESTER se fakt skoro každým dalším příspěvkem usvědčuje z hlouposti a omezenosti ("wikipedie a google jsou doleva" - sic! :-), takže je poměrně klíčové tady ty příspěvky nechat, aby tady zůstal nějaký důkaz. já si osobně myslím, že v té anketě tě většina lidí nebude chtít zabanovat.

    množství příspěvků je rozumná regulace. pokud tomu někdo chce věnovat čas a úsilí, může soustředit více odkazů do jednoho příspěvku (i FESTER převedl, že to jde), hlavně může během dne zjistit, co fakt stojí za to...

    ...každopádně i já jsem dneska už určitě překročil 10 příspěvků, takže pozor :-) zkusme to zaměřit trochu víc k tématu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam